"Кобра" автостъкла - измамници !!!

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 12.03.2004

Мнение от Acoto® » 11 Яну 2008, 9:39

Сменях там преден прозорец преди 3 мес., в сервиза зад автогара сСевер, там покрай ТЕЦ-а, мнението ми е..., абе горе долу. Значи смениха прозореца(щото на ход от Германия през Румънско правеха пътя и един камък от камион...), сложиха такъв с лента около 134лв + някви лайсни/уплътнения там 35лв, имаше и по-евтини ма момчетата ми казаха че ако ще я продавам да сложа от по евтините, но поне си е за мен сложих всичко възм. най-скъпо излезе ми около 180лв по памет, и така прозореца легна мн.добре, стъкла вътре нямаше, не омазаха всичко със силикон(бързо съхнещ), луфтове няма, оправиха я бързо за около 1.5/2часа вече я карах, обаче единствено не съм доволен от тва детто ми загубиха половината тапички, дето държат тая пластмаса между капака и прозореца, имаше стъкла навсякъде по пода(добре че не бях с нови гуми и работеха някак все едно го правят безплатно, даже един ми даде номера вика може да го направим частно :mhihi: , еми то това е явно улучих добър ден
AcoTo®

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 4.08.2004
Местоположение: София - Център
Пол: Мъж

Мнение от Space » 11 Яну 2008, 12:45

sin_fen написа:Аз скоро си смених стъклото при тях и нямах никакъв проблем. Ходих в сервиза им срещу кино Арена, ако има някакво значение.

И аз така и съм доволен. :)
_!_

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 206
Регистриран на: 4.08.2007

Мнение от brobot » 11 Яну 2008, 21:00

Миналото лято сменях при тях стъклото на шофьорската врата на една от служебните коли. Какво да ви кажа доста непрофесионало работят.
Едва ли ще стъпя при тях!
Брабус - Мечта Водителя

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Мнение от Zubcho » 02 Фев 2008, 19:29

И какво стана с историята на Пенчев. Има ли развръзка?
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 280
Регистриран на: 18.11.2007
Местоположение: Sofia

Мнение от margit0 » 03 Фев 2008, 12:32

и аз така се интересувам...има ли развръзка...


Аватар
Мнения: 734
Регистриран на: 21.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw е46

Мнение от vladuicho » 04 Фев 2008, 14:16

и аз съм патил от тия капути, много са нагли педерасчетата. :evil:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 2.09.2003
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж

Мнение от NetWar » 10 Фев 2008, 19:29

Аз си сменях предното стъкло , и го направиха идеално ,няма проблеми , но ако с моята кола се бяха отнесли така щях да реагирам по същия начин , но ЕВАЛА че са проявили разбиране ... камери .. глупости :D .
Чесно казано мислех да ходя там да ми сменят уплътнението на задното стъкло , но ще изчакам да видя развръзката :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 19.01.2006
Местоположение: София

Мнение от jailbreaker » 10 Фев 2008, 19:37

ICE написа:Жоро,
все пак е по-добре да им се обадиш, за да видим какво се случва, как ще реагират и ако те порежат, ги слагаме в "НЕКОРЕКТНИ".
:twisted:

И според мен е така.
Дават вид от това, което пише в "извинителното" писмо, да им пука. Нека Жоро да каже какво е станало и след това да ги съдим толкова сурово.
Winners never quit. Quitters never win. But those who never quit AND never win are IDIOTS.


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 10 Фев 2008, 20:08

Онзи ден Gemar си остави е34ката в сервиза на арена за предното стъкло, момчетата са си свършили работата сравнително добре, утре Гемар да напише дали свисти нещо, че беше на път уикенда, но на предния капак има няколко дребни зажулвания, не са проблем ще излязат с пастата, не е деруга, а просто все едно се плъзнало нещо. Като я измие утре ще видиме дали има още проблеми. Няма стъкълца вътре, намо счупени щипки, всичко е наред. И най-хубавото е, че стъклото не е криво. На е36цата вми, уж белгииско, а е криво цялото

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Мнение от klintan66 » 11 Фев 2008, 18:15

е за това аз не мърдам от колата когато и правят нещо-- и знам ,че досаждам , но като не си вършат работата....проблема е в кадрите - просто няма вече кадърни и работещи с желание хора независимо от заплащането. Пенчев , стъклото е залепено --шушка лайстната ---вярвам че си мераклия --вземи си една пластелино- подобна смес от строителен магазин -"салам" и викат и една малка пластмасова шпакла и действй. Щипките дори и нови изпускат. Повечето от дупките в които влизат са свършили. Провери първо скобичката горе в средата да не е разхлабена. Изпитано от мен Успех.

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 20 Фев 2008, 11:28

Такааа, да кажа как приключи всичко :arrow: намерих с хиляди мъки човек ,който ме прати при един от старите работници/специалисти на същото място,като спрях отпред му звъннах и момчето излезе,посрещна ме и взе ключовете и гаранционната карта за монтажа.Следобяд отидох и си я взех - стъклото е презалепено безупречно.

Онзи приемчика ми вика :

"Господине, много се постараха момчетата и се радвам,че всичко е О'К вече" - с толкова мазен тон ,че чак както седях изведнъж се подхлъзнах и щях да падна и да си ударя главата в калника :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Сега колата ми е отново тиха вътре , съветвам ви да не ползвате услугите на фирмата :!:


Георги Пенчев
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: SOFIA
Пол: Мъж
Кара: е34

:{:

Мнение от gazi » 25 Фев 2008, 12:03

Аз същто сменях предното при тях до кино Арена , при мен нямаше никви проблеми освен че я закарах в 10 и ми го монтираха в 17 , момчетата бая се постараха и даже сложиха някви планки който натискат стъклото много добре докато 1 2 дена улегне и стегне силикона , Незнам дали е от монтажа или от друго но някои път се 4ува пукане когато съм пуснал да духа на стуклото ?
Ерес е название, с което Баварската църква характеризира религиозните учения, отклоняващи се от официалната догма .

Изображение

http://www.vbox7.com/play:241b3c6f22
http://vbox7.com/play:ed73114c
http://vbox7.com/play:9e8a99595c
http://youtube.com/watch?v=ZsBCzDFWO5E

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ 320 купе , 94

Re: :{:

Мнение от Батька Махно » 26 Фев 2008, 23:20

Ясно е, че и там са педали,като в повечето наши сервизи! За извинение можеха поне да върнат парите на Жоро-времето и нервите не могат!Тогава щях да повярвам,че става въпрос за " много рядко "събитие,както се оправдава началника им, а не за ежедневно лазене по нервите на клиентите!Явно там трябва да ходим за един прозорец с по 3 коли по 5 човека в тях и с по някой гаечен ключ-№ 700-нитро експрес,докато им уврат главите,или докато ние им набием в тях необходимото! Ясно-майната им на кобрите, и без това не съм фен на рептилиите-а какво ще кажете за "Мустанг"?Някой има ли наблюдения от тяхната работа?
Бог създаде ВМW, а хората-всичко останало!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Мнение от Anthony_J » 26 Фев 2008, 23:49

Аз също си изпатих от тях. От предното стъкло ми течеше. Обадих им се и ми казаха да отида на другия ден сутринта. Отидох в сервиза им срещу кино Арена към 9:20. Касиерката ми каза да отида отзад. Спрях там и почнах да се озъртам. Видях един да си седи и пие кафе. Казвам му за какво съм там. Той ми вика: "Ами това Пепи (името е измислено) требе да го види" И се обърна настрани да си допие кафето. Аз учтиво му обясних, че не познавам никой в сервиза им в това число и въпросният Пепи. Той с досада се размърда и отиде някъде. След около 10 минути (през които стоя отвън на - 10) въпросният разбирач се довлече. Огледа стъклото, почука тук-там и ми каза, че трябва да се сменят уплътненията. Аз се съгласих и го попитах за колко време ще стане, а той ми вика: "Ооо, имаме много работа. Ще дойдеш някоя сутрин и ще видим" Аз му викам, че съм дошъл сутринта в 9:20. Не можело, много работа било, ако трябвало да не се запазва стъклото добре, ама така не им се разправяло. Карахме се известно време и аз побеснях. Поисках да говоря с някой от ръководството, а той ми каза да се разкарам и да правя каквото си искам. Отидох при касиерката и и обясних какво става. Тя ми каза да изчакам и отиде при "майсторите". Чух ги как си крещят няколко минути. Накрая се върна и ми каза да закарам колата отзад. Направих го, дойде едно младо и вежливо момче, което ми каза да отида в 16:00 да си я взема. Не ми искаха пари авансово и дори в 15:00 ми се обадиха, че е готова. Отидох да я взема, струваше ми 80 лева и нещо. Платих и се качих в колата. Вътре както при колегата адска кочина. Стъклото беше толкова мръсно, че не можеше да се вижда през него. Цялото беше в пръсти. Примирих се и си тръгнах. Но това не беше всичко. При мен също след 90 км/ч не се живее в колата. Шумът е като при старата ми жигула с 150 км/ч. Просто съм бесен на циганската фирма. Не може като имаш много работа това да ти е извинение да я вършиш мърляво. Не знам и какво уплътнение са ми сложили, но е много различно от оригиналното. Улеите са по-широки и може би затова е шумът. И аз се отказах да си ползвам гарнацията. Халал да са им моите 80 лв. Ще отида в Камор да ми я оправят. Но фирмата наистина е много измекярска. А мениджърите вместо да дават някакъв смотан телефон за оплаквания, трябва да наложат по-строг контрол. Не може една касиерка и 5-6 юнака да им движат бизнеса, а те да чакат клиента да наложи контрол чрез оплаквания. Само като си помисля колко клиенти ще загубят от нашите постове тук и им се чудя на акъла. Сори за дългото излияние.

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 27 Фев 2008, 0:13

От всичко написано дотук излиза, че фирмата като цяло е некоректна.
Демонстрират липса на вежливо отношение към клиентите си и коректност!
Затова според мен получава заслужено място в НЕКОРЕКТНИ СЕРВИЗИ!

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook