Новата 5-та серия F11 /touring/

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 4.08.2010
Пол: Мъж

Re: Новата 5-та серия F11 /touring/

Мнение от forex » 29 Ное 2010, 14:21

Момчета, ето я на живо.

Изображение

Изображение

Изображение

:winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: Новата 5-та серия F11 /touring/

Мнение от da6ip » 29 Ное 2010, 21:10

аах австриеца колко гнусно я е нацвъкал с тия джанти от кварталния гумаджия :ranting: да му излезнат през носа спестените шилинги...

иначе и аз я видях 11-ката миналия месец на живо на острова, тамън 2 пъти - един път се разминах с една тъмносиня през нощта, и освен това огледах една в цвят шампанско в местния дилър... мога само да кажа :shock: :shock: :shock:

Фен съм на Е61, но това е следващото ниво на играта. колата като излята от един блок, страхотно динамичен дизайн. напомня много на А6 авант, но в по-агресивен вариант и въобще не толкова скучна.

С една дума БМВ са си научили (преписали от Ауди) домашното и са го направили дори още по-добре. Линията на покрива, формата на стоповете в задните калници, вградените релси на покрива, всичко е взето от А6, но е направено много по-красиво. Няма и следа от относително правоъгълния силует на Е39 и Е61.. Просто е лудница тая кола. Браво!

Освен това се разминах през деня с една бяла Ф10 с М-пакет - беше като нещо от космоса на фона на "нормалните коли" :mhihi:
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Новата 5-та серия F11 /touring/

Мнение от Dirty M5 driveR » 02 Дек 2010, 22:13

Няма какво да се коментира :mhihi: Най-красивото touring, което съм виждал. От марката просто промениха представите на хората за комби. Вече не е аналог на катафалка или пенсионерска кола, или кавото и да било друго.

Предишна

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook