Ретрофит на Harman Kardon от Е60

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 278
Регистриран на: 25.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 535ix, 2012

Ретрофит на Harman Kardon от Е60

Мнение от landolin » 28 Сеп 2023, 1:32

Здравейте, попадна ми комплект Logic 7 от Е60, които успях да монтирам на F10 2012г. с фабрично Hi-Fi и NBT-HU. След преправяне на кабелите, пускане на оптика от NBT-HU до усилвателя, активирне на 677 опцията и кодиране на NBT/KOMBI/TCB всичко заработи, но с един феномен - MP3/видео файловете от USB-то в подлакътника могат да се преглеждат и избират, но не могат да се пуснат (плеъра стои на 0 и след няколко секунди превключва на радио). Също така при телефонен разговор отсрещната страна чува силно ехо на собствения си глас. Пробвах и с кодиране на 688, но ситуацията остава същата. При кодиране обратно на фабричното 676 MP3/видео файловете от USB-то вървят и отсрещана страна не чува ехо - аз не чувам нищо, защото не ми се преокабеляваше пак за стария усилвател.

NBT-то е ъпдейтнато през USB до последната версия от сайта на BMW, преди около година.

Прегледах през E-sys и всичко свързано с USB по всичките модули, но стойностите са такива каквото се препоръчват при тази конфигурация (677/688).

Усилвателя не се вижда като модул в E-sys, което предполагам е нормално впредвид възрастта му.

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook