Проблем с парно(климатик)

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 22.02.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW E91

Re: Проблем с парно(климатик)

Мнение от xdrive » 25 Мар 2020, 21:25

Някой с оправен проблем

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 8.07.2013
Местоположение: Варна
Кара: Е91 318d LCI

Re: Проблем с парно(климатик)

Мнение от beammer » 29 Мар 2020, 14:03

Аз имах същия проблем с парното - от ляво топло, от дясно хладно и проблема се реши с нов радиатор на парното. Преди да го сменя направих 2 промивки с препарат в антифриза, но имаше леко подобрение само за месец.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 2.11.2021

Re: Проблем с парно(климатик)

Мнение от venci9494 » 02 Ное 2021, 11:39

Здравейте колеги, и аз съм със същият проблем с парното.Много четох из форумите всеки предполага електромагнитни клапани които са в двигателния обсег,но при мен е90 2.0 163кс има само спомагателна помпа,тоест проблем с клапани няма,защото такива не съществуват там,а ако са на друго място зад таблото някой запознат да сподели къде точно са.Свалил съм таблото,визуално всички клапи отварят и затваря.Тръбите които влизат в радиоатора на парното са ГОРЕЩИ,какъв може да е проблема пасажера да умира от студ зимата?има ли вероятност за запушен радиоатор при положениие че и двете тръби на радиатора са горещи? Друг е въпросъ 2рия радиатор,електрическия,за какво точно служи и може ли той да е проблема за цялата патардия?Моля хора които са решили проблема да споделят и на нас мъчещите се.Благодаря

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook