Въпрос за промяна на е46

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: на голямата вода
Кара: кот кара

Re: Въпрос за промяна на е46

Мнение от zlati79 » 10 Мар 2010, 18:34

колега от Бургас беше участвал в тоя епизод на "Пълна промяна" преди доста време с една червена 318-ка Е46 coupe, беше станало доста добре с целта на много.......... от всичко май! калници, брони, интериор, до последния детайл! ако види темата може да помага за "подводни камъни" да не се наиграеш!
иначе за тия дребилии пробвай тука - http://cgi.ebay.de/BMW-Schaltknauf-M-Le ... 1c0e6fb01b
ИзображениеИзображениеИзображение

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Въпрос за промяна на е46

Мнение от ///M_Martin » 10 Мар 2010, 18:39

Според мен темата ти е за Тунинг раздела но има кой да ги преценява тзи работи :mhihi:
А сега по темата-мога да ти намеря всичко.Задната броня може да се преправи,може и оригинална да ти намеря но трябва да се реже мястото на резервната гума ако искаш и двойката ауспуси-ти си решаваш сам.Всичко е възможно зависи колко пари си готов да дадеш-колкото по-истинско изглежда толкова повече пари ще се налеят в колата ;)
Успех-ако искаш нещо пиши на ЛС!

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Въпрос за промяна на е46

Мнение от ///M_Martin » 11 Мар 2010, 11:42

И аз съм на мнение като колегите-може да се направи и ти казах че няма да е лесно и евтино но може,ти сам си преценяваш дали искаш.И ако сложиш повече перформанс части колата ще ти изглежда много по-индивидуална и ще се откроява отколкото бледо копие пък дори и на М3.Има ужасно много хубави неща за Е46,които ще стоят супер НО хубавото е с пари :mhihi:
П.П.Иначе за емблемата няма смисъл за коментар :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Въпрос за промяна на е46

Мнение от bum_bum » 11 Мар 2010, 13:01

Поразчистих малко темата, моля само по същество.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Въпрос за промяна на е46

Мнение от kriso85 » 11 Мар 2010, 14:35

Колега, ако купето ти е фейс-лифт , трудно ще го направиш М3, защото М3 няма фейс-лифт.

Иначе нещата, които си написал са най-дребните детейли :
топка за скоростния лост М - при всички дилъри ги има оригинални. Отиди и до Вари2000, около 70 лв. мисля че струваше.

Задната броня - потърси в Продава (платени обяви) - доста колеги вкарват тайвански пластмасови брони, 100% ще имат и такава за М3, но
истинската М3 броня е малко по-раздута и задните панели на М3 са различни. Също така гърнето с 4-те дула го има за нон-М3 (в и-бей потърси).

Емблемата за задния капак - мисля че навсякъде я има. Даже един колега в "продава" продаваше 2 чисто нови на много изгодна цена (мисля, че ника му е mafia

И аз съм съгласен с колегите по-горе, че има доста други неща , които можеш да направиш с купето, а не да се мъчиш да наподобяваш М3, защото никога няма да стане М3, а ще е само едно скъпо копие
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: Въпрос за промяна на е46

Мнение от Sharo » 11 Мар 2010, 14:38

Трябва ти:
Екстериор
-Предна броня
- предна греда
- въздуховоди секви там в бронята (към спирачки, към радиатор, към въздушния филтър)
- водачи за бронята
- преден капак
- предни калници
- огледала
- прагове
- задни панели
- заден капак
- задна броня
- генерация (за целта трябва се лишип от легена на резервната гума, че там е крайното гърне)
- спирачки

Интериор
Тоя скоростен лост не е от е46 а от е92
-Табло ти трябва ама дали ще може подкараш шифтлайта и маслото не знам
- седалки
- таван
- волан
- скоростен лост

Изобщо за да прилича на м3 ще ти трябват повече пари отколкото да си купиш такова
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook