ГП на Бразилия-край на сезона

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2871
Регистриран на: 11.10.2006
Местоположение: Ruse
Пол: Мъж

Мнение от Le Transporteur » 02 Ное 2008, 21:15

///Ivan написа:Глок на последния завой дето се взима с пълна газ той беше почти спрял,и после ми кажете че не пусна Циганина!!? :evil:

За малко да закъснеят с превода на парите.. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
"Башак": ...еее БМВ караш, а ти е скъпо!

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Мнение от vladye » 02 Ное 2008, 21:18

Ебати обратите, ебати емоциите. Накрая ми се дорева за Маса направо. И Тимо Глок президент! :mhihi: Радвайте се за Макларън, щото са много по-близки до БМВ, отколкото Ферари да речем.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 02 Ное 2008, 21:18

plradev написа:
п.п.Ей ще откача от яд!!!!


въобще не заслужава да е световен шампион....причини:
1.Има по малко победи
2.показа че карането му е чист късмет...самия факт че Фетел го изпревари по такъв великолепен начин го доказва
3.прави изключително много грешки които не трябва да са характерни за световен шампион
4.кара агресивно заплашвайки сигурноста на другите пилоти

и хиляди още причини ама най-ме е яд че цяла година ще чувам "световния шампион Люис ХамилтОн" :evil:
и тъпите британци пак ще се надуят като пуйки
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

колко

Мнение от Любо Мегов » 02 Ное 2008, 21:19

WilliamsF1Team написа:Аз цял сезон съм за Хамилтън и честитя победата на Макларън и всички привърженици...

Смятам, че той показа че макар и толкова млад може да се бори с големите. Не отричам, че накрая Глок го пусна, но го има и това...

По-добре грозна победа от колкото красива загуба. :idea:


колко млад е той, и колко големи са останалите :mhihi: :mhihi: Фетел ли е по -голям от него, дето днес му показа че не заслужава титлата, независимо че му я дадоха :!: британска му простотия, като почнеш екълстън, минеш през денис и та до хамилтън, великия британски отбор с британски пилот шампиони, ама само пилота, щото отбора е втори :!: сега остава и една чернилка за светоен шампион в снукър шампионата да си уредят :evil: между другото тимо можеше да издържи тия два завоя, не знам какво но нещо са му казали и се е стреснал ли какво ли? че беше с гуми за хухо да ама чак толкова да спре...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 02 Ное 2008, 21:19

Глог загуби 15сек в последната обиколка, не мисля че нарочно пусна Световния Шампион! :!:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 02 Ное 2008, 21:19

Глог загуби 15сек в последната обиколка, не мисля че нарочно пусна Световния Шампион! :!:
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 02 Ное 2008, 21:20

Това е великият спорт на Формула1, приятели! Има го и това...трябва да свикнете да го приемате. "шампионът Една Точка" може да се чувства "горд" от победата си.... Ферари и БМВ в сърцето ми ЗАВИНАГИ!!!
Are you M enough...?!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 02 Ное 2008, 21:25

Фетел ми нхапълни душата БРАВО!!!!!!!
Аве Глок защо не смени гумите бееее!!!!
Фетел шампион!!!!!!!!!!!!!!!!!
Изображение

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Мнение от bmwfena » 02 Ное 2008, 21:25

vladye написа:Ебати обратите, ебати емоциите. Накрая ми се дорева за Маса направо. И Тимо Глок президент! :mhihi: Радвайте се за Макларън, щото са много по-близки до БМВ, отколкото Ферари да речем.
И аз им го разправям ама :confused: :confused: А оня Фетел тоа -немам думи да го нарека-как така цял сезон едвам едвам крета и сега изведнъж взе да кара...някой може ли да ми каже :mhihi: :mhihi: :mhihi: Супер кеф-ей напрао немам думи.Пък догодина малкия негър ще ги размажетиа червените --ама дано нашите БМВта вече вземат да бият ве...на тях да се радваме не на червените както го прави болшинството тук като гледам.Май само аз съм от Макларън :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 02 Ное 2008, 21:32

Айде честито на Мерцедес и от мен, и съм горд че в тимовете ми по сърце не карат арогантни нещастници с пасирани банани вместо мозък! Пийте едно и от мен...те хората разбраха...
Are you M enough...?!


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 02 Ное 2008, 21:36

искам да честитя титлата на феновете и на .....хамилтън!
никак не му симпатизирам ,но това е формулата-за тва я гледам от 20г! маса няма кво да жали-титла не се печели в два завоя и то задържани от друг....!!
надявам се догодина да се радвам повече.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 1.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: C20LET

Мнение от m4r1qn » 02 Ное 2008, 21:40

да му е честита титлата на хамстера .... д'е*еш :( .... Алонсо в БМВ ... дано

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Мнение от bmwfena » 02 Ное 2008, 21:42

SKISA написа:искам да честитя титлата на феновете и на .....хамилтън!
никак не му симпатизирам ,но това е формулата-за тва я гледам от 20г! маса няма кво да жали-титла не се печели в два завоя и то задържани от друг....!!
надявам се догодина да се радвам повече.
точно казано.Мерси колега за истинските думи -..........а ве нема ли никой от Макларън тука-само аз ли съм :( :(
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 02 Ное 2008, 21:43

vladye написа:Ебати обратите, ебати емоциите. Накрая ми се дорева за Маса направо. И Тимо Глок президент! :mhihi: Радвайте се за Макларън, щото са много по-близки до БМВ, отколкото Ферари да речем.


А с какво,са много близки Макларън(Мерцедес) и БМВ??!!Може би Мюнхен е по-близо до Щутгард отколкото до Маранело.....Много от хората сме фенове на Ферари още преди да си купим БМВ-та и това няма как да се промени,заради колата която караме!!!

Тъй че невиждам за к'во да се радвам като някакъв англичанин е станал световен шампион :idea: .

Дано догодина БМВ-Заубер са пред Макларън,пък ако им стигнат силите(а те ги имаха и тая година отчасти,ама понеже си изпълниха плановете....) да се борят за титла и при пилотите и при конструкторите....

И дано всички управници във фолмулата сега са доволни!!!!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 02 Ное 2008, 21:46

plradev написа:
vladye написа:Ебати обратите, ебати емоциите. Накрая ми се дорева за Маса направо. И Тимо Глок президент! :mhihi: Радвайте се за Макларън, щото са много по-близки до БМВ, отколкото Ферари да речем.


А с какво,са много близки Макларън(Мерцедес) и БМВ??!!Може би Мюнхен е по-близо до Щутгард отколкото до Маранело.....Много от хората сме фенове на Ферари още преди да си купим БМВ-та и това няма как да се промени,заради колата която караме!!!

Тъй че невиждам за к'во да се радвам като някакъв англичанин е станал световен шампион :idea: .

Дано догодина БМВ-Заубер са пред Макларън,пък ако им стигнат силите(а те ги имаха и тая година отчасти,ама понеже си изпълниха плановете....) да се борят за титла и при пилотите и при конструкторите....

И дано всички управници във фолмулата сега са доволни!!!!


Благодаря ти, че не си с черни очила и си гледал шампионата през очите си!!!
Are you M enough...?!

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook