Проблем Навигация Navi Professional
Модератори: Dimitroff, Технически модератори
4 мнения
• Страница 1 от 1
- VladislavHristov
- кандидат ентусиаст
- Мнения: 149
- Регистриран на: 3.01.2012
- Местоположение: Плевен
- Пол: Мъж
- Кара: BMW e90 330d LCI Edition Sport
- Мечтае да кара: Нищо повече от това.
Проблем Навигация Navi Professional
Здравейте. Ъпдейтнах си успешно картите с Road Map PREMIUM CIC 2020-2 West Europe USB. Колата е е90 с Navi Professional, но както и с оригиналните карти от 2010 година, така и след ъпдейта, за моят град Плевен няма карти. Самият град го има на общата карта, но като приближа примерно на 50/100метра е само сиво поле, без никакви улици и т.н. Ако отдалеча има градовете и дори картата преминава от сива към "сателитен" изглед с релеф и т.н.
Предполагам и за други градове е така, едва ли е само за родния ми град Плевен
Дали по някакъв начин съм объркал нещо или ? Моля за помощ
Предполагам и за други градове е така, едва ли е само за родния ми град Плевен
Дали по някакъв начин съм объркал нещо или ? Моля за помощ
- zerhanzenun
- кандидат ентусиаст
- Мнения: 121
- Регистриран на: 12.01.2010
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E60 530d LCI
Re: Проблем Навигация Navi Professional
Объркал си картите, за България ти трябва Road Map PREMIUM CIC 2020-2 East Europe USB.
Поздрави!
Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Поздрави!
Sent from my SM-G960F using Tapatalk
- alma359
- кандидат ентусиаст
- Мнения: 119
- Регистриран на: 6.05.2016
- Пол: Мъж
- Кара: 2010 e90 330d
- Детайли за колата: Ръчка
Re: Проблем Навигация Navi Professional
Аз също имам е90 2010г с CIC Professional. При мен в ловеч, има всички улици на картата дори най-малките. С 2019-1 east europe съм.
Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
- VladislavHristov
- кандидат ентусиаст
- Мнения: 149
- Регистриран на: 3.01.2012
- Местоположение: Плевен
- Пол: Мъж
- Кара: BMW e90 330d LCI Edition Sport
- Мечтае да кара: Нищо повече от това.
Re: Проблем Навигация Navi Professional
Леле. "Много си тъп саше" както се казва Сега погледнах, че тази карта има само основната пътна мрежа на България, но не и улици в градове и т.н.... Благодаря ви момчета!!
4 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани