Най-силното ви преживяване

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от boksioraE39 » 31 Дек 2009, 10:16

Мойте най-силни преживявания може да се каже че не са точно с коли но и там има силни като например едно време имах една наточрна Е34ка М50 Б20 и си бръмча по магистралата с 150-160 и по едно време ме изпреварва друга 5-ца обаче си викам само една Е34-ка може да изпревари друга 34-ка и след един миг едно жигули комби каращо зад един рейс решава да мине в най-лява лента без мигач без нищо от там спирачки едно майсторско овладяване и 10-12 бели косъма като спрях да сипвам бензин ги видях. Не мога да го обясня точно но беше 100% яка катастрофа но някой от горе може и да гледа..
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 8.01.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Само немско
Мечтае да кара: с вратите
Детайли за колата: комби естествено

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от cherkezaa » 09 Яну 2010, 18:40

Аз се бях нахакал в една патрулка с едно колело,щети-никви по мен,колкото до автомобила на органите на реда :mhihi: задния прозорец на сол,колелото и то,а пък мене дим да ме няма :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 23.06.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: някво 325

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от Vai-Holding » 25 Яну 2010, 20:44

Едно от най-силните ми преживявания е на пътя между Варна и Силистра. денят беше дъждовен и аз пътувах по този път и на един от баирите си карах кротко с 110-120 на 5-та. Когато едно синио Волво се креташе по пътя и реших да изпреварвам и рязко от 5-на 3-та и Масура до дъното тази 325-ца бензинка ЕСТЕСТВЕНО Като каза ще си клати гъза и така докато не изпреваря Волвака и така тогава адреналинат ми скочи до такива нива защото това ми беше първото такова изпълнение и до сега не ми се е случвало

Няма да го забравя никога :)

Както се казва животът не се изчислява с броя вдишвания аз броят на случки в които дъхат ти спира . Тази беше една от тях :) :ok: :ok: :ok: :ok:
Изображение
Горчивината от лошото качество остава много по дълго от удоволствието от ниската цена.

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 28.10.2008
Местоположение: Острава, Чехия
Пол: Мъж
Кара: 330CI
Мечтае да кара: E92 M3
Детайли за колата: My monster <3

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от Drakona » 27 Яну 2010, 23:46

(1)Как си спя аз ми звъни телефонаа.. и ставам набързо че трябва да отида да взема приятелката ми и нямам време да се осъзная. В още заспало състояние :mhihi: се качвам в колата и тръгвам към нея. До там стигнах без проблем нямаше никакво движение... изчаках я аз пред блока и се сещам че трябва да заобикола след тва към Кауфланд да си взема от Euro car един шарнир. Дойде време да тръгвам, карам си аз във все още неадекватно състояние (бях спал 2-3 часа) и стигнах до магазина за авточасти, взех си шарнир и с вече болки в главата от бързото ставане и шумния трафик се качвам в тогавашния "голф 3" :no: и продължавам. Спирам за секунди, че пътя беше двулентов та да завият 2 коли надясно. Иии тамън тръгвам да се набирам..1-ва, 2-ра и настигайки колона от коли отпред за няма и 1 секунда поглеждам вдясно излзащ човек пред мен :shock: И казах гледай го па тоя ше излезне пред мен и поглеждам на пред и колоната от коли спряла :shock: Часовника ми спря направо и 1-вата реакцията беше педала на съединитела и спирачката до доло... но уви имаше пясък и колата се понесе напред.. навих наляво, идваха коли в насрещното и нямаше накъде и най-лошото нещо което видях беше как ми се свива предния капак. Веднага поглеждам към приятелката ми да видя добре ли е и за щастие бяхме и двамата с колани и бяхме добре. Нейната първа реакция беше плач и въпроса: "Сега как ще оправим колата" Та мина всичко, ама вече винаги преди да седна зад волана гледам да съм в състояние за шофиране. Несядайте в автомобилите в такива случай и некрайте пили!

Това небих казал че е силно изживяване, но горе доло там се вписва :D

Най-силното е когато отидох при един комшия в автокъщатаа му и взех наскоро докараното БМВ 318ис! Най-хубавия момент беше когато дадох парите и след тва ми стиснаха ръката и ми казаха честито бмв. :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 1.04.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: 335i LCI Xdrive
Мечтае да кара: каквото кара
Детайли за колата: Mhd stage 2+ RON98, Xhp stage 3, X-delete, downpipes, inlets, tial blow-off, charge pipe, 5'' FMCI
635Csi L6 manual, sls, lsd

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от kapitanat » 31 Яну 2010, 22:18

Моето най-силно преживяване, беше когато бях на един кораб в северно море и 4 дена се борихме с ужасна бурия , за да не загубим контракта на фирмата , от 17 кораба на радара , когато почна бурията оцеляхме 9, 8 изчезнаха и не намериха никакви оцелели , след това съм имал много бурии , но никога нещо толкова ужасяващо , ако сте гледали филма перфектната бурия , ще добиете много добра представа за какво време ставаше въпрос , а когато вълната се успокои на 8 бала ( което е доста лошо време ) , но от 12 ка на 8 си беше като подарък с шеф механика седнахме да пием :) .

С автомобил , най - силното ми изживяване беше когато се зайргах с едно инфинити ( не джип а купенце ) на пътя Бургас - Варна и 2 ма та карахме мого глупаво, изпреварване без добра видимост и много остро влизане в завойте , като просто разчитахме , че колите ни са достатъчно мощни да ни изкарат от евентуални проблеми , докато на един завой , подведен от скоростта на инфинитито(то беше пред мен ) , не успях да задържа лентата си и влезнах с дриф в насрещното без видимост( сърцето ми спря за няколко секунди защото просто си играех на руска рулетка в този момент) за мое огромно облекчение , нямаше коли , тогава си казах стоп на глупостите и след няколко км спрях в обзор да си почина и да си купя студена вода и там видях пич а с инфинитио да прави абсолютно същото и той се беше уплашил от този завой , от там на татък 2 ма та до варна с 80-90 прилежно и тази случна , найстина ме накара да се замисля колко глупаво съм карал и как съм застрашавал себе си и околните , сега през 95% от времето си карам по правилата а останалите 5 % съм на Калояново или с БМВ ентусиасти на някоя пистичка , където по безопасен начин да се радваме на машините си .
Тогава дадох на 3 та и видях как стрелката на километража докосва цифрата 200км/ч BMW Alpina 1996

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 5.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 Touring 520i
Мечтае да кара: BMW E30 M3 V10

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от spar4o » 03 Мар 2010, 14:00

Айде и аз да се впиша.също да кажа че съм на 16 години :lol:
Ся,тва не е много велика случка ама пък е смешна
Значи, лягам аз да спя ,на другия ден требе рано са става заради училището ,а аз лягам по-късно и се закопвам в завивките и нищо не може да ме вдигне.
По едно време се събуждам от звук на мощна кола-турбината свири, гуми се въртят.Тва става сичко около 3 часа по нощите.Стартирам към прозореца с надеждата да видя баси бегачката,ама докато стигна дотам сес етих че така ми звъни GSM-а-бях го оставил включен.взимам го -гледам непознат номер,вдигам ,викам Ало.Отсреща се чува -'Ало,искаш ли да се запознаем?'(сериозно ви говоря)толко тъпо ми станааа...Теглих му една майна и пак си легнах
Ся втората-тя май е по добра.
Пътуваме с тате до морето с бавареца-Е34 туринг.вече сме там където пътя е само 2 ленти-забравих къде точно :oops: ,и сме на 1 права
Тате попринцип кара много внимателно,като трябва и да смятаме че не е няква пенсия относно карането-бил е в отбора на Ясен Попов-Яската 8) и си може човека
Така-караме караме и стигаме някъФ ТИР покарахме зад него ,ама почнах да се задъхвам от газовете,и го помолих да изпревари-2 пъти се подаде човека да види дали иде нещо-отпред прав път и поле.
тръгваме ние да изпреварваме и от нищото се появи некъв нещастник с доста стабилна скорост(сигурно е излязъл от полето от некъде),а ние сме на половината на тира с около 140км\ч.Оттам тате на спирачките,аз залепен за предния джам целувам бъбреците и са мола :lol: -както и да е намалихме до края на тира и някъв пич с пасат ни пусна пак зад камиона-5 мин след тва дума не обелих :paranoid:
Поздрави!
Mr. 6 Cylinders
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от Bexim » 20 Май 2010, 16:57

Ето го и моето, слабо, но ме промени..

Връщам се с приятелката ми (тогава) от морето, млад шофьор, на 20 бях. Карам си Сеатчето Ибиса, 1.4 на газ, прав участък и много дълъг без насрещно движение, видимост колкото щеш. Пред мен една Жигула, тръгвам да я изпреварвам, връщам предавка, ама никой в двигателното, изравнявам се с нея, едвам-едвам и отсреща се появява една А4-ка, приятелката ми чете нещо, не вижда какво става.. Аз съм в шах, минават ми всякакви сценарии в главата и накрая решавам - натискам спирачката, защото определено нямам мощност да изпреваря, но и пича в Жигата, виждайки каво става, и той спира, за да ме пусне.. През това време А4-ката е на къси-дълги, ама къде да отида :shock: ... За щастие успях да се прибера зад Ладата, с много ускорен пулс, а момичето изправи глава и вика - "Какво става?" :|

Тъпа работа, от толкова пестене, щях да спестя себе си, че и невинни хора...
От тогава си казах, че живота ми е по-ценен от няк'ви левчета на литър и за кола на газ не искам и да чувам.
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 25.01.2009
Местоположение: Варна/Попово
Пол: Мъж
Кара: Х5 Е53
Мечтае да кара: E39 M5...

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от chenchev » 23 Май 2010, 21:53

-Първото ми изпреварване:
Туингото,права,Ауди Яйце,Каруца в насрещото-Една ЛОША комбинация :mhihi:
-Първия ми ДРИФТ:
На село сме.Към 1:30-2:00 през ноща решавам че ми се излиза,звъня на 2ма приятели да ме чакат на еди-кой си завой.След 2 мин се приближавам до завоя,скоростта към 45-50 км/ч.Гледам ги те са на безопасно разтояние от завоя,но не се усещат,че съм аз.И през това време вече съм на 20 метра от завоя:От 2ра,свободна,бия леко в ляво...Ръчна..веднага дясно и колата тръгна с вратите съвсем контролеруемо :mhihi: :twisted: :driving:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 24.02.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW E46/E39 MPower

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от chl » 01 Юни 2010, 21:52

Преди година и нещо някъде,предното или по предното лято, немога да се сетя кога беше,със скоро закупената Е46ца(на 2-3 месеца) пътувам от Бургас към Варна, през Каблешково (другия път беше в ремонт когато разширяваха платната) и на излизане вече от Каблешково почвам да ускорявам (80-90-100) по едно леко нагорнище и след това има едно надолнище веднага, няма видимост за насрещно-идващите и по едно време изкача един тир, който го изпреварва някво камионче, той посредатата на изпреварването и не спира, а продължава въпреки, че ме вижда и единствение изход за мен беше - рязко надясно и спирачки.И от там се почна.... влязох в някъква дупка с задна дясна гума и се спука (тея Пирели да имат толкова слаб борд не е истина....) после към едни треволяци(вече камиона минава отляво от мен) и от дясно 3-4-5 метра надоло полянки,а отпред тамън почва мантинелата... и честно казано от тогава се чудя, какво всъщност стана през последвалите 4-5 секунди и как се озовах от ляво на мантинелата(мъгла ми е, все едно съм припаднал през това време), половината на колата на пътя, все едно съм паркирал ама перфектно застанала колата... все едно нещо я е преместила да не падна в пропаста и да не се забия в мантинелата... шофъора на тира спря да ме пита как съм, дали ми трябва помощ и тн,другия вече беше отпрашил.И просто слязох от колата, запалих една цигара, сложих триагалника отзаде и си казах, че явно сега не ми е било времето и се опитвах да си спомня как успях да се измъкна от тази ситуация....

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.05.2010
Кара: e36 318i
Мечтае да кара: Всичките М-ки

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от Bavareca88 » 01 Юни 2010, 23:08

Аз също имам доста преживяно . Ама единствено по подробно мога да разкажа една случка , другите ставаха за част от секундата ,без да разбера дори какво се случва .
Та ... прибирам се от на по бира с приятели и по пътя ме настига един сваля ми прозореца и ми вика айде да се дръпнеме ,а той е с 124 -ка 250D (вековище) :lol: 90 кс 5-так мАтор .Абе с две думи Мам** си е **** :lol: Аз тогава карах Ренде 19 16 В Бързо направо ,ама в завоите задницата често ме е изпреварвала :lol: Та момчето с 124-ката ме задмина докато ми опуши предния джам ,аз върнах втора (викам ае нема се излагаме) 2-3 (150км/ч) Прекъсвач ,малко и от 4-та хванах и незнам от бирата ли , от това ,че беше късно ли не усетих кога дойде завоя ,а по тоя път съм минавал от как се помня . Та завоя дойде (преставлява дълъг завой с леко обратен вираж , двулентов градски път , без видимост в него ) влязох в него с вратите ,с над 150 и си спомням само как държех волана с всичка сила ,се едно се набирах на него и гледах ,като на забавен кадър , обърнат към задницата на автомобила , отзад как минавам на милиметри от колите . спрях се в бордюрите и извадих много , ама много голям късмет . След това , сигурно месеци , като се сетех за преживяното и настръхвах , с две думи ме промени коренно . Дори и начина ми на шофиране . Тогава пораснах !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 21.07.2009
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: кракомобил
Детайли за колата: [url]http://flickcabin.com/public/view/full/84667[url/]

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от georgymk » 02 Юни 2010, 22:07

смали малко цифрите,баш със 150 км/ч дрифт :kuku:
1) За намиране на жена са нужни пари и време =>
=> Жена = пари*време
2) "Времето е пари" =>
=> време = пари
3) Следователно от 1 и 2 - Жена = пари*пари
4) Парите са корен на всички проблеми =>
=> пари = √проблеми
Следователно от 1,2,3,4 :
---------------------------- 2
Жена = (√проблеми)
Съкращаваме корена в скобите и степента и получаваме:
Жена = проблеми.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от DanielzZz » 03 Юни 2010, 14:51

georgymk написа:смали малко цифрите,баш със 150 км/ч дрифт :kuku:

Естествено,със 150 не е възможно да ти поднесе колата.Тя е залепена за пътя.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от XaMaB » 04 Юни 2010, 10:45

Преди няколко години на път от София към Варна. След Велико Търново след няколко прави участъка се започват едни изкачвания към антоново. На едното изкачване са две платна нагоре и едно надолу. Изпреварвам си спокойно в лявото платно една колона от коли, стигам до един завой и гледам как насреща ми летят 2 тира един до друг. Още не знам как успях да се пъхна дясната лента. Добре че шофьора с който се бях изравнил видя ситуацията и успя да реагира и да ми направи място да се прибера. За малко щях да си остана там, нищо че си карам в своето платно.
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 30.05.2010
Кара: e36 318i
Мечтае да кара: Всичките М-ки

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от Bavareca88 » 04 Юни 2010, 11:23

georgymk написа:смали малко цифрите,баш със 150 км/ч дрифт :kuku:


Колега можеби са били и повече , 3 беше в шпрекъсвач ,хвана малко и от 4-та
П.С Не се гордея с това !!!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Най-силното ви преживяване

Мнение от Boyadjiev » 04 Юни 2010, 22:36

Като доста силно преживяване бих описал първите ми яки камшици из Младост (при бившата Лада България), като разбира се това се случва вечерта, за да няма трафик. Описах няколко пируета "с вратите" из трите ленти и въпреки че нямаше никакви коли, направо умрях от страх/кеф... Другото силно преживяване беше като изпреварвах с Ладата ( която с е газ ) на двупосочен път... Т'ва няма изпреварване направо ужас изпитах като видях в края на правата да се задава друга кола....
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook