Най-после свестен сервиз с добри цени

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 28.11.2002
Местоположение: Sofia

Най-после свестен сервиз с добри цени

Мнение от Zer0 » 01 Юни 2004, 15:25

Искам да изкажа мнението си за един сервиз който посещавам вече 3-4 пъти с личната кола, също така и слъжебната вече е абонат там. Много съм доволен от работата на хората а и процедурата докато се стигне до ремонт е добре измислена. Преглеждат ти колата (безплатно), като се установи повреда проверяват цените на частите в няколко варианта произход/марка/цена :arrow: ако решиш оставяш колата за ремонт. Доколкото разбрах обслужват Клуб Пежо. Там се запознах с един фен с едно червено пежо 205 който познава хора от клуба и форума, но все забравям да го питам как се пише (ако четеш кайи кой си :lol: ). В този сервиз смених целата предница и още няколко по дребни ремонта - не ми се е налагал още някакъв по сериозен ремонт. Сервизът се намира на Гара Искър, ако идвате откъм ТЕЦ-а 20 метра преди кръстовището на Гара Искър завивате вляво през трамвайните релси, след това пак ляво и пътят стига до халетата (ако някой реши да отиде). Пиша това защото редовно се появяват запитвания за свестен сервиз :arrow: аз лично съм много доволен от хората и ремонтите които ми се ноложиха дотук, който иска да иде да провери.
Респект

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook