Марка предни носачи

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 541
Регистриран на: 18.12.2002
Местоположение: Варна

Мнение от chefo » 12 Фев 2004, 10:00

koko_star написа:аве хора интересно ми е 4е по4ти вси4ки изказали мнения дотук казват 4е са сменяли носа4и а аз имам книжка от лятото и оттогава ни6то не ми се е разхлопало/има поне към 8 месеца/.а здраво я юркам.и ходя доста 4есто на село а там пътя е 4ерен и си карам с 70-80 и ни6то и няма все о6те а да не говорим колко дупки има по улиците.не знам на какво се дължи.може би имама некакъв късмет с някаква по издържлива партида ли не знам???оба4е се радвам 4е о6те не съм се отбивал в сервис


E34 е с едно от най-здравите окачвания, не се учудвай :!:
а 8 месеца са малък срок, изчакай още и ти ще стигнеш до там :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 7.01.2004

Мнение от zmej » 12 Фев 2004, 11:35

Lion написа:
Аз бих предпочел да сменя два пъти от тези по 50 лв., отколкото един път от тия по 120лв.
А все си мисля, че 2 евтини носача ще изкарат повече от 1 скъп.


Силно се съмнявам, но дори така да е - забравяш цената на труда за смяната, висенето в сервиза и придвижването без кола. Поне за мен това са доста важни неща


Смяната на почти цялата предница е за около 2-3-4 часа, като включвам време да се отиде до магазина и да се вземат частите.
Миналата година си оправях предницата - носачите и кормилната щанга ги носиха момчетата от сервиза да ги възстановят, а накрайниците си ги купих нови.

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 18.06.2004
Местоположение: София/Плевен

Мнение от planed » 18 Юни 2004, 9:11

Ева, аз лично бих избрал TRWто. Имам опит с тази марка и мога да кажа че за цената си заслужава. Във всеки случай по нищо не отсъпват на внесените като оригинални.

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 18 Юни 2004, 12:49

planed написа:Ева, аз лично бих избрал TRWто. Имам опит с тази марка и мога да кажа че за цената си заслужава. Във всеки случай по нищо не отсъпват на внесените като оригинални.


Колко време ти отне да я изровиш тая тема :?
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 18.06.2004
Местоположение: София/Плевен

Мнение от planed » 02 Сеп 2004, 8:12

Ми съвета ми беше към всички.Кво значение кога съм го писал??

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook