Предложение

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 3.03.2008
Местоположение: Калояново , Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Съветски зърнокомбайн
Мечтае да кара: ///М3 E36
Детайли за колата: От уния с детските болести по разпределителния вал и повдигачите....

Предложение

Мнение от BMWPetio » 09 Окт 2009, 13:01

Взаимствах от един друг форум и искам да предложа да почнем да правим класации за най-красива кола на месеца като се има в предвид дали са тунинговани или стокови. Също така класация да има за всички модели.
Изображение

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Предложение

Мнение от X-citer » 09 Окт 2009, 15:25

Според мен ще стане един голям хаос. Тук сме много хора, всеки с различни предпочитания и вкус. Един харесва раздути брони и калници, за друг това е селско. Трети пък харесва сток вида на даден автомобил, на друг пък ще му изглежда постно. Ще се почнат едни обиди и коментари и единственото, което ще се постигне е напрежение във форума. Мисля, че можем да си го спестим.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 3.03.2008
Местоположение: Калояново , Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Съветски зърнокомбайн
Мечтае да кара: ///М3 E36
Детайли за колата: От уния с детските болести по разпределителния вал и повдигачите....

Мнение от BMWPetio » 09 Окт 2009, 19:01

X-citer написа:Според мен ще стане един голям хаос. Тук сме много хора, всеки с различни предпочитания и вкус. Един харесва раздути брони и калници, за друг това е селско. Трети пък харесва сток вида на даден автомобил, на друг пък ще му изглежда постно. Ще се почнат едни обиди и коментари и единственото, което ще се постигне е напрежение във форума. Мисля, че можем да си го спестим.


Няма проблем вие най-добре знаете аз за това предлагам и вие решавате :) :)
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook