Новата петица - F10 - снимки!

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 27.09.2009
Местоположение: тамъ въ младостъ
Пол: Мъж
Кара: е60 печка, самъ сменя скоростъ
Мечтае да кара: танк
Детайли за колата: мноо бяга и все ми говори нещо!??!

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от Voinika » 07 Дек 2009, 0:48

da6ip написа:солджър, колата беше официално представена в Мюнхен миналия понеделник 23ти ноември!
нета е пълен с десетки официални снимки и клипове..


Еии пак съм закиснял с новините, но щом тва е официялната - то мога да кажа само ЕВАЛА :yes:
мнооого яка (еди колеги пускаха из форума едни страшни снимки с един къс багажник, та се бех притеснил :paranoid: )

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от стан » 09 Дек 2009, 21:40

Личи си че не е творение на Бенгъл :mhihi: Най-накрая красиво БМВ нов модел - на живо няма да има база за сравнение между Е60 и Ф10 сигурен съм :yes:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от SKISA » 15 Дек 2009, 9:53

da6ip написа:
SKISA написа:сори, БМВ5 ...,ма тия снимки затвърдиха предположението ми ,че ГТ е мойто БМВ.
почти няма за какво да се хвана в екстериора или интериора ,да ме грабне ,а моторите са ясни и са във всички серии...


ха! скиоре ти определено се движиш срещу течението - дай някой пример кое точно повече те кефи при ГТ сравнено с нормалната 5-ца? (да оставим настрана вътрешното пространство отзад, което е явно практическо предимство) не се заяждам, просто от интерес :yes:

ми на мен специално ми трябва доста обем и багажник и гледах комбито в билда -отзад отново е ужасно! иначе новата 5ца не е лоша-хубава кола си е. просто ми трябва друг размер....
ма нищо чудно като я видя на живо да си променя мнението....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: Egham/Sofia/Pazardzhik
Пол: Мъж
Кара: Маратонки, Citroen Xsara, E60, E39

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от s » 16 Дек 2009, 17:44

SKISA написа:ми на мен специално ми трябва доста обем и багажник и гледах комбито в билда -отзад отново е ужасно! иначе новата 5ца не е лоша-хубава кола си е. просто ми трябва друг размер....
ма нищо чудно като я видя на живо да си променя мнението....

сравни багажника на твойта с този на ГТ, тогава ще си вземеш още едно Е61 ;) страшно малък(колкото на седан може би) и неудобен за качване на тежки предмети заради прага.
новата 5ца е страхотна иначе видях я наживо и определено вдъхва респект. работата F01 и F10 е малко катo Q7 и Q5, но все пак е финансова криза и трябва да разберем, че БМВ отчитат константен спад на продажбите вече почти 2 години..

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е70
Мечтае да кара: x5

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от Петър » 18 Дек 2009, 12:44

За мен е най красивото БМВ до момента, представям си М-ката какво чудо ще е :P

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 28.06.2007

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от BeautyG » 23 Дек 2009, 9:55

Какво да кажа?
Красота и изящество.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW F10 535xd LCI

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от lusienk » 23 Дек 2009, 15:06

Сега разбирам и , че автомата е с осем скорости.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 641
Регистриран на: 16.06.2008

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от Лалов » 23 Дек 2009, 19:14

lusienk написа:Сега разбирам и , че автомата е с осем скорости.


Като при Гран Туризмо :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 545
Регистриран на: 28.01.2008
Кара: на цигари
Мечтае да кара: само на пури
Детайли за колата: и тя пуши

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от ivan83 » 23 Дек 2009, 19:49

Страхотна е :clap:
Много по красиво от ГТ-то и много по различно(хубаво) от Е60

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 17.12.2009
Пол: Мъж
Кара: M57TUD25

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от @ndro » 28 Дек 2009, 0:37

на външен вид са я докарали... интересно дали технически е също толкова "привлекателна"? дали е по-здрава и издържлива от предишния модел (Е60)? добрите стари двигатели са станали още по-добри - това е ясно. как ли стои въпросът с новото окачване, например? цените растът, дизайнът става все по-приятен за окото и продава... но като гледам разликите в инженерните решения между Е34-ката и Е60-ката...

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 31.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530 GT XDrive
Мечтае да кара: 911

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от Cristian » 29 Дек 2009, 0:43

steltphone написа:перфектно дори, ще си взема вече старата 5-ца M пакет и ще знам с чиста съвест че е 5 пъти по-красива и агресивна.


Ами да ти дам мойта, пък аз една нова да спретна - страшна е с този автомат и тези двигатели... Пък отвънка- още повече!
Ама кога ще пуснат М-ка? Някой знае ли?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от acho.rs » 29 Дек 2009, 18:30

s написа:
SKISA написа:ми на мен специално ми трябва доста обем и багажник и гледах комбито в билда -отзад отново е ужасно! иначе новата 5ца не е лоша-хубава кола си е. просто ми трябва друг размер....
ма нищо чудно като я видя на живо да си променя мнението....

сравни багажника на твойта с този на ГТ, тогава ще си вземеш още едно Е61 ;) страшно малък(колкото на седан може би) и неудобен за качване на тежки предмети заради прага.
новата 5ца е страхотна иначе видях я наживо и определено вдъхва респект. работата F01 и F10 е малко катo Q7 и Q5, но все пак е финансова криза и трябва да разберем, че БМВ отчитат константен спад на продажбите вече почти 2 години..

Тва с прага , сигурно си го чул от кекавите журналисти които , не могат да дигнат 20-30 кила куфар - за мен не е проблем и 70 кила куфар на тавана да го кача , предполагам и за повечето хора тук .
Гледах в Ауто билд багажника на Е класата и на 5цата - ами на 5цата е супер смотан - не е малък , но е много тесен а колата е за дълъг път и багажника , може и да не е най-важното , но все пак си е фактор . Предполагам багажника е така заради сходството на задницата с 3ката . Изобщо тази 5ца много ми бие на 3ка :conf: Добре , че поне интериора отсрамва ...
Аз съм напълно съглсен , че 5ГТ е по-добро от 5 туринг . Наистина е по-скъпо , но задните седалки могат да се местят назад и освобождават много място а 8степенната скоростна кутия е сериина + малко по-висок просвет .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 545
Регистриран на: 28.01.2008
Кара: на цигари
Мечтае да кара: само на пури
Детайли за колата: и тя пуши

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от ivan83 » 29 Дек 2009, 18:54

Cristian написа:
steltphone написа:перфектно дори, ще си взема вече старата 5-ца M пакет и ще знам с чиста съвест че е 5 пъти по-красива и агресивна.


Ами да ти дам мойта, пък аз една нова да спретна - страшна е с този автомат и тези двигатели... Пък отвънка- още повече!
Ама кога ще пуснат М-ка? Някой знае ли?

новата 5-ца март 2010г, а М5 най-рано март 2011г ;)


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от SKISA » 29 Дек 2009, 19:56

освен по списания и по снимки го мерих гт-то почти цял ден на живо и прага на багажника изобщо не е висок. да не говорим ,че вътре в купето е направо огромен простор и се съмнявам дали не е по-широко от новата 7ца-пет пъти сядах от едната в другата! освен това задна завиваща ос не видях като екстра в 5цата,а в гт-то я има. освен това отзад е направо супер-комфортно. дето вика ачо 70 кила куфал си го качвам в тюлето отгоре без никакъв проблем на покрива ,па за багажника не знам. разликата е 20л при изправени задни седалки и 50л при спуснати назад с багажника на петицата и със сигурност като махнеш щората влиза още доста-тва е до щора. така че аз за да кажа ,че тва ми върши повече работа лекинко съм погледнал и съм се поинетерусавал доста... а и на външен вид 5цата не ме грабва повече от гт-то.

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: Новата петица - F10 - снимки!

Мнение от ivo1bg » 29 Дек 2009, 20:00

Леле-е-е, днес я видях на живо. За съжаление беше тъмно и не успях да се вгледам в детайлите, а и светофара щом позеленя пича офейка бързо-бързо, но като форми и силует мога само да кажа - ле-ле-е-е-е :bowdown: Имах чувството, че е по-дълга от Е39/Е60 може би, защото торпедото е по-дълго и в първия момент си казах: ква е таз 7-ца бе?
На живо колата наистина е уникална, поне за мен. А всички знаем, че "на вкус и цвет-товарищи нет".

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook