Случки на пътя

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Случки на пътя

Мнение от vicho » 11 Юни 2014, 9:24

Fear написа:Aми сещам се веднага за едно Peugeot RCZ, което е 1.6 с 260 магарета и спокойно прави проблеми на пистата на Nissan 370Z, така че... :)


аз пък се сещам за едно BMW 1.5 М10 с 1,400 магарета, което спокойно прави проблем на пистата на самолети, така че... :)

п.с. неуместни коментари бол, давайте по темата и искам линк към другия форум :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Случки на пътя

Мнение от Fear » 11 Юни 2014, 9:35

vicho написа:
Fear написа:Aми сещам се веднага за едно Peugeot RCZ, което е 1.6 с 260 магарета и спокойно прави проблеми на пистата на Nissan 370Z, така че... :)


аз пък се сещам за едно BMW 1.5 М10 с 1,400 магарета, което спокойно прави проблем на пистата на самолети, така че... :)

п.с. неуместни коментари бол, давайте по темата и искам линк към другия форум :mhihi:

Te и сегашните са 1.6 и все си мисля, че няма да имат проблеми с бързите дизели, макар че някои хора не са съгласни. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Случки на пътя

Мнение от daniel_e30 » 15 Юни 2014, 17:31

Сладур1 написа:
daniel_e30 написа:Оставете го човека,страда от синдром на бързо вървящото БМВ, лесно отшумява като го отупа някое 1.6 Верно си е мания, ама нека гледаме реално на нещата. ;)

Дай сега да кажем, че изобщо не вървят. Щото 3000 дизел ако не бие 1.6 както каза, сменям веднага марката.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2


Вървят си и то доста доволно но не са правени за това,най-смешния пример който мога да ти дам е как Дел Сол VTI - 160 магарета буквално разфасова 330-ка нафта на 400м.,баща ми кара същия мотор само че в Х3 и повярвай ми знам колко върви и къде са му възможностите,и определено не са на 400м. Поздрави ! :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 838
Регистриран на: 21.10.2007
Кара: 320i 1999г.

Re: Случки на пътя

Мнение от Сладур1 » 16 Юни 2014, 8:05

Никой не говори за 100-400-800 метра. Естествено, че там не е силата на дизела.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Случки на пътя

Мнение от randity » 17 Юли 2014, 23:59

То е по-скоро комично.

Отивам сутринта на работа и гледам от една пряка, една мацка се опитва да излезе и да се включи в булеварда с Фиат Пунто. Спирам на светофара, а тя зад мен, като гледам, чистачките пуснати, пък то не вали :paranoid:
Стана ми смешно, тръгнах на светофара и продължавам да я следя в огледалото, след малко забавяне се появява зад мен, вече с още една екстра - пуснати дълги :mrgreen: Докато не се отби не спряха и чистачките и дългите :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Случки на пътя

Мнение от vicho » 18 Юли 2014, 12:13

randity написа:То е по-скоро комично.

Отивам сутринта на работа и гледам от една пряка, една мацка се опитва да излезе и да се включи в булеварда с Фиат Пунто. Спирам на светофара, а тя зад мен, като гледам, чистачките пуснати, пък то не вали :paranoid:
Стана ми смешно, тръгнах на светофара и продължавам да я следя в огледалото, след малко забавяне се появява зад мен, вече с още една екстра - пуснати дълги :mrgreen: Докато не се отби не спряха и чистачките и дългите :mhihi:


На мацката й е простено, ама вчера някакъв дървар със сива е46 караше по българия на дълги! явно го кефи :wave: :kuku: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 226
Регистриран на: 8.09.2008
Кара: BMW E36 318I
Мечтае да кара: БТР

Re: Случки на пътя

Мнение от petrashkov » 28 Юли 2014, 8:38

Карам си в тъмницата около 01:00ч и естествено ставам обект на проверка от КАТ.
Виждат ми колата с angel eyes на фаровете и явно решиха, че е поне с 10 години по-нова. Спират ме и ония с палката вика на колегата му: "-Абе КиРЕЕЕЕЕ тая е от старите бе?!?"
:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Гадове мръсни! :mhihi:
Критика се приема

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Случки на пътя

Мнение от stefanoff » 28 Юли 2014, 21:57

petrashkov написа:Карам си в тъмницата около 01:00ч и естествено ставам обект на проверка от КАТ.
Виждат ми колата с angel eyes на фаровете и явно решиха, че е поне с 10 години по-нова. Спират ме и ония с палката вика на колегата му: "-Абе КиРЕЕЕЕЕ тая е от старите бе?!?"
:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Гадове мръсни! :mhihi:


Може да са те спряли по сигнал, за откраднат конкретен модел БМВ, не бързай веднага да ги обвиняваш в корумпираност :mhihi:
Не Мы такие, Жизнь такая

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Случки на пътя

Мнение от randity » 29 Юли 2014, 17:02

vicho написа:
randity написа:То е по-скоро комично.

Отивам сутринта на работа и гледам от една пряка, една мацка се опитва да излезе и да се включи в булеварда с Фиат Пунто. Спирам на светофара, а тя зад мен, като гледам, чистачките пуснати, пък то не вали :paranoid:
Стана ми смешно, тръгнах на светофара и продължавам да я следя в огледалото, след малко забавяне се появява зад мен, вече с още една екстра - пуснати дълги :mrgreen: Докато не се отби не спряха и чистачките и дългите :mhihi:


На мацката й е простено, ама вчера някакъв дървар със сива е46 караше по българия на дълги! явно го кефи :wave: :kuku: :mhihi:

То масово, като им изгори крушката на късия и пускат дълги. Ей такъв като видя пред/зад мен ми идва да слезна и да му счупя фаровете :dummy:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Случки на пътя

Мнение от vicho » 29 Юли 2014, 18:09

randity написа:То масово, като им изгори крушката на късия и пускат дълги. Ей такъв като видя пред/зад мен ми идва да слезна и да му счупя фаровете :dummy:


ако бяхме "като хората" в такъв случай щеше да го спре катаджия (ама не такъв, който се крие в храстите :mhihi: ) и да му напише акт по 2 члена

без дневни светлини
неправомерно използване на дълги светлини в населено място

аре -100 лв. (а, ако имаше и събираемост), и другия път няма да кара на дълги, ами ще си носи 2 резервни крушки по 2лв броя :yes:

жалко, че нито имаме самосъзнанието и дисциплината, нито има контрол и стават ето такива идиотщини :dunno:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Случки на пътя

Мнение от vvasilev1 » 29 Юли 2014, 18:55

...някой имат, но са малко 10ина процента!

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Случки на пътя

Мнение от stefanoff » 04 Авг 2014, 10:31

vicho написа:
randity написа:То масово, като им изгори крушката на късия и пускат дълги. Ей такъв като видя пред/зад мен ми идва да слезна и да му счупя фаровете :dummy:


ако бяхме "като хората" в такъв случай щеше да го спре катаджия (ама не такъв, който се крие в храстите :mhihi: ) и да му напише акт по 2 члена

без дневни светлини
неправомерно използване на дълги светлини в населено място

аре -100 лв. (а, ако имаше и събираемост), и другия път няма да кара на дълги, ами ще си носи 2 резервни крушки по 2лв броя :yes:

жалко, че нито имаме самосъзнанието и дисциплината, нито има контрол и стават ето такива идиотщини :dunno:


Абе айде сега. И на мен ми се е случвало да чукна лостчето като давам мигачи и да си карам на дълги за неопределен период от време през деня :mhihi: Като ми пече слънцето в таблото, много ще видя , че ми е светнала лампата на дългите.
Не Мы такие, Жизнь такая

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Случки на пътя

Мнение от Dirty M5 driveR » 05 Авг 2014, 11:34

То закона си е закон и е така - трябва да се спазва. Но нали се сещате, че като ви изгори крушката не винаги е възможно да се смени веднага и от когото и да било. Един клиент примерно имаме и му изгоря крушка на фара. Колата е Йарис Биг Смол. Еми момчето едричко, ръцете му масивни. Никакъв шанс да се справи сам. Колегата му с ръце като клечки и уменията на йога успя, но половин ден по-късно. Мисълта ми е, че няма как едва ли не като ти изгори крушката на светофара и примерно нямаш да си спреш колата от движение моментално. Много ясно, че ще продължиш, отиваш за крушка и я сменят/ти я сменят.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Случки на пътя

Мнение от Gqbriel » 06 Авг 2014, 14:32

Dirty M5 driveR написа:То закона си е закон и е така - трябва да се спазва. Но нали се сещате, че като ви изгори крушката не винаги е възможно да се смени веднага и от когото и да било. Един клиент примерно имаме и му изгоря крушка на фара. Колата е Йарис Биг Смол. Еми момчето едричко, ръцете му масивни. Никакъв шанс да се справи сам. Колегата му с ръце като клечки и уменията на йога успя, но половин ден по-късно. Мисълта ми е, че няма как едва ли не като ти изгори крушката на светофара и примерно нямаш да си спреш колата от движение моментално. Много ясно, че ще продължиш, отиваш за крушка и я сменят/ти я сменят.

Интересно ,ако крушката е д1с или д2с от къде вечер ще се купи,не всички имат резервни ксенонови крушки.


Sent from nokia 6310
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Случки на пътя

Мнение от Jordana » 06 Авг 2014, 23:37

Днес ми се случи да видя нещо което вярвах че го има само по най смешните домашни видеоклипове.
Жена зад волана ,паркира в дясно почти на тротоара на забранено място на оживена улица .В момента на отварянето на вратата със замах велосипедист около 50 годишен мъж който се движи по платното се нахендри във отворената врата и се простря на пътя .Вратата изкривена стъкла натрошени а тая замръзна около 5 минути в поза разтревожен сурикат .В следващия момент хукна към отсрещния банкомат явно да тегли пари да му плаща .Признавам си че се попиках от смях за което си писах черна точка. :mhihi:
Човек трябва да внимава с велосипедите ,опасни са !
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook