Сервиз в Пловдив за БМВ

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Кюстендил
Пол: Мъж
Кара: 96' e39 520
Детайли за колата: m52b20

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от hishnika » 14 Дек 2015, 8:06

Ей не мога да ги разбера тея гладни "майстори", не стига че взимат проценти от магазините за части и ги дават на клиентски цени, а клатат здраво и за работа, не наядоха се :bang: :bang: :bang:

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: PB
Кара: E34->Е39->Е38

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от gosho_d » 21 Дек 2015, 14:59

SSSSS_1989 написа:... Найси кар като оторизиран сервиз ...


Тия са оторизиран сервиз на нещо колкото аз съм оторизиран сервиз на совалката Индевър :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 11.01.2013
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330д 204к.с.
Мечтае да кара: E92 335д
Детайли за колата: Чипосан фърколет!

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от jordan_vik » 23 Яну 2016, 23:54

Ванката в Пловдив е номер 1, само по слух ще ти направи диагностика, евала му правя на пича :bowdown:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от PolandBall » 31 Яну 2016, 23:03

Здравейте колеги, къде в Пловдив могат да ми сменят демпферната шайба най-изгодно?! Става дума за цена за част и цена за труд.

П.С. не смятам да сменям с оригинална такава като се има в предвид цената и....
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 27.10.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Subaru
Мечтае да кара: BMW

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от yukega » 27 Сеп 2016, 10:08

Здравейте колеги
моля препоръка за сервиз в Пловдив, който разбират и имат нормални цени.
В момента имам опит само с Nicy Car (за смяна на демпферна шайба платих 1100лв) и М кар (поискаха за смяна на масло и 4 филтъра около 1000лв, при положение че ги смених в Петрол Ком за под 300лв)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 18.07.2007
Местоположение: на 5 -то авеню,ама не точно....
Кара: ....ЖЪЛТО ТАКСИ....

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bate koko » 13 Окт 2016, 9:10

Л юбака..улицата между брезовска и карловска..след мост щети...вляво...

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 13.05.2007
Местоположение: pazardjik
Пол: Мъж
Кара: E60 530XD 2008
Детайли за колата: M-pack

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от castelo » 22 Окт 2016, 19:44

Сервиз Ацалов N1

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от B.Stoimenov » 18 Ное 2016, 12:11

castelo написа:Сервиз Ацалов N1

+1 :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 8.11.2009
Пол: Мъж
Кара: e90
Детайли за колата: 320d

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от SSSSS_1989 » 11 Май 2017, 15:04

На базата на опита ми с по-голямата част от сервизите и майсторите за БМВ и отчасти VW , както и имайки предвид факта, че изобщо нямам сметка да защитавам Найси кар, но наистина преди покупката на колата ми (e90) я закарах при тях и останах абсолютно доволен. След първоначалното обслужване 20 000 км я карам напълно безаварийно, което в най-голяма степен се дължи на тях

1. Колата се гледа от повече от един човек ( а не както при Роската, Любака и т.н гаражни майсторчета, които гледат, чудят се за какво става на въпрос и ако отидеш без час, може да те накарат да чакаш и дремеш 2ч докато ти обърнат внимание. Точно обратното - в Найси кар ти вземат ключовете, вкарват ти колата и проблема се гледа и обмисля от няколко човека. Повече от 10-15 мин не съм чакал за приемане на колата като през това време приемчика идва и те заговаря относно проблема.

2. Да, действително са били доста критични, но за колата, която аз им закарах преди покупка, нямаше как да си "кривят душата" и изсмукват от пръстите кусури, които не съществуват.

3. Това за демферната шайба е абсолютна лъжа. На мен ми обявиха абсолютно реална цена - за труд и за части.

4. За всички ремонти ти изкарват разпечатка с цените, както и ти отговарят на всички въпроси. Издават ти и документ с касова бележка, което говори за абсолютна прозрачност, а не за укриване на данъци. ( за разлика от повечето сервизи)

5. Изкарват ти колата, пробват я и ти обесняват кое от какво се получава ( за разлика от повечето сервизи)

6. Има определени ремонти които са и по-евтини от гаражните майстори. Имам база за сравнение.

Карал съм им кола, която не е БМВ и хората абсолютно честно ти казват че не са специализирани в конкретния автомобил (пак за разлика от всеки друг майстор в днешно време)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от host » 11 Май 2017, 15:58

SSSSS_1989 написа:На базата на опита ми с по-голямата част от сервизите и майсторите за БМВ и отчасти VW , както и имайки предвид факта, че изобщо нямам сметка да защитавам Найси кар, но наистина преди покупката на колата ми (e90) я закарах при тях и останах абсолютно доволен. След първоначалното обслужване 20 000 км я карам напълно безаварийно, което в най-голяма степен се дължи на тях

1. Колата се гледа от повече от един човек ( а не както при Роската, Любака и т.н гаражни майсторчета, които гледат, чудят се за какво става на въпрос и ако отидеш без час, може да те накарат да чакаш и дремеш 2ч докато ти обърнат внимание. Точно обратното - в Найси кар ти вземат ключовете, вкарват ти колата и проблема се гледа и обмисля от няколко човека. Повече от 10-15 мин не съм чакал за приемане на колата като през това време приемчика идва и те заговаря относно проблема.

2. Да, действително са били доста критични, но за колата, която аз им закарах преди покупка, нямаше как да си "кривят душата" и изсмукват от пръстите кусури, които не съществуват.

3. Това за демферната шайба е абсолютна лъжа. На мен ми обявиха абсолютно реална цена - за труд и за части.

4. За всички ремонти ти изкарват разпечатка с цените, както и ти отговарят на всички въпроси. Издават ти и документ с касова бележка, което говори за абсолютна прозрачност, а не за укриване на данъци. ( за разлика от повечето сервизи)

5. Изкарват ти колата, пробват я и ти обесняват кое от какво се получава ( за разлика от повечето сервизи)

6. Има определени ремонти които са и по-евтини от гаражните майстори. Имам база за сравнение.

Карал съм им кола, която не е БМВ и хората абсолютно честно ти казват че не са специализирани в конкретния автомобил (пак за разлика от всеки друг майстор в днешно време)

Не искам да защитавам някой или да нападам... Ама какво значи да чакам 2ч за да ми кажат какво й е на колата? С час или без аз си оставям колата, оставям телефон за връзка и чакам обаждане какво причинява проблема, има ли други проблеми и колко пари ще струва да се направи.

Нз с какъв акъл бих си губил времето да вися и чакам на място за друго освен смяна на масло и филтри.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 8.11.2009
Пол: Мъж
Кара: e90
Детайли за колата: 320d

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от SSSSS_1989 » 12 Май 2017, 18:06

Като ми кажат да изчакам, аз изчаквам, а като ми кажат, че няма да стане скоро аз си тръгвам. В случая са ми казали да изчакам и аз съм го направил, и добре че съм го направил, за да придобия гореспоменатите впечатления за начин на работа, внимание и отношение към колите и клиентите. Просто идеята беше, че явно има места, на които когато и да отидеш могат да ти обърнат внимание и да ти вкарат колата на място, на което може да гледаш какво се прави, а има и такива, на които не е така.( а хората ги мързи и една крушка да ти сменят)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bioz » 18 Май 2017, 10:48

Някой да е сменял опръстени на ванос в Пловдив. Ако да къде?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1441
Регистриран на: 28.01.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2005 E61 525d
Мечтае да кара: просто да кара...
Детайли за колата: <3

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от |`oTuH » 01 Сеп 2017, 20:45

В последния месец съм посетил и Найси и Ацалов за диагностика преди покупка на автомобил.

Бях много доволен от Найси - изключително професионално отношение (доста високи цени), но след днешното ми посещение при Ацалов съм просто без думи.

Красимир е един от най-добрите професионалисти, който някога съм срещал, без значение сферата на бизнес.

Ако някой се нуждае от диагностика (аз така стигнах до тях) бих препоръчал Ацалов.

Основната разлика с Найси е, че той реално шофира автомобила и забелязва невероятни неща (проблеми).

Със сигурност това е мястото на което ще си обслужвам новата кола... когато я купя.
4 8 15 16 23 42

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 25.11.2018

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bmwf10 » 25 Ное 2018, 16:11

bmw_n00b написа:Моля да ме насочите към читав сервиз в Пловдив за "новото" ми съкровище - '98 520i. Диагностика, профилактика, има и за козметика. Склонен съм да отида и в М-кар ако наистина има смисъл според вас. Благодаря предварително. :help:

Само не ходете при един пишман майстор в село Калояново. Митко се казва. Първо не познава парите и си мисли, че още работи в М Кар, поне цените са му такива и второ обикновено се оказва, че колата ви е почти за срап, т.е. всичко е за смяна. А да не говорим, че се наложи в М Кар да ми оправят бакиите от него. И не стига, че ми скъса дюза, ами и отвратително отношение към клиента, само мисли колко пари трябва да прибере

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 283
Регистриран на: 12.11.2011
Кара: Х6 g06
Мечтае да кара: isetta
Детайли за колата: 4,0i

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от dentamed » 25 Май 2019, 10:50

за Митко от Калояново мога да кажа същото.Високи цени некадърна работа.Аз уж бях доволен и му оставих голям бакшиш от мен 3-цифрен.А после се оказа,че са ми притиснали една тръбичка за високото налягане на динамик драйва.От дару кар с отстъпката тръбичката я взех за 880 лв.
Никога повече в Калояново при Митко.
Първо той е работил като диагностик в М-кар. Никога не е бил монтьор.Монтьорът му пък го питам това м57 ли е и ми вика питай Митко аз да ти кажа хич не ги знам.
На старата ми кола му казах ,че центровката е проверена с оригинален инструмент (защото той се съмняваше в нея) и ми вика: той впсеки гледа ама нищо не вижда.На следващия ден ми звъни и ми казва,че центровката е наред ,а проблема е в компа.Обаче въпреки,че аз му бях казал,че двигателя е перфектен и няма смисъл да проверява центровката ми взе пари и за това защото си бил изгубил времето.
Винаги бърза и винаги нарежда колко му е ценно времето и колко не му се занимава с нещо което ще му го изгуби.
Казвам му смени ми тези гарнитури и ми вика това знаеш ли какъв панаир е.Аз му казвам ,че независимо колко пари ще ми каже съм съгласен и той се отказа защото нямал време.Никога не съм питал даже кое колко ще ми струва преди да почне.Колкото ми каже плащам и не се пазаря.Бакшиши не малки съм оставял за по големите ремонти,но явно се захваща само с това от което може да вземе бързи пари.
На един приятел му блокира двигателя след тяхна намеса и след големи скандали му го оправи за негова сметка.На друг пък приятел на една x5 сменяха възглавници и казал,че те си работят с познат стенд на който имат доверие и дават гаранция за ремонта.
След като си взима колата със сменени възглавници и уж минат стенд за нула време заминават чисто нови гуми.Като отива при него му казва това е защото много бързо си карал..........смях
Аз като му казах за гарнитурите ми вика ........ееее то тебе може малко да те дразни тоя теч сега ама не се вманиячавай сега толкова.Само газ давай и така.
Аз отивам за едно обслужване той вдига на подемник и почва да преглежда всичко по окачване ,възглавници , диагностика която не съм желал.Добре,че колата беше читава както той се изрази и не откри нищо за смяна.И пак си плащах диагностиките и прегледите като поп без да се пазаря и да го правя на въпрос,че не за това съм отишъл.
А когато питаш колко струва си мисли,че почваш да се пазарих и почва да ти казва как имало кви ли не майстори Драган,Петкан,Иван,Йордан.........където диагностиката била по 20лв. ,а при него била 100лв. но за мен отстъпка 70лв.
Аз му оставих 100лв. и му казах,че питам ,за да знам колко да дам,а не да се пазаря.Няма нужда да ми обяснява за драган,петкан и т.н........аз ако исках евтино щех да ида там,не при него.

Малоумно отношение,некадърна работа,много бързане,претупване на нещата,идеята е да се правят бързи и лесни но скъпо струващи ремонти.
Може и да разбират от някои неща,но много са си повярвали и никога не бих стъпил там повече

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook