Сервиз във Велико Търново

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 11.05.2007

Сервиз във Велико Търново

Мнение от bobo_ld » 20 Мар 2008, 15:26

Здравейте! Някой да знае читав сервиз за диагностика и ремонт във Велико Търново и региона?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 338
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: veliko tarnovo/sofiq

Мнение от mitak_88 » 20 Мар 2008, 15:31

колега аз живея във софия но съм от вт и събота и неделя си идвам винаги!!!та за читав сервиз за диагностика мога да кажа само едно-пишмана,втора спирка,слави!!!голям майстор!!!няма да съжаляваш!!!кола която 5 месеца никой не разбра какво и има той оправи!!!върви там и не е скъпо!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 20 Мар 2008, 15:49

Някой да каже къде има поставяне на автостъкла че скоро ще сменям моето предното!(Намерих "Западен пътен възел местност Саламантя"обаче не знам къде се намира а и някой който го знае да каже дали е доволен от услугите им!)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 338
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: veliko tarnovo/sofiq

Мнение от mitak_88 » 20 Мар 2008, 15:53

cucko написа:Някой да каже къде има поставяне на автостъкла че скоро ще сменям моето предното!(Намерих "Западен пътен възел местност Саламантя"обаче не знам къде се намира а и някой който го знае да каже дали е доволен от услугите им!)


веднага ти казвам къде...като подминеш центъра на тойота и има една уличка на долу...пада се точно на гърба на пежо центъра...но който е на влизане във вт

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 20 Мар 2008, 17:57

mitak_88 написа:
cucko написа:Някой да каже къде има поставяне на автостъкла че скоро ще сменям моето предното!(Намерих "Западен пътен възел местност Саламантя"обаче не знам къде се намира а и някой който го знае да каже дали е доволен от услугите им!)


веднага ти казвам къде...като подминеш центъра на тойота и има една уличка на долу...пада се точно на гърба на пежо центъра...но който е на влизане във вт

Да,благодаря ти!Мислех си че е там някъде но вече схванах!

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 10.08.2012
Пол: Мъж

Re: Сервиз във Велико Търново

Мнение от I_Aleksandrov » 24 Апр 2015, 2:51

Колеги, моля, дайте актуални координати на читав сервиз за диагностика във В.Търново.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Сервиз във Велико Търново

Мнение от ivoaudi » 03 Сеп 2015, 23:40

Буквално онзиден закъсах за пореден път във ВТ с моя си кекав трошляк и обиколих с едно такси голяма част от местните светила.Нито ми помогна наякой, нито ме изслушаха за какво става въпрос.Наложи ми се за пореден път да си правя колата сам в най-големите жеги ей тъй на асфалта между блоковете.Винаги съм обожавал ВТ и все съм си мислил че Болярите са огън хора, ма не-явно това е било в миналото.Жалко, мога да изредя само сервизи при които не бива да се ходи и защо.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Сервиз във Велико Търново

Мнение от doomy525 » 13 Сеп 2015, 15:19

При Лудия ходя, когато ми се наложи. Сервиза се намира посока София като тръгнеш и в ляво има една бензиностанция, точно след нея. :yes:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 24.10.2016
Пол: Мъж

Re: Сервиз във Велико Търново

Мнение от super7man777 » 24 Окт 2016, 19:47

Някой може ли да ми даде координати на сервиза на Лудия? (телефон основно)

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 26.10.2014
Пол: Мъж

Re: Сервиз във Велико Търново

Мнение от Vasss » 27 Ное 2016, 19:37

Колеги, дайте телефон за връзка с "Лудия". Предстои ми оглед на кола и до колкото разбирам той е човека. Колата е е60, а ако имате други предложения, моля да ги споделите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Сервиз във Велико Търново

Мнение от PolandBall » 06 Апр 2021, 17:58

Колеги, пиша тука за да не пускам нова тема. Гледам, че последния отговор е от 2016, та сега има ли сервиз в който могат да направят диагностика и преглед преди покупка?
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook