ЛОВЕЧ - седмични сбирки

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Ловеч

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 6.07.2007
Местоположение: гр.Троян
Кара: зеленият крокодил Лакоста

Мнение от Azidaha » 13 Юни 2009, 1:38

Макар и от малкото което видях - беше супер!
Аз лично на драго сърце също бих идвал всеки петък. Тези 100км. където са ми от Троян до там, къде ли не бих ги навъртял, а по-добре да са за нещо смислено и приятно като това.

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 5.10.2008
Местоположение: ловеч/страната

Мнение от STIVCHO » 13 Юни 2009, 11:17

еи еи я вземете да пусните някоя снимчица ли де да знам

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 22.12.2008
Местоположение: ТРОЯН

Мнение от милен тодоров » 13 Юни 2009, 11:28

браво момчета ние в троян си правим разходка из парка сравнение с вас :clap:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 17.07.2007
Местоположение: Lovech

Мнение от FBI_Rumen » 13 Юни 2009, 17:11

Найстина на дойренци става по истинско състезание разликата от 10 км в повече не са болка за умиране, а пистата си е перфектна за драг рейсинг :P на аматьорско ниво. Другата седмица къде ще е :?:

Троянците аз не ги познавах може би, че бяха с ловешки регистрации :twisted: , а видях едно БМВ с плевенска регистрация, само то ли ни посети от Плевен дано другата седмица има още по голяма масовост на мероприятието и още повече бързи коли 8)

Троянци не се срамувайте да поканите и приятели с други марки автомобили никой няма да бъде върнат от пистата важното е да има шоу а вчера то беше на 100%

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.11.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от bu66mena » 13 Юни 2009, 19:01

аиде де никои ли няма някоя снимчица да пусне,ако искате ще почакаме плевенчаните още малко и ако те не доидат при нас ние ще идем при тях :D
БМВ ем вози ем е.е

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Ловеч
Кара: 33....

Мнение от pifa318is » 13 Юни 2009, 20:24

Май само ще си пишем в тази тема, а снимков материал няма да има.Нека който е снимал да пусне някоя друга снимчица ,а може и клипче.
.....и в завоя настрани

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 5.10.2008
Местоположение: ловеч/страната

Мнение от STIVCHO » 13 Юни 2009, 23:49

мисля колкото и да не ми се отдава че плевенчани нещо май се притесняват от разни астри. Пък то в ЛОВЕЧ освен на Румен май няма други които да се опъват на баварците

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 6.07.2007
Местоположение: гр.Троян
Кара: зеленият крокодил Лакоста

Мнение от Azidaha » 14 Юни 2009, 2:24

Колеги, ще има ли още сбирки там?
Идния петък да се готвим ли пак?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Мнение от krasy1982 » 14 Юни 2009, 13:03

FBI_Rumen написа:Найстина на дойренци става по истинско състезание разликата от 10 км в повече не са болка за умиране, а пистата си е перфектна за драг рейсинг :P на аматьорско ниво. Другата седмица къде ще е :?:

Троянците аз не ги познавах може би, че бяха с ловешки регистрации :twisted: , а видях едно БМВ с плевенска регистрация, само то ли ни посети от Плевен дано другата седмица има още по голяма масовост на мероприятието и още повече бързи коли 8)

Троянци не се срамувайте да поканите и приятели с други марки автомобили никой няма да бъде върнат от пистата важното е да има шоу а вчера то беше на 100%


Колега троянските коли бяха 5 на брой. Лошото е че дойдохме на края на шоуто. Това се получи заради ранния час и неудобния ден, понеже доста от хората които дойдоха са на работа до 7 часа и докато тръгнат става 7.30-8.00. Това беше проблема ни последния път. Относно това че може да викаме и др коли ние не го знаехме. Аз лично бях учуден че има и др марки. От форума останах с впечатление че ще сме само бмвта. Моята молба е ако можете да го организирате това мероприятие отново, но да е събота или неделя за да има повече хора които да се включат. Аз лично ще кажа на хората с "бегачките" в Троян за мероприятието.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 17.07.2007
Местоположение: Lovech

Мнение от FBI_Rumen » 14 Юни 2009, 14:59

Krasy1982 Аз каня всички подред нищо, че и аз съм с друга кола :uups: , но мисля че и колегите с БМВ-тата няма да имат нищо против да има по голяма масовост на мероприятието с присъствие и на други марки важно е да има стартове дрифт и много семки :mhihi:

Стивчо недей приказва така че се изчервих пред монитора :uups:


Май наистина няма клипове и снимки :confused:


Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 13.05.2004
Местоположение: Южните Райони 0=)===>

Re: ис

Мнение от mafia » 14 Юни 2009, 17:03

FBI_Rumen написа:Мафия тия дни засичах едно БМВ е36 с хромирани / никелирани джанти твоето ли е било :roll:


andriii написа:мерси за ласкавите думи за града и колите ни.Аз съм с черната 36ца с американското изпълнение а ти да неси с черната 36ца с софийска регистрация с рингове.Засичахте няколко пъти.


Мдамм и в двата случая бях аз :D Аз съм си с характерните блинк-блинк джанти и енжълите :mrgreen:
Впечатление ми направи, че както е пътя от София покрай болницата на вторият светофар в ляво се събират състезателчета на една бензиностанция...това ли е въпросното място, където се събират и БМВ-джиите :) :?:
Щатската Е36-ца наистина беше адски лачена, ако не те мързи, пусни снимки тук да я позяпаме ;) Аз една от вечерите на тъмно набързо я огледах и ми направи впечатление, че е с много добре гланциран черен цвят :P

Всъщност, извинявам се, че като външен, а не от града, но ще си позволя да ви дам една идея...тъйкато имам голям опит в организирането на сбирки (билсъм съорганизатор на дневните състезания на Божурище, отделно известно време съм се опитвал да правя нощни състезания там, а извън това имам и регистриран автомобилен клуб) таа стига съм се отвличал от темата...идята ми е...защо всеки от клуба не качи в темата по една снимка на колата си и примерно една своя, правите предварителни уговорки за сбирки с гласуване за ден и час, който да се знае - примерно всяка втора неделя на месеца в хх:хх часа едикъдеси...това е мястото където се събирате до едиколкоси часа...пък после от там вкупом решавате къде ви се ходи ;) Първо че е ефектно после импровизираното роудтрипче до някъде, хе сплотявате колектива хем популяризирате начинанието ;) Отделно предполагам има доста БМВ-джии които не четат форума, а карат из града и околието или пришълци като мен, които по една или друга причина са за малко в града...някой чаткащ по-добре фотошопа и дизайна да направи едно универсално флайърче, което да се разпечата в стотина бройки и всеки да има по няколко в колата си...прас виждате спяло БМВ някъде - айде на чистачката едно ;) Аз съм карал коли от доста различни марки, но едно съм научил за БМВ-тата и притежателите им (купето го имам от 4 години) ...много по-сплотени и отзивчиви за мероприятия сме от които и да е други авто клубове :P

Надявамсе да не съм ви отегчил с дългите си писания, но просто ми хареса това, че сте решили да си организирате сбирки и реших да споделя малко опит ;) Пъъъккк когато стиковате нещата...обещавам не като колегите от Троян които правят общо 60км разходка до вас...амии да хвана още други 3-4 тройки от София и да си направим едно роудтрипче до вашата сбирка :ok: ...пък после ще кажете в коя дискотека ходят най-готините гаджета :yammy:
Подписът не служи за рекламно пано. Иво.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 17.07.2007
Местоположение: Lovech

Мнение от FBI_Rumen » 14 Юни 2009, 18:50

Мафия предполагам говориш за бензиностанция Ромпетрол (на първото кръстовище под болницата вляво посока център) Там се събираме всяка вечер малка част от рацерите :twisted: на почти всяка бензиностанция си има по някоя група запалени по състезанията пичове и пички :D .
И аз споделям мнението че може да се гласува за място и време на мероприятието и с всеки изминал път да се събираме повече и повече хора на пистата . Дано да се превърне в една добра традиция което ще спомогне да се спре градското хулиганство и евентуални инциденти.

Предлагам мероприятието да се състои всяка събота следобедните часове тъкмо колегите от Троян ще направят инвазия в люляковия град :roll:

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: Lovech

Мнение от niki_e30 » 14 Юни 2009, 19:02

Колега точно на тази бензиностанция се събираме малка група фенове също така има и по другите бензиностанции . Общо взето там може да намериш компания. За сбирките по принцип няма голям избор така , че и това е добре като за начало , а за предложенията ти трябва организаторите да помислят .

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 27.05.2009
Местоположение: love4
Кара: 525d М пакет

ис

Мнение от andriii » 14 Юни 2009, 19:35

маи е било много тъмно като си ми гледал колата НЕ Е НИЩО ОСОБЕНО в сравнение с другите купета в града ни.Но все пак ти благодаря за ласкавите изказвания. :D

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: Lovech

Мнение от niki_e30 » 14 Юни 2009, 21:55

андри недей да скромничиш то се вижда , че е много лъскаво купето пак и да не забравяме че го миеш всеки ден .

ПредишнаСледваща

Назад към Ловеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook