Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Мародератор
Аватар
Мнения: 12346
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Mollov » 03 Апр 2010, 20:38

ms написа:А пропуски винаги ще има, спор няма по тоя въпрос- щом някой ви посочва пропуск може само да кажете едно "Мерси", а не да му се карате ;) Това, че на вас не ви харесва аз да ви правя забележки е ваш проблем- не мой...


Виж сега... ти не просто посочваш пропуск, ти го правиш по прекалено явен начин... като показно... т.е. не искаш да си дискретен, ами направо ни го "хвърляш" в лицето... и още нещо да ти припомня - модераторите тука не са НИТО на отчет към потребителите, НИТО получават заплата от потребителите, нито пък трябва да са тук 24/7 и да дебнат за всяко едно нещо.... нали... повече няма да коментирам и весели празници на всички.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 03 Апр 2010, 22:11

Мисля ти казах вече- дай ми права в раздела за една или две седмици да видя колко е сложно... Остави ме да се оправям сам с "Продава- Автомобили"- останалите 9 (ДЕВЕТ) мод. да си гледат другите раздели с обяви... Аз съм навит на следната сделка- ако не го вкарам за 2 седмици (празници са сега все пак) в ред раздела дай ми БАН по ИП (реално и статично ми е), ако обаче се справя млъкваш, извиняваш се и изчезваш като модератор...

Ще ти препратя ЛС-то което пратих на Малкия камък => 15-на обяви за ремонт... Аз ги намерих за половин час- егати сложното...
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от LiTtLeRoCk » 03 Апр 2010, 22:50

ms написа:Мисля ти казах вече- дай ми права в раздела за една или две седмици да видя колко е сложно... Остави ме да се оправям сам с "Продава- Автомобили"- останалите 9 (ДЕВЕТ) мод. да си гледат другите раздели с обяви... Аз съм навит на следната сделка- ако не го вкарам за 2 седмици (празници са сега все пак) в ред раздела дай ми БАН по ИП (реално и статично ми е), ако обаче се справя млъкваш, извиняваш се и изчезваш като модератор...

Ще ти препратя ЛС-то което пратих на Малкия камък => 15-на обяви за ремонт... Аз ги намерих за половин час- егати сложното...

Е ти ще го подкараш като в полиция та в Русия,първо бият после питат,не е този начина.Първо ще заключваш после ще предупреждаваш,а по този начин с това изказване ти изкара модераторите,че не си вършат работата.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 03 Апр 2010, 23:02

LiTtLeRoCk написа:Е ти ще го подкараш като в полиция та в Русия,първо бият после питат,не е този начина.


Грешиш- те първо стрелят, после стрелят пак и АКО има живи разпитват :mhihi:

Начина и да ти харесва, и да не ти харесва е следният:
Един ден ти трябва да ги прегледаш и пооправиш обявите, 2-3 дена срок за тея които имат нужда от нещо да се оправи от автора... Това е... После само ясни правила (има ги- добри или не...) и контрол без значение кой е автор на обявата- за 10 дни на бас, че ще се научат ;) А новите ще се учат в движение- или по твоя начин или... пак по твоя начин :mhihi:
Просто казано- трябват 2 седмици работа, а после само мяташ по едно око и цъкваш тук-там...
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от LiTtLeRoCk » 03 Апр 2010, 23:04

ms написа:
LiTtLeRoCk написа:Е ти ще го подкараш като в полиция та в Русия,първо бият после питат,не е този начина.


Грешиш- те първо стрелят, после стрелят пак и АКО има живи разпитват :mhihi:

Начина и да ти харесва, и да не ти харесва е следният:
Един ден ти трябва да ги прегледаш и пооправиш обявите, 2-3 дена срок за тея които имат нужда от нещо да се оправи от автора... Това е... После само ясни правила (има ги- добри или не...) и контрол без значение кой е автор на обявата- за 10 дни на бас, че ще се научат ;) А новите ще се учат в движение- или по твоя начин или... пак по твоя начин :mhihi:
Просто казано- трябват 2 седмици работа, а после само мяташ по едно око и цъкваш тук-там...

И как ще метнеш по едно око на 50 обяви при зациклящ форум,който за да ти зареди по някога му е нужно 5 мин?То е лесно на приказки.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 03 Апр 2010, 23:18

Аааа, въпроса с цикленето на форума го отнеси към някой с име в червено... Дотогава- когато не цикли, тогава ще проверяваш по 50 обяви ;) Лошо, ама това е положението...
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12346
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Mollov » 03 Апр 2010, 23:49

ms написа:Мисля ти казах вече- дай ми права в раздела за една или две седмици да видя колко е сложно... Остави ме да се оправям сам с "Продава- Автомобили"- останалите 9 (ДЕВЕТ) мод. да си гледат другите раздели с обяви... Аз съм навит на следната сделка- ако не го вкарам за 2 седмици (празници са сега все пак) в ред раздела дай ми БАН по ИП (реално и статично ми е), ако обаче се справя млъкваш, извиняваш се и изчезваш като модератор...

Ще ти препратя ЛС-то което пратих на Малкия камък => 15-на обяви за ремонт... Аз ги намерих за половин час- егати сложното...


С две думи казано - лесно е, когато искаш да направиш нещо конкретно... трудно е, когато трябва да го правиш ежедневно... спирам до тук да коментирам, ще те посъветвам и теб да престанеш да лаеш срещу администрацията на форума. Отдавна си преминал границата.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 04 Апр 2010, 8:08

Mollov написа:С две думи казано - лесно е, когато искаш да направиш нещо конкретно... трудно е, когато трябва да го правиш ежедневно... спирам до тук да коментирам, ще те посъветвам и теб да престанеш да лаеш срещу администрацията на форума. Отдавна си преминал границата.


Че съм минал границата- май си прав, може да съм попрекалил някъде... Я да видим сега културно къде са ви проблемите и що лая:

Лесно било да се свърши веднъж, трудно било да е постоянно- е ти ме разби... Оправяш раздела един път, после само го поддържаш в ред- кое е трудното :?: Виж, трудно е когато в голям форум даден раздел се поддържа от един модератор ;) Айде прочети темата (не, че не си я чел) и виж кой от екипа взима отношение- ти и Малкия Камък... От 9 модератора- един, тебе не те броим... А сега виж в раздела кой е тоя дето пише в червено- чудно защо пак ти, Малкия Камък и тук-там някой друг... Ама обявите са към 300- с 2-ма човека трудно ще стане... Е, шЪ мЪ 'звиняваш ама като не е в ред раздела има за какво да отнасяте критика, колкото и да не ви харесва... За да е пълен купона- вечер форума е отврат и дори и да иска човек да прегледа и оправи обявите, то мисията е почти невъзможна... Все пак човек работи, трябва да си види жената и децата- форума е някъде доста по-назад. И е нормално- никой не взима кинти за труда тук... И точно затова са няколко човека- да може работата да се разхвърли на всички и хем да не тежи на никой, хем да се върши максимално добре и бързо...

Жалко за труда и нервите на някои, но от моята позиция на прост юзър в Обявите нищо почти не се върши- знам, че не е така, ама така изглежда отстрани... А как искаш после да не лая срещу администрацията- в обявите са ДЕВЕТ модератора, добави всичките Глобални дето ви има, добави и някой и друг админ- станахте близо 15 човека които имате права да пипате във форума... Ама забравяме ви вас- Глобалните и админите- остават 9 човека, от които дали и трима вършат нещо :roll:
Интересно как пак толкова човека- цели девет- успяват да модерират едновременно Основен форум, Страхотни истории, Сбирките и Извън темата (някои от тях си имат и други раздели в бонус) където се пише в пъти повече отколкото в Обявите и правилата са доста по-разтегливи... Интересно- явно има начин да се справи човек с далеч по-тежки раздели, ама май само желание се иска :roll:

Надявам се успя да разбереш правилно- нищо против нямам срещу никой конкретно от администрацията на форума, само срещу начина на модериране имам против... Но пък съм в пълното си право да ви критикувам- е, може да съм попрекалил някъде, ама в общи линии май съм прав ;)
И напълно сериозно- я ме направете мод. в Обявите... Поне после няма да ви критикувам :mhihi: Пък знаеш ли, може и да влезе в правия път раздела- поне е сигурно, че по-зле от сега няма как да стане...
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ///M Power » 04 Апр 2010, 9:12

Глупаво е да мислиш , че понеже не пишат тук колегите , не си вършат работата ...... пък и не виждам какво толкова има да се пише , ти просто се заяждаш :winky:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 04 Апр 2010, 9:39

За теб е заяждане- за мен е конструктивна критика, въпрос на гледна точка... Е, понеже критиката е много и само от мен- нека е заяждане...

Ей това вече си е чиста проба заяждане ;)
Вършите си работата викаш, а => viewtopic.php?f=46&t=188851 А познай какъв е проблема... Лошото е, че автора е модератор в Обявите, не пропуска в темата- после що се заяждам питате, нали :?: Правилата сте ги писали вие, а после тези дето ги нарушават сте пак вие- е браво, идеално си вършите работата :clap: Щом искате другите да спазват едни правила, тези дето ги налагат трябва да показват как се прави това...
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от LiTtLeRoCk » 04 Апр 2010, 9:48

Каква критика бе пич ти плащаш ли за форума,че да критикуваш.Някой ти предоставя безплатен достъп до форума,а ти взе да критикуваш да изискваш сякаш ти е бащиния,като не ти отърва отиваш във друг форум където всичко е перфектно.Все си мисля,че май избиваш някакви комплекси,то бива бива твоето ама вече на нищо не прилича.Айде успокой се малко иди си удари една ч***я,и изпусни напрежението просто ставаш нагъл и досаден.Като почнеш да плащаш за услуга която ти се предлага може да претендираш за качеството което получаваш.То ти нямаш угодия спора с теб е безсмислен все едно да се спори с радио точка.И ти казвам сериозно взе много да дразниш със хленченето си и постоянното мрънкане,това не ми харесва онова не ми харесва,това защо така ама не може ли да е така,ама вие не контролирате достатъчно,по зле си и от свекърва,ако беше такава нямаше да живееш много.А и като гледам си единствения на който не му харесва работата на модераторите.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2702
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Lenco » 04 Апр 2010, 20:02

Ей "другари" малко спекулирате с тоя безплатен форум. Тука да няма платени секс услуги или алгоритми за НОКИИ. Предполагам доста от вас ползват поне по 10-на форума на ден, някой да е искал пари, ползвам такива дет са ни от другата страна и за стотинка не са споменали. Това, че ползваме безплатен форум ни пречи да се месим в някой неща, като например що има реклама на ОПЕЛ долу.
Това е форум, обществен и кат има тема за проблеми всеки си ги казва, а не да подскачате в/у мненията на някой.
И аз се дразня, че половината от тук регнатите са получили БМВ от мама, тати или някой тъпкач(мъжки или женски) и станаха големи фенове, а кат падне сняг слагат веригите на предните колела на баварката, но това е реалността, кат си направя сайт ще решавам, кой да го посещава и как.
Похвала за положените от вас усилия въпреки пропуските, умишлени или не.
Един съвет, като една тема прескочи 5-10 страници не чакайте добър край, или проблема е нерешим, или не щете, или на някой му писва.
Като някой не ви харесва му сложете червения печат, не го пращайте да онанира.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от Е.Димитров » 05 Апр 2010, 8:06

LiTtLeRoCk написа:Каква критика бе пич ти плащаш ли за форума,че да критикуваш.Някой ти предоставя безплатен достъп до форума,а ти взе да критикуваш да изискваш сякаш ти е бащиния,като не ти отърва отиваш във друг форум където всичко е перфектно..

Колега,бе не е точно така мислим аз,значи създали сте форум с логото на БМВ,идеята е била ,предполагам де,да привлечете собственици,ентусиасти и фенове на марката и именно тези потребители правят вече форума,от там вече идват и рекламите от дару,камор,опел и тн...
Представи си друга реалност,останали са ви 5 потребителя,форума не цикли..ама нема и реклами,няма инфо...има 20-30 администратора и модератори...
Хубаво,създали сте го сайта,поканили сте хора,рекламирали сте...аз съм доволен щото намирам каквото ми трябва...ама за да се развива трябва и колективно мнение,ся някой прекаляват разбира се други пък са прави, лично смятам че си вършите добре работата,аз примерно нямам нерви да се занимавам с подобни "падарски" работи...ама има понякога доста добри идеи,не съм тоя дето ще ви учи но понякога е хубаво да не се капсулирате в собствените си идеи а да сте отворени и за мнението на "простосмъртните",защото те именно правят форума интересен...инече се получава като в ония виц..
Събрание с точки..
1-ва точка-Вуте критикува шефа
2-ра точка-шефа критикува Вуте
3-та точка-колектива гласува Вуте да го уволнят...


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от ms » 05 Апр 2010, 8:57

LiTtLeRoCk написа:Каква критика бе пич ти плащаш ли за форума,че да критикуваш.....


Остатъка от мнението ти няма да го коментирам...

Реално погледнато- ДА, плащам за форума... Да обясня как:

1: Мяташ едно око на този линк: http://bgcounter.com/?_id=bmwpower
2: На база тези цифри има реклами в тоя форум- тоест влизат пари кеш
3: Тъй като съм със статично ИП не помагам много за бройката "Уникални", но пък определено помагам за бройката "Презареждания"

Просто казано:
Дори и да носи 0,000000000001 стотинка приход това, че при отварянето на Опера-та автоматично ми зарежда и форума и през деня чета, пиша и споря с вас това значи само 1 нещо- ползването на форума от който и да е носи пари ;)
Такааа- айде стига с това "Ти плащаш ли..." щото като се замислиш излиза, че плащам :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Новите правила в търговските секции - коментари и мнения.

Мнение от LiTtLeRoCk » 05 Апр 2010, 8:58

Е.Димитров написа:
LiTtLeRoCk написа:Каква критика бе пич ти плащаш ли за форума,че да критикуваш.Някой ти предоставя безплатен достъп до форума,а ти взе да критикуваш да изискваш сякаш ти е бащиния,като не ти отърва отиваш във друг форум където всичко е перфектно..

Колега,бе не е точно така мислим аз,значи създали сте форум с логото на БМВ,идеята е била ,предполагам де,да привлечете собственици,ентусиасти и фенове на марката и именно тези потребители правят вече форума,от там вече идват и рекламите от дару,камор,опел и тн...
Представи си друга реалност,останали са ви 5 потребителя,форума не цикли..ама нема и реклами,няма инфо...има 20-30 администратора и модератори...
Хубаво,създали сте го сайта,поканили сте хора,рекламирали сте...аз съм доволен щото намирам каквото ми трябва...ама за да се развива трябва и колективно мнение,ся някой прекаляват разбира се други пък са прави, лично смятам че си вършите добре работата,аз примерно нямам нерви да се занимавам с подобни "падарски" работи...ама има понякога доста добри идеи,не съм тоя дето ще ви учи но понякога е хубаво да не се капсулирате в собствените си идеи а да сте отворени и за мнението на "простосмъртните",защото те именно правят форума интересен...инече се получава като в ония виц..
Събрание с точки..
1-ва точка-Вуте критикува шефа
2-ра точка-шефа критикува Вуте
3-та точка-колектива гласува Вуте да го уволнят...

Колега преди да пишеш каквото и да е видя ли около какво се развива целия спор,или само прочете последното ми мнение.Разбирам да критикува но да има основание за това,а той дебне за най малкия пропуск и после идва и ти го завира в очите сякаш ми плаща да си върша работата перфектно,пропуски има и ще има за напред,затова като някой види такъв да сигнализира,а не да идва и да ти го навира в очите,това е повече от дразнещо.

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook