Upgrade на Harman Kardon

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: Чирпан/Бургас
Пол: Мъж
Кара: 120L/E28
Мечтае да кара: E24
Детайли за колата: 05.82 Balticblau metallic

Re: Upgrade на Harman Kardon

Мнение от 325_TDS » 04 Фев 2013, 2:51

Пълнете си я, на мен ми е супер интересно.
Oo=00=oO Roses are red, violets are blue, I love my bimmer more than you.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 24.05.2009

Re: Upgrade на Harman Kardon

Мнение от tihich » 04 Фев 2013, 22:57

Добре де, в крайна сметка тази кола си остава обречена със фабричното радио(навигация) ?? Басовете са зле, радиото е зле, колоните май могат да покажат още ,но без добър източник май няма да стане. Навигацията няма да я махна за да сложа афтърмаркет плеър. Май така ще оставим нещата. Просто не виждам някакво решение за момента.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 13.11.2011
Местоположение: Schweiz
Пол: Мъж
Кара: F11 M550D LCI
Детайли за колата: Champagner quarz metallic

Re: Upgrade на Harman Kardon

Мнение от Burnar » 05 Фев 2013, 11:44

Най-доброто за мен е готов кит или поне до такова заключение стигнах от прочетените теми, но тези китове са доста скъпи.
За мен всичко, което ще доведе колата до различен или далечен от фабричния вид е нежелателно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 2.12.2003
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring 525d
Мечтае да кара: с четири ауспуха...
Детайли за колата: Лайфстайл комби просто.

Re: Upgrade на Harman Kardon

Мнение от didodi » 27 Апр 2013, 23:25

Браво Панков , всички рабрахме че си много силен в теорията , ама само неразбрахме колко пари трябва да налеем в наще курници от по 2-3 хиляди лева ??? за да свирнат като в твоите теории за читава музика от среден клас ? На мен ми се налага да карам по 6-7 часа и имам доста време за слушане на музика , ще ми дадеш ли съвет как да я подобря - става дума за Е36 Туринг ? Като за начало съм си сложил този плеър - kenwood kdc-6041 , има ли смисъл да търся ХК комплект или само да им ползвам решетките и да сложа зад тях по-читави говорители ?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 15.01.2011
Пол: Мъж
Кара: 745Li

Re: Upgrade на Harman Kardon

Мнение от Atanas328 » 23 Яну 2015, 0:48

Темата е стара ,но се зачетох и след като все още не е заключена ще изкажа и аз мойто скромно мнение.
Аз съм много доволен от Х\K на е46цата.На старата ми е36,имах плеър pioneer от по- скъпите ,бас каса blaupunkt 500 w с усилвател и говорители pioneer и мога да кажа ,че тази конфигурация по нищо не превъзхождаше ХК в е46цата ми сега,освен,че баса беше малко по-силен,но не толкова качествен,както се изрази един колега по нагоре-дрънчи от всякъде ,дори и номера :D . Много по-качествен звук,плътен,дълбок и без кривини си е ХК.На цени цялата тази система върви около 500 лв. от ибей и си заслужава.Според мен ако не се дадат поне 1000 лева за направата на аудио система в колата , няма да изкарате по-добър резултат от стоковия ХК. А пък такива пари ,че и повече (примерно както колегата е дал цена от 1800 лв. ) са много малко собствениците на е46 ,които ще извадят за глезотия каквато си е музиката.Според мен всеки средно - статистически човек,ако не е луд маниак на тема аудио , ще бъде задоволен от звука на ХК. За музиката в по-ниското ниво на оборудване и в е46 и при е36 нокиа ,няма какво да говорим.Те наистина са слаба работа .Добри думи бих казал и за BOSE ,слушам я в Infiniti fx и си е качествена изработка.Така,че аз не съм сългасен с твърдението ,че марки като Х/К ,БОСЕ И т.н са нисък клас . Богати марки като БМВ,МЕРЦЕДЕС И АУДИ ,във луксозните си автомобили не биха сложили иниско качество изработка каквото и да било.От музиката-до кожата.Така,че аз колкото и да обичам да набивам пари по колата за разни подобрения,музиката не я пипам.Оригиналното си е оригинално.

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 21.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е46 328i
Мечтае да кара: М3 Е46
Детайли за колата: Семейно седанче... :)

Re: Upgrade на Harman Kardon

Мнение от cyber4o1912 » 24 Яну 2015, 20:34

Здравейте, предполагам,че въпроса ми няма да затрудни никой,пък и имам някви съмнения за отговора, но нека все пак попитам - Х/К говорители не могат да се сложат на фабричните места на обикновените говорители или могат, тъй като искам да си сменя говорителите, но да не стане така да си купя колонките и после да се окаже,че няма как да станат. Благодаря предварително. Също така, ако отговора е,че не могат да влезнат на местата си, какво предлагате за постигане на по-добър резултат,тъй като аз искам да не режа или да пиля каквото и да е,а просто да заменя говорителите на фабричното си СД. Благодаря предварително. Ако някой бъде достатъчно добър да ми разясни,ще се радвам и на ЛС. :)

Предишна

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook