Случки на пътя

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Случки на пътя

Мнение от © » 25 Авг 2014, 13:55

Днес, преди малко си карам най-спокойно на отворени прозорци. Карам с 70-80 и по едно време чувам страхотно свистене отзад. Но е толкова силно и така бързо се увеличава, че направо се шашнах. Помислих си, че идва някоя адски бърза кола и всеки момент ще се блъсне в мен. Още докато отбивам в страни и три истински военни самолета преминаха съвсем близо над мен. Никога не съм виждал военен самолет да лети толкова ниско. Все едно гледах нещо на филм. Не знам от къде са дошли, сигурно имат някакво учение или нещо подобно, но бяха адски близо.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Случки на пътя

Мнение от doomy525 » 26 Авг 2014, 14:14

^
Дали има някаква връзка с това? :roll:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4263349
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Случки на пътя

Мнение от © » 28 Авг 2014, 6:33

Невероятно :shock: Случката беше на 20-30км от границата с Гърция при прохода Маказа. Максимум 50-60км от Комотини, а по въздух може и много по-малко. Все пак си беше на българска територия, но те летяха като за война. С някакви завъртания и невероятно близо до земята. Освен да са имали някакви съвместни учения и да съм видял все пак БГ самолети. В интерес на истината видях ясно два самолета, но после приятели ми казаха че били три .. уж

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Случки на пътя

Мнение от Gqbriel » 29 Авг 2014, 9:04

В Сряда пътувам от Несебър,през Ахелой и на светофара,един бастун мина на червено срещу нас с една тойота ярис,като с тази маневра,засече една служебна баничарка на Девин (която беше първа кола).
Явно,колегата от Девин-а е казал някоя нецензурна дума на онзи "батка " с ярис-а,защото той спря след 100 метра обърна,спря пред него,отвори врата и почна да го налага и да го псува,около нас коли колкото искате и всички седят и гледат...онзи от Девин-а после си тръгна ,колко бой е отнсъл незнам,но нито спря да се обади на патрулка или нещо,при положение ,че има номера има и свидетели,явно страхът от такива батки е голям :banghead:
Нямам думи,колко отвратителни хора има ,как "батковизма" надделява ,как всеки си прави каквото си иска безнаказано...дано някой ден да му се падне някой откачен да му натроши кокалите на тоя тарикат.. :censored:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 10.05.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 530d
Мечтае да кара: на 1.20 лв/л нафта :(
Детайли за колата: италианка на реални 120 000 км.

Re: Случки на пътя

Мнение от cerber_91 » 29 Авг 2014, 13:59

Gqbriel написа:В Сряда пътувам от Несебър,през Ахелой и на светофара,един бастун мина на червено срещу нас с една тойота ярис,като с тази маневра,засече една служебна баничарка на Девин (която беше първа кола).
Явно,колегата от Девин-а е казал някоя нецензурна дума на онзи "батка " с ярис-а,защото той спря след 100 метра обърна,спря пред него,отвори врата и почна да го налага и да го псува,около нас коли колкото искате и всички седят и гледат...онзи от Девин-а после си тръгна ,колко бой е отнсъл незнам,но нито спря да се обади на патрулка или нещо,при положение ,че има номера има и свидетели,явно страхът от такива батки е голям :banghead:
Нямам думи,колко отвратителни хора има ,как "батковизма" надделява ,как всеки си прави каквото си иска безнаказано...дано някой ден да му се падне някой откачен да му натроши кокалите на тоя тарикат.. :censored:


Ми тоя с баничарката що го е псувал?
Оня тупан с яриса нека си минава на червено, ако ще и на бембено... Все някъде ще си намери майстора. От псувни няма смисъл.
И аз съм си трошил нервите по разни тарикати и джигити, но след известно време разбрах, че няма смисъл.
Затова или и ти ставаш тарикат и джигит, или си пърпориш по устав и не обръщаш внимание на подобни случки.
Вторият вариант е по-безопасен :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Случки на пътя

Мнение от Gqbriel » 29 Авг 2014, 14:33

cerber_91 написа:
Gqbriel написа:В Сряда пътувам от Несебър,през Ахелой и на светофара,един бастун мина на червено срещу нас с една тойота ярис,като с тази маневра,засече една служебна баничарка на Девин (която беше първа кола).
Явно,колегата от Девин-а е казал някоя нецензурна дума на онзи "батка " с ярис-а,защото той спря след 100 метра обърна,спря пред него,отвори врата и почна да го налага и да го псува,около нас коли колкото искате и всички седят и гледат...онзи от Девин-а после си тръгна ,колко бой е отнсъл незнам,но нито спря да се обади на патрулка или нещо,при положение ,че има номера има и свидетели,явно страхът от такива батки е голям :banghead:
Нямам думи,колко отвратителни хора има ,как "батковизма" надделява ,как всеки си прави каквото си иска безнаказано...дано някой ден да му се падне някой откачен да му натроши кокалите на тоя тарикат.. :censored:


Ми тоя с баничарката що го е псувал?
Оня тупан с яриса нека си минава на червено, ако ще и на бембено... Все някъде ще си намери майстора. От псувни няма смисъл.
И аз съм си трошил нервите по разни тарикати и джигити, но след известно време разбрах, че няма смисъл.
Затова или и ти ставаш тарикат и джигит, или си пърпориш по устав и не обръщаш внимание на подобни случки.
Вторият вариант е по-безопасен :)


Аз само мога да предполагам ,че го е псувал(бях трета кола) но се движихме в колона и мозех да видя какво става като движение на пътя,а причината е,че тариката влиза в насрещното срещу баничарката,която трябваше да премине на светофара,но закова спирачки за да няма фейс ту фейс с броните ...
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Случки на пътя

Мнение от ylaine » 29 Авг 2014, 19:43

Кофти случка. Искрено мразя подобни индивиди, ама споко, някой някъде ще го потроши и дано да е тир (веднъж завинаги). Че от чупен от нос или глава едва ли ще си вземе поука. Тва са прости примати, по цял ден ги гледам. Днес едни келеши с аЛди правят обратен от средна лента, щяха да забършат една кола и гледат лошо естествено :kuku: На такива на място трябва да им взимат книжката!

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 17.05.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ..
Мечтае да кара: M, M, M, M.....

Re: Случки на пътя

Мнение от Vantage » 01 Сеп 2014, 10:33

Днес сутринта, едно очукано Пежо Партнер направи около кола и половина-две на Civic с мунинг(НФС брони, огромен кюнец отзад, лепенки и т.н.) И двата болида се караха в лютеницата... и въпреки покъртителния звук от Хондата, пичът гледаше стоповете на баничарката. Рядко се случва да се усмихвам така рано сутрин. :mhihi:
...there is no replacement for displacement...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Случки на пътя

Мнение от vvasilev1 » 01 Сеп 2014, 19:58

Vantage написа:Днес сутринта, едно очукано Пежо Партнер направи около кола и половина-две на Civic с мунинг(НФС брони, огромен кюнец отзад, лепенки и т.н.) И двата болида се караха в лютеницата... и въпреки покъртителния звук от Хондата, пичът гледаше стоповете на баничарката. Рядко се случва да се усмихвам така рано сутрин. :mhihi:


Чудесен завършек на вечерта:)))))))))))))))))

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 243
Регистриран на: 1.12.2011
Пол: Мъж
Кара: кво му падне...
Мечтае да кара: М6 G-power

Re: Случки на пътя

Мнение от jorko7120 » 01 Сеп 2014, 22:04

Прясно от днес... Прибираме се от Бургас към София и тамън обсъждаме с пасажерите новите бензиностанции в новата отсечка и стигаме до една от тях и обсъждаме дали миналата година я е имало там или не и един Хлопел излиза от бензиностанцията като директно влиза в дясната лента пред мен :shock: без да се огледа без да ускори в аварийната ... гледам вляво червено е36 излита :mhihi: и спирачки и намалям до 40-50 за да не дам засилка на опела и си коментирам "това ако не е някоя овцЪ па на". В ляво се освободи вече караме с около 70-80 изпреварвам и що да видя... Руса овцЪ с огледалце в ръка :help: .
За Хелуин
Flash написа:Децата в Перник, като почукат на вратата на някой, вместо "номер или лакомство", казват "ракия или бой". :mhihi:


Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Случки на пътя

Мнение от randity » 01 Сеп 2014, 23:18

Вчера се прибирах от Гърция. Равносметката - останах без накладки, заради идиоти, които изпреварват без грам видимост и се мятат пред мен, все едно ме няма.
Останах без очи, 90% от срещнатите автомобили бяха с фарове за небе (и очи).
Общо взето, в днешно време да не пътуваш никъде...
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Случки на пътя

Мнение от pampo » 02 Сеп 2014, 16:32

Има си чалъм. Заставаш зад някой с удобно за теб темпо и го оставяш той да води. Важи и за нощното, което аз все пак всячески избягвам...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 226
Регистриран на: 8.09.2008
Кара: BMW E36 318I
Мечтае да кара: БТР

Re: Случки на пътя

Мнение от petrashkov » 01 Окт 2014, 21:47

Vantage написа:Днес сутринта, едно очукано Пежо Партнер направи около кола и половина-две на Civic с мунинг(НФС брони, огромен кюнец отзад, лепенки и т.н.) И двата болида се караха в лютеницата... и въпреки покъртителния звук от Хондата, пичът гледаше стоповете на баничарката. Рядко се случва да се усмихвам така рано сутрин. :mhihi:


НаУчно е доказано, че от служебна баничарка по-бързо НЯМА :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Критика се приема

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Случки на пътя

Мнение от benzin » 05 Окт 2014, 8:51

Gqbriel написа:около нас коли колкото искате и всички седят и гледат...

колега, не знам защо се възмущаваш от тия дето седят и гледат, като и вие сте правили същото !? :lol: :paranoid:
www.bmwпрофесори-bg.net

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Случки на пътя

Мнение от Gqbriel » 10 Окт 2014, 21:39

benzin написа:
Gqbriel написа:около нас коли колкото искате и всички седят и гледат...

колега, не знам защо се възмущаваш от тия дето седят и гледат, като и вие сте правили същото !? :lol: :paranoid:

Защото бях с дъщеря ми на годинка и със строшена ръка,сега разбра ли?Или можем само да сме остроумни...
Викаш да си оставя бебето в колата,и да сляза да се бия,няма как да се случи...
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook