Е91 или Е60- семейна кола

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 20.11.2009
Пол: Мъж

Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от gmbh » 08 Дек 2009, 13:57

Здравейте!

Пред дилема съм - решил съм да купувам едно от двете Е91 325d,330d или Е60 520d,525d.Семейството ми е 4-членно.Колебанието е относно големината на купетата по-точно задните места и багажника.Моля за мнение кой модел е най-подходящ.

Благодаря!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от lusienk » 08 Дек 2009, 15:25

Моята препоръка е, ако децата ти са големи и няма да товариш в багажника, количка, легени, играчки и тн. , си вземи Е60 , от зад е доста по-широко от тройката. Ако трябва да товариш доста багаж си вземи комбито.
Имай в предвид и , че в купето на комбито е доста по-шумно от в седана.
Тройката от друга страна е по-икономична.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от flame » 08 Дек 2009, 15:35

Багажникът на нормалния седан е напълно достатъчен за нормално 4-членно семейство, което не товари бидони със зеле от село :mhihi:
По-елегантно, а и по-безшумно както каза колегата ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от barabqga » 08 Дек 2009, 16:27

ако децата са на възраст дето им трябва детска количка естествено комбито да си побиращ багажа по праткично :yes: това за практичната част

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 3.11.2008
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: от време на време
Мечтае да кара: всеки ден

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от pkw08 » 08 Дек 2009, 17:41

Колегите с мнения за Е-91 имат ли го или са се возили и знаят? Защото по пътя на логиката ДА трябва комбито да е по шумно, но в действителност според мен не е така. Значи ако жена ти не си е взел честна е к**ва, а честната не е, а? Има седани по шумни и от кабрио.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 820
Регистриран на: 7.06.2006

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от add1cted » 08 Дек 2009, 17:44

А що не е60 комби? е60 е много по-широко от е91 и щом сте четирима ще ви е много по-удобно
There is no replacement for displacement

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 8.05.2008

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от shpeki » 08 Дек 2009, 18:11

А защо избираш по голямата кола с по малки двигатели ? По скоро трябва да е обратното. Е60 седан би трябвало да ти стигне за всичко но ако жена ти е някакъв виртуоз на багажа може и коНби да си вземеш. Последното нещо за което са създадени тройките е за семейна кола.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от flame » 08 Дек 2009, 18:35

shpeki написа:Последното нещо за което са създадени тройките е за семейна кола.

Верно е тва ;) Но това не значи, че не вършат перфектна работа И за това ;)
Досега в седан тройка не съм имал нещо, което да не мога да натоваря - вкл. дамски гардероб за 2 седмици на морето :lol:

ПС Ако изключим бидоните със зеле, вар, киреч и всичко останало, типично за Москвич 412, може би единственото, което не съм товарил е бебешка количка. ;)
Мисля си, че и тя ще се събере без проблем, но нека все пак колегите, които имат опит, да споделят ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 8.05.2008

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от shpeki » 08 Дек 2009, 18:40

flame написа:
shpeki написа:Последното нещо за което са създадени тройките е за семейна кола.

Верно е тва ;) Но това не значи, че не вършат перфектна работа И за това ;)
Досега в седан тройка не съм имал нещо, което да не мога да натоваря - вкл. дамски гардероб за 2 седмици на морето :lol:

ПС Ако изключим бидоните със зеле, вар, киреч и всичко останало, типично за Москвич 412, може би единственото, което не съм товарил е бебешка количка. ;)
Мисля си, че и тя ще се събере без проблем, но нека все пак колегите, които имат опит, да споделят ;)

Имаш ли деца ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от flame » 08 Дек 2009, 18:43

shpeki написа:
flame написа:
shpeki написа:Последното нещо за което са създадени тройките е за семейна кола.

Верно е тва ;) Но това не значи, че не вършат перфектна работа И за това ;)
Досега в седан тройка не съм имал нещо, което да не мога да натоваря - вкл. дамски гардероб за 2 седмици на морето :lol:

ПС Ако изключим бидоните със зеле, вар, киреч и всичко останало, типично за Москвич 412, може би единственото, което не съм товарил е бебешка количка. ;)
Мисля си, че и тя ще се събере без проблем, но нека все пак колегите, които имат опит, да споделят ;)

Имаш ли деца ?

Чакай, че се шашнах малко - такива въпроси жени са ме питали досега :lol: Майтап ;)
Не, нямам деца, затова и казах, че не съм товарил детска количка ;) Но съм товапил много хора и багаж без проблем :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 8.05.2008

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от shpeki » 08 Дек 2009, 18:59

flame написа:
shpeki написа:
flame написа:
shpeki написа:Последното нещо за което са създадени тройките е за семейна кола.

Верно е тва ;) Но това не значи, че не вършат перфектна работа И за това ;)
Досега в седан тройка не съм имал нещо, което да не мога да натоваря - вкл. дамски гардероб за 2 седмици на морето :lol:

ПС Ако изключим бидоните със зеле, вар, киреч и всичко останало, типично за Москвич 412, може би единственото, което не съм товарил е бебешка количка. ;)
Мисля си, че и тя ще се събере без проблем, но нека все пак колегите, които имат опит, да споделят ;)

Имаш ли деца ?

Чакай, че се шашнах малко - такива въпроси жени са ме питали досега :lol: Майтап ;)
Не, нямам деца, затова и казах, че не съм товарил детска количка ;) Но съм товапил много хора и багаж без проблем :D

Като имаш деца се товарят мноооого повече неща, повечето излишни но трябват :mhihi: :mhihi: То и понятието семейна кола е разтегливо де, ама горе долу си трябва голяма кола.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от flame » 08 Дек 2009, 19:04

Е аз ти казвам, че съм товарил мнооооого неща ;)
А по-голяма величина от дамски багаж не знам :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от ((:BuKcu:)) » 08 Дек 2009, 19:21

Вие и гардеробите и пералните ли слагате в тия багажници?
В Е39 седан, с малко бебе / с количка/ + още хора, всичко се побираше перфектно. Багажникът на Е60 е огромен!!!!! Не количка....ми 2 ще се съберат! + 2 големи куфара.
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от icog » 09 Дек 2009, 9:56

((:BuKcu:)) написа:Багажникът на Е60 е огромен!!!!! Не количка....ми 2 ще се съберат! + 2 големи куфара.
:yes:


Чико - триколка - сгъната (ОГРОМНА), кошара в един голям калъф, гърнета, дрънкулки и неограничено количество багажи с неизяснено приложение (от съпругата ми). Много рядко се е налагало да слагам нещо в краката на детето, под столчето му. Пътуваме много и никога не съм ограничавал жена ми. Който някога е спорил с жена за багаж разбира!

Според мен комбито е за някой, на който работата му изисква транспортиране на някакви по-големи обеми или пък изобщо не се разбира с жена си.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Е91 или Е60- семейна кола

Мнение от flame » 09 Дек 2009, 10:02

((:BuKcu:)) написа:Вие и гардеробите и пералните ли слагате в тия багажници?

:lol: :lol: :lol:


icog написа:Според мен комбито е за някой, на който работата му изисква транспортиране на някакви по-големи обеми или пък изобщо не се разбира с жена си.

:yes: ;)

Следваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook