Относно смяната на масло - автоматична кутия , e61

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 12.08.2009
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E 60 530d
Мечтае да кара: Нещо с голям мотор

Re: Относно смяната на масло - автоматична кутия , e61

Мнение от peters75 » 30 Мар 2011, 15:43

swing написа:Колеги аз си смених картера за 215 лв (100% оригинален) и маслото което сложих беше 5-6 литра по 28лв литъра,преди това проверих по тъй наречените фирмени сервизи -ДАРУ и КАМОР -цената беше x 2 (картера 420лв ,масло 40лв литъра) така че според мен пазара е доста голям много фирми предлагатр оригинални части нека хората да не се набиват при измамниците (вие ги знаете) който работят на 100-200% надценка на частите ,моя майстор е много читав и нещата ми се вързаха доста ефтино .УСПЕХ :bchug:

То на всички е ясно,че на пазара има оригинална стока на половин цена,ама как да я познаем,колега?Сещаш се,че всеки казва "оригинално е бате как да не е 100% е оригинално" а всъщност истинските неща са малко.Пълно е с измамници навсякъде,всеки хвали,препоръчва неговото и това е.Да те е страх да купиш.Поради тази причина много хора предпочитат 200% надценка,но да са сигурни в стоката.Аз бих купил оригинална стока от някъде само ако съм напълно сигурен и продавача е с препоръки.За съжаление живеем в БГ това е жалката истина.Дано не обидя някой с този коментар.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 12.03.2011
Пол: Мъж

Re: Относно смяната на масло - автоматична кутия , e61

Мнение от swing » 30 Мар 2011, 16:53

Лично аз разчитам на моя майстора, който ми оправя колите вече 10години и не ме е подвел никога .

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook