Добър сервиз за дизел?

Тук се обсъждат сервизите, магазините за авточасти, маслата, гумите и всички аксесоари за нашите БМВ-та.

Модератор: Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1956
Регистриран на: 23.06.2004
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: 1985 BMW E30 M10B18

Мнение от ivantchoG » 24 Фев 2005, 18:54

ICE написа:...Но от друга страна като гледам от коя дата е темата си мисля, че вече му е все едно.
На Miler питането не е чак толкова старо.

Края на миналата година имаше тема, в която имаше координати на майстор за дизел, мисля, че от Пловдив, като никой не го беше оплюл. Но след доста търсене така и не открих темата :uups: ...
".....Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....." К.Иречек, 13.12.1881
Бате Сашо - Пази имената!
Изображение

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 24 Фев 2005, 19:02

ivantchoG написа:На Miler питането не е чак толкова старо.

Края на миналата година имаше тема, в която имаше координати на майстор за дизел, мисля, че от Пловдив, като никой не го беше оплюл. Но след доста търсене така и не открих темата
:uups: ...

Дааа, съгласен съм, пък и ще бъде от полза на всички да знаем някой сервиз, от който всеки да е доволен (което на практика е малко вероятно). ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 26.08.2004

ДА БЕ НИКОИ ЛИ НЕ ЗНАЕ КАДЕ ПРАВЙАТ ДИАГНОСТИКА?

Мнение от morales » 08 Юни 2005, 9:15

ДА БЕ НИКОИ ЛИ НЕ ЗНАЕ КАДЕ ПРАВЙАТ ДИАГНОСТИКА?
Машината обича ласка, грижливо ползване и смазка!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 26.08.2004

ДА БЕ НИКОИ ЛИ НЕ ЗНАЕ КАДЕ ПРАВЙАТ ДИАГНОСТИКА?

Мнение от morales » 08 Юни 2005, 9:15

ДА БЕ НИКОИ ЛИ НЕ ЗНАЕ КАДЕ ПРАВЙАТ ДИАГНОСТИКА?
Машината обича ласка, грижливо ползване и смазка!

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 17.08.2005

за диагностика

Мнение от sag9765 » 20 Авг 2005, 6:16

Ако се интересуваш от диагностика и то добра, ще ти препоръчам да отидеш на BOSH-Юве. Това се намира ,като тръгнеш по симеоновско шосе от светофара на околовръстното посокоа зоологическата градина, подминеш светофара за студенски град и след посолствата от дясната страна! Аз ходих каде ли не но най голямо внимание и тестване ми направиха там !

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 17.08.2005

за диагностика

Мнение от sag9765 » 20 Авг 2005, 6:18

Ако се интересуваш от диагностика и то добра, ще ти препоръчам да отидеш на BOSH-Юве. Това се намира ,като тръгнеш по симеоновско шосе от светофара на околовръстното посокоа зоологическата градина, подминеш светофара за студенски град и след посолствата от дясната страна! Аз ходих каде ли не но най голямо внимание и тестване ми направиха там ! :P

Предишна

Назад към Сервизно обслужване на БМВ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook