SRS проблем на Е65/ 2008

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 4.04.2020
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 730d
Мечтае да кара: 760i xDrive

SRS проблем на Е65/ 2008

Мнение от Squadra1234 » 04 Апр 2020, 20:34

Здравейте!

Светна ми СРС лампата на таблото в жълт цвят и се допитах до познат. Казаха ми,че явно е изгорял или се е развалил кантара на пасажерската седалка и трябвало да се сложи емулатор. Отдолу напипах някаква платка , вероятно е лъгана един път колата! Въпроса ми е, дали като свети в жълто еърбега на пасажерската седалка не работи или ще работи по всяко едно време? Как е най-добре да се отстрани проблема? Продава ли се този кантар като отделна част? Благодаря ви!

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: SRS проблем на Е65/ 2008

Мнение от Atsalov » 05 Апр 2020, 14:14

Първо е хубаво да се прочете колата, защото еър бег системата е разделена на няколко така или иначе проблемни зони.
Няма нужда да се слага или маха каквото и да е от седалката, изключва се софтуерно и нещата стават “заводски” (ако изобщо проблема е там)
Нова “престилка” беше около 250лв без работата

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 4.04.2020
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 730d
Мечтае да кара: 760i xDrive

Re: SRS проблем на Е65/ 2008

Мнение от Squadra1234 » 07 Апр 2020, 22:49

Здравей!
Не са проблем 250-то лева, но ще падне игра по разпорването на тази седалка, иди си, яла си, и после не знам как ще стане. Ако наистина може софтуерно да се изключи по начин, по който еърбега ще се отвори във всеки един момент на евентуален удар, дори да няма човек седнал, бих го направил така. Ще попитам утре едно момче, дали може да го направи. Някакви съвети? Аз как да съм сигурен, че системата ще е настроена да отвори еърбега без да търси информация от кантара? Важно ми е там да има еърбег!
Благодаря!

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook