Велурени стелки Е90

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 30.03.2013
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: BMW e90 325d LCI - M57D30TÜ2
Мечтае да кара: BMW ///M3 CSL e46
Детайли за колата: Black Sapphire Metallic
OEM Style 270 (Summer setup)
OEM Style 277 ET20 (Winter setup)

Велурени стелки Е90

Мнение от n1k1to96 » 18 Апр 2024, 11:01

Колеги, здравейте! Колата е E90 LCI и лятото я карам с оригиналните велурени стелки (на LCI са без логото на BMW), но на шофьорската до педала за газта се получи малка дупка, която ми избожда очите. Въпроса ми е дали ще мога да намеря същото качество стелки афтърмаркет или ще трябва да търся оригинални (ако изобщо успея да намеря някъде). Разгледах варианти на PETEX, но не съм сигурен кой най-много се доближава до оригиналните и дали си заслужават... За момента съм се спрял на тези - https://www.petex.de/autoteppiche/passf ... 1/2012?c=5

Ако някой е поръчвал скоро оригинални велурени, нека да пише от къде ги е взел. :roll:
The Ultimate Driving Machine

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 9.04.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Велурени стелки Е90

Мнение от E30driver » 18 Апр 2024, 13:59

Купувал съм си единична тяхна велур за отзад - разлика няма с оригиналната, дори вече не помня коя беше оригинална. За отпред как е качеството не знам, но предполагам ще е приемливо.

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 21.11.2017
Пол: Мъж

Re: Велурени стелки Е90

Мнение от n.metodiev » 19 Апр 2024, 6:09

Купувах на Petex. Закрепване имаше само на шофьорската, като се навиват две подложки с велкро и после стрелката се лепи на тях. За другите стелки няма. за мисля, че близо 2 години при педала на газта се образува дупка

Изпратено от моят MNA-LX9 с помощта на Tapatalk

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Велурени стелки Е90

Мнение от cww » 19 Апр 2024, 17:52

А на оригиналните какво им е, че търсиш алтернативи? Миналата седмица си поръчах от М Кар ОЕМ велурени на моето Е91 LCI, но тъй като е edition със сини шевове на седалките, стелките са в същия десен със син кант по краищата.
Еми изглеждат чудесно. Нямам много наблюдения над афтърмаркет, но за мен нямат алтернатива.


Sent from my iPhone using Tapatalk
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook