Сервиз в Пловдив за БМВ

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 986
Регистриран на: 21.08.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: 96-8' 523ti

Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от bmw_n00b » 11 Сеп 2007, 13:56

Моля да ме насочите към читав сервиз в Пловдив за "новото" ми съкровище - '98 520i. Диагностика, профилактика, има и за козметика. Склонен съм да отида и в М-кар ако наистина има смисъл според вас. Благодаря предварително. :help:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от ///Vasko » 11 Сеп 2007, 14:53

Търсиш лъскав и хубав сервиз?
Кастрол Сервиз на ул.Братя Бъкстон 82 в "Кичука". Стенда за преден мост им е перфектен.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 986
Регистриран на: 21.08.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: 96-8' 523ti

Мнение от bmw_n00b » 11 Сеп 2007, 16:28

ок, мерси! Сега като каза се сетих, че някой ми беше споменавал за този сервиз. Ще отида да ги пробвам. Само да регна колицата :mhihi:
А иначе не че търся "лъскав" сервиз, а по скоро такъв с техника на ниво и хора, които разбират какво правят и го правят с желание. Много мразя гадни монтьорчета, които са се взели много на сериозно и като видят кола за по-малко от 100к се държат така все едно без пари ти я правят.... Ама то май навсякъде е така :evil:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 986
Регистриран на: 21.08.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: 96-8' 523ti

Мнение от bmw_n00b » 25 Сеп 2007, 18:38

Ето и резултата от обикалянето на 3 сервиза:

1. М-кар - много надути педали, едва ли не ми се разсърдиха, че искам да ми прегдледат колата и да ми направят препоръки за ремонт. Там могат явно само масло да сменят и накладки. Щото въпреки оплакванията ми те само тва направиха (без накладките даже) Абе изобщо видите ли ошишкан приемчик - дим да ви нема!!!

2. Кастрол - обадих се по телефона с намерение да си запазя час и викам чекай да им пообясня все пак за кво става дума та да преценят кога да ме приемат... Дадоха ми "специалиста" да му говоря, че първия идея си немаше кво става... След като му поизредих некои неща и кратка пауза от негова страна, човекът най-загрижено ме посъветва да сменя колата :mhihi: Ясно че не може да я оправи по телефона, ама тва да го каже един монтьор - не виждам колко отчаян трябва да е човек за да отиде при него.

3. Найси-Кар - много много много съм доволен - професионално обслужване, абсолютно компетентен екип - хем ти вдъхват респект с възможностите си, хем не ти се надуват като ония боклуци от М-Кар... Просто това е моя сервиз!!!! Евала!!!! Личи че от 12 години са създали традиции. :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: NICY CAR

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Мнение от Stanchev » 26 Сеп 2007, 7:23

мда и мацката в магазина има адски бомби :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 26.03.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от suren » 26 Сеп 2007, 21:03

Това са пълни глупости г-н"bmw_n00b ".
Аз съм в бранша и контактувам с всичките споменати места.Най-зле са в "Найса" на един мои клиент за 5 дена престой в сервиза не разбраха че му е изтощен акумулатора на Е-36 много други неща мога да ти разкажа (повече от това накъде?)
В "Кастрола" са много запознати в неащата добре работат.
"ЕМ-Кар" също са много добри.
Но не забравяите че в официалните сервизи обичат да работат с автомобили до 6-7 години или с хора от които ще имат добър оборот.
Нищо лично г-н "bmw_n00b" но ако по телефона си казал малко странни приказки и си изказал твоя диагноза за проблема нормално е реакцията от тяхна страна.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от ///Vasko » 26 Сеп 2007, 21:14

suren написа:Нищо лично г-н "bmw_n00b" но ако по телефона си казал малко странни приказки и си изказал твоя диагноза за проблема нормално е реакцията от тяхна страна.

Това щях да кажа и аз.Кола не се оправя по тела, но важното е че си намерил това ,което те удоволетворява.Успех ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 986
Регистриран на: 21.08.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: 96-8' 523ti

Мнение от bmw_n00b » 01 Окт 2007, 16:02

suren написа:Това са пълни глупости г-н"bmw_n00b ".
Споделям само лични наблюдения и то напълно обективни. Ако ще и в F1 да работят като монтьори като не ти обръщат внимание не виждам кое ги прави добри. Та аз оставих 2000 лв. в Найси Кар, ако не им харесва сумата на "добрите" техен проблем. Освен това не съм изказвал диагнози, а признаци - точно както съм ги написал в цитираната по-горе тема (дето свети синичко) и вместо "специалиста" да се радва на ремонта той буквално ме посъветва да сменям колата. Е как да отида при него... не знам. Друго щеше да е да каже - елате да видим.... Аз не съм искал да ми я оправи по телефона, а на база на признаците да каже кога ще има време за по-сериозен ремонт (2 дни в Найси кар) Ама човека си има работа явно и 2000 лева не му харесват. Еми... жив и здрав... Нема да му се моля... За М-кар няма да говоря....

@///Vasko още веднъж ти благодаря за отговора, наистина щом човек е удовлетворен - значи всичко е ок

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 01 Окт 2007, 23:51

Без изказвания от рода "Това са пълни глупости", по-добре звучи "Не съм съгласен, защото ...."

!!!Моля спазвайте добрия тон!!!
:evil:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Мнение от Vasko » 27 Окт 2007, 20:06

bmw_n00b написа:Ето и резултата от обикалянето на 3 сервиза:



Кастрол - обадих се по телефона с намерение да си запазя час и викам чекай да им пообясня все пак за кво става дума та да преценят кога да ме приемат... Дадоха ми "специалиста" да му говоря, че първия идея си немаше кво става... След като му поизредих некои неща и кратка пауза от негова страна, човекът най-загрижено ме посъветва да сменя колата :mhihi: Ясно че не може да я оправи по телефона, ама тва да го каже един монтьор - не виждам колко отчаян трябва да е човек за да отиде при него.

Ами за прословутият Кастрол в Кичука -ако ти са дали да говориш с Бай Пешо-той си е малко такъв... Иначе там са добри , но винаги имат работа ...
--------------------------------------------------------------
bmw_n00b написа:Ето и резултата от обикалянето на 3 сервиза:


3. Найси-Кар - много много много съм доволен - професионално обслужване, абсолютно компетентен екип - хем ти вдъхват респект с възможностите си, хем не ти се надуват като ония боклуци от М-Кар... Просто това е моя сервиз!!!! Евала!!!! Личи че от 12 години са създали традиции. :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: NICY CAR



Аз тъкмо щях да ти кажа за NICE CAR -управителя е Митака -така се казва. И аз ходя редовно там ,защото мен си ме познават,а и относно ел.инсталацията имат един Венци -много ги разбира нещата! Абе общо взето аз преди 3-ката в продължение на 3 години все там си е карах и трябва да ти кажа ,че каквото оправят ,няма рекламации .Сега по стечение на обстоятелствата живея на морето и 5-цата ..искаше ми се при тях да е оправям,но ми е малко далече като км .... Иначе когато съм си в Пловдив и аз гледам така да съчетая нещата ,че като се прибирам да мина и през сервиза да ми е погледнат ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Мнение от павката » 28 Ное 2007, 0:12

в Плоздив за Роската не сте ли чували :shock:
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 12.01.2008
Местоположение: Пловдив

Мнение от alexand » 15 Яну 2008, 16:31

Май това е темата да попитам:
Къде в Пловдив, да ида, за да проверят какъв е проблема с чиповете на ключовете (е36), защото пали само с 1 и дали проблема е в чиповете?
И могат ли там евентуално да ги препрограмират, ако се наложи ?
Засега ме пратиха в Бош на Кукленско, за който нищо не знам и в Найси, където не искам да ходя, защото съм момче-студентче.
Компанията "Chrysler" решила да поставя черна кутия в новите модели на джиповете "Grand Cherokee", която да записва последните думи на шофьора преди катастрофа. В Америка в 90% от случаите, последната дума е била "Shit!", докато в България, в 99% процента от случаите, последните думи на шофьора са били: "Пичове, скивайте к'во мо'а да напра'а с тоя джип!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от ///Vasko » 15 Яну 2008, 17:21

Ами звънни им по телефоните и ги питай дали могат да ти оправят проблема с ключовете и колко ще струва, за да не се разкарваш напразно, виж колко е просто :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 29.09.2006

въпрос към bmw_n00b

Мнение от niky car » 05 Фев 2008, 19:00

Колега пише ти "ошишканият" приемчик!!!
Като си толкова сигурен за обслужването в сервизите на пловдив можеш ли да ми кажеш кога си посещавал сервиза на М-Кар?
Това което си написал не отговаря на истината, няма сервиз който ще ти откаже да ти смени накладките или да ти направи диагностика на автомобила, твоя случай май опира до финансови възможности! :idea:

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 8.11.2009
Пол: Мъж
Кара: e90
Детайли за колата: 320d

Re: Сервиз в Пловдив за БМВ

Мнение от SSSSS_1989 » 12 Дек 2015, 20:56

Искам да изкажа възмущението си от г-н Митко Ангелов, който има обяви за диагностики и който взима 50лв за диагностика на бмв при положение че в Найси кар като оторизиран сервиз вземат по-малко. С мазното си поведение и държание започва да сменя части без изобщо да обявява цените им и накрая като направиш сравнение с магазина оставаш учуден.

Следваща

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook