Компетентен съвет за избор на Е38?

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 30.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E38 M62B44TU
Мечтае да кара: Сбъднах си мечтата
Детайли за колата: DF85926

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от georgipass » 14 Май 2016, 8:55

Митко Стоянов написа:Не е добавен, Жорка, грешен вин си чукнал :winky:
Само шадоулайна не е по вин, всичко останало си е както майка я е родила ;) Иначе колата изглежда позапазена, не е с най-голямото оборудване на света, цвета е малко странен за Е38, ма там е въпрос на вкус. За тези пари толкова.



Прав си , Митак :) Грешката е поправена :bchug:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 11.04.2016
Пол: Мъж

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от TeodorHristov » 28 Май 2016, 10:45

Здравейте,

Коментар за тази?

http://m.cars.bg/c1670456

Поздрави!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 4.11.2014
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: E38 M62B35 97'
Мечтае да кара: BMW E38 Аlpina B12 6.0

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от Peev_92 » 29 Май 2016, 22:22

TeodorHristov написа:Здравейте,

Коментар за тази?

http://m.cars.bg/c1670456

Поздрави!



Съдейки по доста лошия вид на салона, ще на доста над написаните километри.
Не страст, а диагноза :driving:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 7.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M62B44

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от anttonev » 14 Юни 2016, 21:37

А на тая, горката, какво са й причинили само!
http://www.cars.bg/c1702744
:bang:

Тази гледал ли я е някой?
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=ecin4a

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 28.01.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e 38

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от spraggabenz » 22 Юни 2016, 15:21

Здравейте!
Може ли някой да каже нещо за тази 7ца ако я е гледал вече .На снимки изглежда много приятна
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=ecww1k

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 3.05.2012
Кара: 730 печка

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от KostovG » 22 Юни 2016, 22:24

spraggabenz написа:Здравейте!
Може ли някой да каже нещо за тази 7ца ако я е гледал вече .На снимки изглежда много приятна
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=ecww1k


Здравей колега
Гледах колата има нещо счупено по предницата и предните спирачки, хидравличната помпа също беше за смяна, гумите бяха доста зле и не работеше особено равномерно

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 28.01.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e 38

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от spraggabenz » 23 Юни 2016, 10:47

Това нещо фрапиращо ли е ?Просто искам да знам дали колата си заслужава , защото на снимките е 6+

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 30.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E38 M62B44TU
Мечтае да кара: Сбъднах си мечтата
Детайли за колата: DF85926

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от georgipass » 23 Юни 2016, 12:52

spraggabenz написа:Това нещо фрапиращо ли е ?Просто искам да знам дали колата си заслужава , защото на снимките е 6+



Незнам на кое викаш 6+, но определено е доста мизерна отвътре, вижда се пръст по задните духалки, за моторния отсек няма да говорим... :roll: Задна лява врата има някакви интервенции по нея, има разлика в цвета... :roll:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 29.10.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d Mpack
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: E90 330dA 12.2007 Titan Silber / M SPORT package / Style 193 / Navigation / Recaro / Shadow Line / Xenon / Light package
VD86338

E91 330dA 12.2006 Black sapphire metallic / Navigation / Recaro / PDC / Light package
SOLD

328iА sedan Technoviolett 12.1996 Mpack,LSD 3.15
AU60415
SOLD

318is coupe 10.1998 SOLD

E39 530d 1999 Mpack SOLD

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от Powerslide » 23 Юни 2016, 14:15

georgipass написа:
spraggabenz написа:Това нещо фрапиращо ли е ?Просто искам да знам дали колата си заслужава , защото на снимките е 6+



Незнам на кое викаш 6+, но определено е доста мизерна отвътре, вижда се пръст по задните духалки, за моторния отсек няма да говорим... :roll: Задна лява врата има някакви интервенции по нея, има разлика в цвета... :roll:


Тези неща които ги изброихте като минуси .. се оправят за 1 ден.
Едно пране на автомобил е около 120 лв , вътре ще светне и мотора ще светне все едно от магазина излиза.
Кола на 20 години няма как да не е боядисвана , освен ако не е излизала от гаража , а и пишман бояджиите като видят сива кола и се чудят как ще улучат цвета :mhihi: много трудно

Значи ако беше измита перфектно вътре вънка и мотор, ако имаше един М паралел и някакви по - добри снимки стойкаджийски .. щяхте да се убиете кой да я вземе пръв.
За механиката не говорим докато не се види и покара !

Нищо лично ,всеки си има глава на раменете и си преценя сам.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 332
Регистриран на: 2.12.2012
Пол: Мъж
Кара: BMW E38 750i,CL55AMG
Мечтае да кара: Е60 М5 или САМОЛЕТ

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от amgpower » 23 Юни 2016, 20:18

Powerslide написа:
georgipass написа:
spraggabenz написа:Това нещо фрапиращо ли е ?Просто искам да знам дали колата си заслужава , защото на снимките е 6+



Незнам на кое викаш 6+, но определено е доста мизерна отвътре, вижда се пръст по задните духалки, за моторния отсек няма да говорим... :roll: Задна лява врата има някакви интервенции по нея, има разлика в цвета... :roll:


Тези неща които ги изброихте като минуси .. се оправят за 1 ден.
Едно пране на автомобил е около 120 лв , вътре ще светне и мотора ще светне все едно от магазина излиза.
Кола на 20 години няма как да не е боядисвана , освен ако не е излизала от гаража , а и пишман бояджиите като видят сива кола и се чудят как ще улучат цвета :mhihi: много трудно

Значи ако беше измита перфектно вътре вънка и мотор, ако имаше един М паралел и някакви по - добри снимки стойкаджийски .. щяхте да се убиете кой да я вземе пръв.
За механиката не говорим докато не се види и покара !

Нищо лично ,всеки си има глава на раменете и си преценя сам.


Колега съгласен съм с теб,НО човек който се грижи за колата си,няма да остави толкова лайнян двигател.Все пак седиш в тази кола,може ли да има кал вътре.Както човек се поддържа така и колата,едва ли може да се очаква много от този автомобил.А за 20 годишна кола може да поспориме как трябва да изглежда.Имаме колега във форума който е пример за подражание,спечели 1-вото място на събора.
А винаги може да се набият едни 2000-3000-4000лв и.т.н. за щуротии и после колко били трошливи БМВ.

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от Bavarcho » 23 Юни 2016, 20:27

amgpower написа:
Колега съгласен съм с теб,НО човек който се грижи за колата си,няма да остави толкова лайнян двигател.Все пак седиш в тази кола,може ли да има кал вътре.Както човек се поддържа така и колата,едва ли може да се очаква много от този автомобил.А за 20 годишна кола може да поспориме как трябва да изглежда.Имаме колега във форума който е пример за подражание,спечели 1-вото място на събора.
А винаги може да се набият едни 2000-3000-4000лв и.т.н. за щуротии и после колко били трошливи БМВ.


Само дето на колегата с първото място колата преди да мине през една известна пловдивска фирма за реставрация на кожени салони (волани, табла) да не мислиш че е изглеждала така перфектно, нали...(в фейсбук имаше снимки преди/след)
И е била без една прашинка по стелките.
Много почвате да издребнявате.
И аз си поддържам колата, и аз си я пазя чиста и т.н., но има седмици в които нямам време да я измия отвътре и номарлно с тоя прахоляк и кал дето е навсякъде да стане леко по-мръсна.. Не ми се мисли и деца ако имах като знам какво правят те, как се подържа кола чиста..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 332
Регистриран на: 2.12.2012
Пол: Мъж
Кара: BMW E38 750i,CL55AMG
Мечтае да кара: Е60 М5 или САМОЛЕТ

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от amgpower » 23 Юни 2016, 21:25

Bavarcho написа:
amgpower написа:
Колега съгласен съм с теб,НО човек който се грижи за колата си,няма да остави толкова лайнян двигател.Все пак седиш в тази кола,може ли да има кал вътре.Както човек се поддържа така и колата,едва ли може да се очаква много от този автомобил.А за 20 годишна кола може да поспориме как трябва да изглежда.Имаме колега във форума който е пример за подражание,спечели 1-вото място на събора.
А винаги може да се набият едни 2000-3000-4000лв и.т.н. за щуротии и после колко били трошливи БМВ.


Само дето на колегата с първото място колата преди да мине през една известна пловдивска фирма за реставрация на кожени салони (волани, табла) да не мислиш че е изглеждала така перфектно, нали...(в фейсбук имаше снимки преди/след)
И е била без една прашинка по стелките.
Много почвате да издребнявате.
И аз си поддържам колата, и аз си я пазя чиста и т.н., но има седмици в които нямам време да я измия отвътре и номарлно с тоя прахоляк и кал дето е навсякъде да стане леко по-мръсна.. Не ми се мисли и деца ако имах като знам какво правят те, как се подържа кола чиста..


Само да добавя че колата съм я гледал преди Борис да я купи.И знам каква беше 100 пъти по-добра от тая :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 3.05.2012
Кара: 730 печка

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от KostovG » 24 Юни 2016, 8:54

Е заслужава ли си да се дадат 6000 за кола и после още 2, за да заприлича на нещо като за парите, които ще дадеш да оправиш тази можеш да си купиш по запазена :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 28.01.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e 38

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от spraggabenz » 24 Юни 2016, 14:58

Ще отида да я видя ,а да покажа още :
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=edtclj
http://www.cars.bg/c1714665

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 30.09.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E38 M62B44TU
Мечтае да кара: Сбъднах си мечтата
Детайли за колата: DF85926

Re: Компетентен съвет за избор на Е38?

Мнение от georgipass » 24 Юни 2016, 20:09

amgpower написа:
Bavarcho написа:
amgpower написа:
Колега съгласен съм с теб,НО човек който се грижи за колата си,няма да остави толкова лайнян двигател.Все пак седиш в тази кола,може ли да има кал вътре.Както човек се поддържа така и колата,едва ли може да се очаква много от този автомобил.А за 20 годишна кола може да поспориме как трябва да изглежда.Имаме колега във форума който е пример за подражание,спечели 1-вото място на събора.
А винаги може да се набият едни 2000-3000-4000лв и.т.н. за щуротии и после колко били трошливи БМВ.


Само дето на колегата с първото място колата преди да мине през една известна пловдивска фирма за реставрация на кожени салони (волани, табла) да не мислиш че е изглеждала така перфектно, нали...(в фейсбук имаше снимки преди/след)
И е била без една прашинка по стелките.
Много почвате да издребнявате.
И аз си поддържам колата, и аз си я пазя чиста и т.н., но има седмици в които нямам време да я измия отвътре и номарлно с тоя прахоляк и кал дето е навсякъде да стане леко по-мръсна.. Не ми се мисли и деца ако имах като знам какво правят те, как се подържа кола чиста..


Само да добавя че колата съм я гледал преди Борис да я купи.И знам каква беше 100 пъти по-добра от тая :)



Аз да добавя, че колата на Боби в никакъв случай не беше в окаяно състояние като я взе... понеже сме добри приятели и много добре знам в какво състояние беше като я взе, всичко останало по салона беше просто педантичност от негова страна, а и колата беше много запазена за кола на 300 000 км :yes: А колкото до купуващите V8 с M62 трябва да имат и предвид , че ангренажа се предава на 250-300 000 км , а и това не малък разход ... около 2000 лв .... Просто споделям от личен опит, всеки сам да си преценява, защото покупката на колата е най-малкия разход, интересното е след това :bchug: :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook