ГП на Сингапур...2008 + Място за групово гледане на Ф1

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 28 Сеп 2008, 21:01

madpetio написа:Никой ли не видя заговора на Рено :mhihi: :mhihi: :mhihi: Само аз ли видях планирания ранен бокс на Алфонсо и Колегата му Нелсиньо се удра нарочно ;) И с тва печели :mhihi:

аре бе...!! а ако не беше станала тая маневра да се удари нарочно нелсиньо- бриаторе щеше да се метне под колелата на маса да го сгази и след сейфтито алонсо да земе преднина.....!! :mhihi:
тая писта прави нещо ново и е интересно ,но наистина не е писта за Ф1...!! в целият керван няма друг ,толкова амбициран в момента,колкото алонсо...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 28 Сеп 2008, 21:44

Боже господи.Хамилтън наистина е роден с късмет,поне тва неможе да му се отрече.Аз поне неможах да разбера как стигна до подиум.
Плюя на тоя,той ще е най-скандалния и щастлив шампион на всички времена.За Алонсо се кефя,заслужаваше си го.Не го харесвам но се кефя защото със тая помия дето я кара наистина трябваше и на него да му се усмихне малко късмета-БРАВО!!!!
А кубата днес голям карък жалко за него можеше да спечели.Хайтфелд както винаги даже не разбрах че е на пистата.
Пистата е пълна отврат,това неможе да е писта която отговаря на стандарти на Ф1.Никакви зани за сигурност,почри никакъф шанс за изпреварване,лоша настилка,лоча осрагизация със влизане и излизане от бокса направо това бе истински организационен провал.
КВО СА ВИНОВНИ ПИЛОТИТЕ чЕ ВЛИЗАНЕТО В БОКСА Е ТАшАК!!!!!!!!! :banghead:
Дано догодина тая писта както и във валенсия да не са в календара,супер гадно съзтезание!!!!!!!!!!!!!!!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 28 Сеп 2008, 23:01

Връщам се от парти но още не ми е минало! Забравих да честитя на Алонсо, но сега го правя. Наблюдавах със сарказъм как карамфилът го гледаше с неудобство и забиваше нос в краката си. Добре помни навярно как му подля вода когато бяха съотборници в Макларън. Както и кой е по-добрият пилот... Намразих го тоя човек не заради цвета на кожата му а заради цвета на ума му. А за Сингапур да не чуя....
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 29 Сеп 2008, 0:01

Мен много ме е яд за Ярно Трули. Голям фен съм му ама нещо с тая Тойотка що така...


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 29 Сеп 2008, 7:00

тия мангапурци догодина ако не си преасфалтират улиците да не се праат на бойкобориски - ич да не ни викат там...!!!! толко ли не могат кат талянците да пуснат едни дълги през ноща и да гледат къде има сянка и да маат асфалт!?!?!?
наистина твърде много станаха градските трасета!! монако-нека!нема лошо-се пак е история,ма другите май,май....!!
явка къв трули ,бе братче-тоя кат маса-лабилен!! 8)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 29 Сеп 2008, 11:50

Ярно е нинджа бе не го слагай при Маса :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 29 Сеп 2008, 20:07

Абе Ярно може да е добър, все пак доста опит има, ама с тоя таралясник дето го има...не може да постигне кой знае колко :confused:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 29 Сеп 2008, 20:46

Ей, колеги евала, начетох се на коментари, който биха звучали смешно дори и в устата на настоящи и бивши пилоти от F1, как еди кой си, карал дълго време безхарактерно зад еди кой си!
Това там си е `бати руската ролетка в тая тъмница(добре че не заваля че само с GPS-нави щеха да се доберат до финала) и по-неравно трасе би могло да се намери само в БГ :mhihi:
Аре малко по-сериозно, набухали сме една камара безпочвени твърдения, това състезание е пълна глупост, Валенсия по-си заслужава! В Сингапур си е пълно тото 2, в 95% от пистата няма зони за сигурност и както се видя AMG-то решава състезанието, и шанса за испреварване е 50л+ гориво в предния болид, аре бегай! :evil:
Поне да беше през деня,та да се порадваме на красотите на Сингапур,
най-тъпото ГрадПри в календара за мен! :evil:
ПС Много се смях на заспиването на Кими и много жал ми стана, за Масиньо!
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 29 Сеп 2008, 21:03

що бе ,колега .... в монако колко процента с азоните за сигурност ,па не излиза на сяко състезание амг-то...!! не е в тва проблема,че няма зони-просто пистата е неравна ,а и явно не се кара лесно вечер. принципно не се кара лесно и следобед,ма заради нас ги карат да въртят у най-големата жега в 3...!!!
не знам дал исте се замисляли ,обаче коя е компанията,която най-бързо вкарва новостите от формулата колите по улиците....!!! може да се спори с фераристите,но бмв наистина използва много бързо иновациите от ф1 в цивилните си модели и тва е адски интересно,защото би било по-лесно да участват в врц-то и от там да влизат в нормалните коли....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 29 Сеп 2008, 21:17

SKISA написа:що бе ,колега .... в монако колко процента с азоните за сигурност ,па не излиза на сяко състезание амг-то...!! не е в тва проблема,че няма зони-просто пистата е неравна ,а и явно не се кара лесно вечер. принципно не се кара лесно и следобед,ма заради нас ги карат да въртят у най-големата жега в 3...!!!
не знам дал исте се замисляли ,обаче коя е компанията,която най-бързо вкарва новостите от формулата колите по улиците....!!! може да се спори с фераристите,но бмв наистина използва много бързо иновациите от ф1 в цивилните си модели и тва е адски интересно,защото би било по-лесно да участват в врц-то и от там да влизат в нормалните коли....


В Монако има 50-тина крана които дебнат отстрани да грабнат някой трошляк :mhihi: за иновациите, подобие на KERS го има в сериините ни модели ;) днес на Панаира в П-д се захлсвах по едно 123d купе с лампички в за оборотите в горната част на волана!
ПС Някои няма ли да идва към Пловдив тия дни да пием по бира на изложението?
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 29 Сеп 2008, 21:57

в сряда съм на панаира....!!! а тоя волан го има в камор-продава се -с няква хубава алкантара е облицован. има бутони под кожата за превключване на скоростите и струва малко над 2хилки...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 29 Сеп 2008, 23:29

кой е последният ден на панаира в Пловдив???
извинявам се за оффа
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 30 Сеп 2008, 8:02

Binev_OuT написа:кой е последният ден на панаира в Пловдив???
извинявам се за оффа


SKISA написа:в сряда съм на панаира....!!! а тоя волан го има в камор-продава се -с няква хубава алкантара е облицован. има бутони под кожата за превключване на скоростите и струва малко над 2хилки...




общо взето в Петък може да се счита за последен, в събота следобяд, се разотиват изложителите!
имам пет пропуска и съм там до около 16,30ч ако сте наблизо звънкайте за по-бира и лесен достъп!
0887272845 Тодор
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 30 Сеп 2008, 20:21

Ей колеги с удовоствие прочетох коментарите ви за това "състезание" на това подобие на писта, и поради факта че пътувах за Пловдив в неделя нали сме участници на панаира, и си викам тъкмо към 12 на обяд сме в Пловдив, настаняване ала бала и 15.00 съм на линия пред тв-то да гледам "шоуто" , ама нъцки :( , щанда не беше готов и...... пропуснах този старт :evil: :evil: :evil: . А панаира е до събота, за колегата който пита до кога е.
Офтопик: Иначе от колите само разгледах щанда на нашата любима марка БМВ - тази единичка с този пърформанс пакет ми събра очичките. А за добичето Х6 - имах щастието да усетя твърдостта на щофьорската седалка :mhihi: :mhihi: :mhihi: . А за М3 седан - коментара е излишен :D
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 30 Сеп 2008, 20:56

BMW Malchugan написа:Ей колеги с удовоствие прочетох коментарите ви за това "състезание" на това подобие на писта, и поради факта че пътувах за Пловдив в неделя нали сме участници на панаира, и си викам тъкмо към 12 на обяд сме в Пловдив, настаняване ала бала и 15.00 съм на линия пред тв-то да гледам "шоуто" , ама нъцки :( , щанда не беше готов и...... пропуснах този старт :evil: :evil: :evil: . А панаира е до събота, за колегата който пита до кога е.
Офтопик: Иначе от колите само разгледах щанда на нашата любима марка БМВ - тази единичка с този пърформанс пакет ми събра очичките. А за добичето Х6 - имах щастието да усетя твърдостта на щофьорската седалка :mhihi: :mhihi: :mhihi: . А за М3 седан - коментара е излишен :D


Понащракай снимки и пусни една темичка де :)

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook