Помощ, проверка на части!

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 100
Регистриран на: 10.07.2017
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: криво ляво!
Мечтае да кара: и малко по-напред!
Детайли за колата: 328i Touring, m52B28TU, ГИ Romano

Помощ, проверка на части!

Мнение от G0-SH0W » 09 Сеп 2017, 19:56

Здравейте колеги, не можах да намеря подобна тема и за това реших да пусна нова, ако не и е тук мястото, извинявам се.

Дилемата ми е следната, закупих си Е46 328i Touring, преди няма и 2 месеца и и отидох с приятел(Е46 320D) при неговия механик да я погледне и да остановим каъв ремонт и трябва. Момчето я прегледа и изготви списък: предни и задни накладки, задни дискове, амове и пружини, горивен филтър, ляв тампон двигател и пистов ремък.

Прати ми списък с части, от не малко известен онлайн магазин и ми каза да си избера какво да поръчам, като ще ползвам негова отстъпка от 20%. Избрах частите, занесох колата, той ме помоли да му оставя пари за пазаруване и аз не съм се притеснявал, наши хора сме.

След което се почна, оставих колата в Понеделник, 21 Август, в четвъртък ми звънна да ми каже че са му пратили амове за седан, а за Туринг са други и че следващата седмица ще е готова. Имаше много разговори между нас и успях да си взема колата най-накрая в четвъртък, 31 Август, по тъмно. В петък почвам да оглеждам и какво да видя, "новите" дискове, които трябваше да са Сте, като накладките, целите надрани, нямах време да се занимавам тогава защото трябваше да пътувам и тази седмица, обиколих няколко места(вкл. И тук във форума), на които всички ми потвърдиха, че дисковете са шлайфани, оригинални с щампа на BMW. И от тук произлезе големия въпрос - Как да съм сигурен че ми е сложил частите които поисках? За жалост нямам много опции и тези дни ще трябва да я разпилеят да проверя всичко 1 по 1. Най-лесно стигнах до амовете и за това е и молбата ми, някой може ли да ми помогне да ги проверим по щампата (прикачвам снимки), той ми ги продава за KYB -174 лв броя, а аз си мисля че тези са далеч от истината.

Надявам се администраторите да не затрият темата и ако някой може да помогне. Благодаря и поздрави.ИзображениеИзображениеИзображение

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook