Въпрос към този,който поддържа сайта

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 04 Юни 2003, 19:08

landikar написа:А Tuturelo уж бил добричък,пък пръв се опита да ме направи за смях.Голям пример дава.Вие първи реагирате неадекватно, и то хора от администраторите.


Аз ако исках да те направя за смях - одавна щях да съм го направил! Turturelo e добричък до момента, в който не започнат да му се доказват и да текат минути самореклама! Да не вадя цитати от от личните Ни съобщения, как си имал финансова възможност, която можела да бъде от полза за Клуба ни и след като ти казах, че ако си искал да помогнеш щеше да го направиш без да ми го пишеш и да се обърнеш към президента на Клуба за това нещо темата се потули и бе забравена, в което несъм се и съмнявал!



landikar написа:Това за мангизите и печатите ви го написах,защото исках да ви покажа идиотски език на тъпа мутра с комплекси,който изобщо не понасям.Просто вие така започнахте.


Странно защо обаче този език продължи и в ЛС-тата, явно при твоята реплика, че си бил собственик на "баварка", която си купил от незнам си каква мутра и била водена на специална партида (извини ме ако не го пресъздавам с точните думи - смисъла е важен) в ДаруКар - трябваше да ахна и да кажа - ей извинявай, ти си баровец и фен! Отделно ми писа, че не трябва да те "ядосвам", като видя, че и това не хвана "дикиш" сменихме темата, че ако сме се познавали сме щели да бъдем приятели.... Е сега Turturelo ли ти е крив? Пич, ентусиазъм и отношение с хората не се пише или разказва - доказва се! Как с нито един от истинските ентусиасти несъм влязъл до сега в пререкания и на събора от 100 човека нямаше нито една конфликтна личност?

landikar написа:Защо вашия администратор ме нападна,вместо да ме попита какво съм имал предвид,нали е човек улегнал и свикнал да се разправя с простаци?


Администраторът ти обясни няколко мнения по-нагоре защо е подхванал темата и ако Администраторът те беше "нападнал" - нямаше да четеш това в момента!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 04 Юни 2003, 21:27

Тротинело,тротинело и ти си си от село!С тебе не ми се спори повече.Просто нема за какво.Май нема кво да правиш по цял ден и седиш на компютъра и злобееш.Нали требе да четеш всичко,такава ти е работата.Ама нещо се правиш на много важен.Пък и за велик се мислиш.Много си зле бе момко.Иди се разходи,малко да ти мине лошото настроение.

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 04 Юни 2003, 21:54

:gives:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 04 Юни 2003, 22:03

Леле,паднаха ми тирантите


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 05 Юни 2003, 14:02

мауе уеуе тука било интересно фе 8)

п.с. не е зле да спрете че се излагате :oops: :oops: :oops:
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook