e36 touring място за елипси?

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

e36 touring място за елипси?

Мнение от cmdkick » 25 Юли 2014, 16:45

Здравейте, всичко по колата е сток + усилвател и буфер (като и двете са много добри ако има значение ще напиша какви са) и колоните започнаха да идват слабички, интересува ме дали ще свирят добре ако сложа 2 елипси в корите които са в багажника които се отварят отляво и от дясно, ако не, бихте ли ми дали някаква идея къде биха свирили добре в тая кола без да правя допълнителни построения.
Tires are evil - destroy them all ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 29.11.2009
Пол: Мъж
Кара: ше BMW E36 318tds Touring
Мечтае да кара: BMW E26
Детайли за колата: Бавно комби с черни облаци

Re: e36 touring място за елипси?

Мнение от raptorxbg » 31 Юли 2014, 9:57

Виждал съм в нета да си правят преходни фланци и да ги закачат за тавана на мястото на оригиналните колони, ето примерна снимка от нета, но на мен не ми харесва.http://i111.photobucket.com/albums/n126 ... CF1569.jpg
За чекмеджетата мисля, че не е добра идея защото пластмасите отзад ще се раздрънкат, освен ако не вкараш колоните в някакви кутии.
За тези коли май единственото добро решение за озвучение е Hi-Fi пакета с допълнителните колони и усилвател, според мен така ще свири по-добре отколкото с още 2 елипси в багажника.

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 9.02.2011
Пол: Мъж

Re: e36 touring място за елипси?

Мнение от Promager » 14 Сеп 2014, 21:14

Колега, просто си купи по-мощни говорители с размерите на стоковите и смятам, че нещата ще се получат.

поздрави

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook