Сервиз Сион (сервиза на БУЛИНС)

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Сервиз Сион (сервиза на БУЛИНС)

Мнение от Vasilen » 20 Май 2004, 9:53

Както малко от вас знаят следващия ден след събора на улицата пред офиса ме забърса камион с полуремарке :shock: и с последната греда на която седи номера успя да смачка предната врата и да среже като консервна кутия задната врата и като за капак така ме беше затиснал че ни той можеше да мръдне без да ме смеля ни аз :cry: :cry: :cry:
Направо ми прилоша полицаите искаха да викат паяк да ме извадят щотото смятаха че иначе няма да остане много от дясната страна на колата! Както и да е с помоща на колеги и минувачи тласкахме я настрани камиона и той мръдна леко и успяхме да я освободим.
До тук с неприятностите, след формалностите избрах да ползвам техния сервиз на сточна гара.
Вкарахме колата в четвъртък миналата седмица 13.05 вчера беше готова, просто все едно не е докосвана :shock: 8) идално съвпадение на стария и новия цвят!!!
Имаше една люспа по малка от нокът на задния десен калник която не беше вписана като щета (не я видяхме с полицаите) направих си устата пред вещите лица при оценката на щетите но получих само мотивиран отказ!
Помолих приемчика в сервиза да го мацнат леко че се виждаше ламарината и щеше да почне да ръждясвам, при вземането от сервиза установих че са ми пребоядисали :shock: :shock: :shock: целия калник по същия перфектен начин като и вратите.
Просто съм невероятно доволен :angel:
May the BMW force be with you!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 328
Регистриран на: 3.02.2004
Местоположение: София

Мнение от Legba » 20 Май 2004, 9:56

А честито :)
И безавариино от тук нататък.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

за тоя

Мнение от Любо Мегов » 20 Май 2004, 11:54

за тоя сервиз само добри работи се чуват, досега не съм намерил някой да се оплаче....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 7.01.2004

Мнение от zmej » 20 Май 2004, 12:04

Е тогава аз да те поразочаровам, въпреки, че на фона на всичко друго, с което са се справили добре по моята кола това са бели кахъри, но все пак..
След последния зулум, при който пак са ми откраднали музиката, момчетата нещо не са залепили стъклото както трябва и сега като вдигна над 60 (а то това си е почти постоянно) свисти жестоко.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: Sofia

И аз не съм доволен

Мнение от george » 22 Май 2004, 21:59

В този сервиз съм оправял две служебни коли-форд ескорт и опел астра.Форда беше ударен отпред може да се каже средно-след ремонта всичко уж си беше ок ама като се вгледаш виждаш че вместо китисване на бронята само я бяха минали със спрей а за луфтове да не говорим.На астрата така си и останаха луфтовете между предния капак и двата калника отпер като я погледнаш стои като разкована
отврат,и на всичкото отгоре все се бавеха и трчбваше да се обаждам непрекъснато кога ще е готова.Пълен провал ! :evil:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 28.11.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от Zer0 » 23 Май 2004, 2:53

За сервиза им незнам но с мен се подиграха като ми платиха 220 лв за пребоядисване на таван, преден и заден капак ... аз като нормален човек отидох на оглед и плащане по оценка макарче съм с валутно каско и можех да им занеса фактура за 1000 лв :evil: повече 1 стотинка няма да им дам...

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook