корупция ей

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 28.03.2004
Местоположение: България-София

корупция ей

Мнение от pepy » 06 Яну 2005, 0:00

Днеска си стоя на Гурко и чакам една приятелка.По едно време ми направи впечатление спрялото на 2-3м. от мен ауди А8.Позагледах го и ми направи впечатление, че вътре са четири жени :shock: ОБАЧЕ едната която седеше до шофьорката КАТАДЖИЙКА.Колата беше на аварийки и всички врати затворени.Ткъмо си мислех, че става някаква далавера и финничко се промъквах по-близо до колата да видя,но останах доста учуден когато от някъде се появи един катаджия-двете момичета които стояха отзад слезнаха - прегръдки целувки :shock: честитиха си новата година и си влезнаха обратно в колата.Но останах още по-учуден когато слезна шофьорката и катаджийката и шофьорката започна страстно да целува видимо надуващия се катаджия.По-едно време той каза нещо от сорта на ама -хубава кола съм ти купил а? и аз ей така :shock: :shock: :shock: хората окло мен също бяха шокирани и те гледаха като гръмнати.Те продължиха да си се целуват най-спокоино и когато спряха тя му каза - айде отиваи да бачкаш за още :!: Влезна си в колата и с 200 :!: :!: :!: А катаджията и колежката му пресякоха улицата и заеха добре познатите ни пози.
МИСЛИ- абе ебати ДЪРЖАВАТА ебати НЕЩОТО :!:
Тиа станаха бетер митничарите бе :!: Ама за миг не му стана неудобно ама въобще даже напротив :evil: Незнам - това е
СТРАНАТА НА ЧУДЕСАТА
Силата е нищо без контрол.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 505
Регистриран на: 9.12.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от melody1 » 06 Яну 2005, 0:04

За жалост нищо ново не казваш. :bcry:

Turbo Pilot
Аватар
Мнения: 1628
Регистриран на: 8.07.2004
Местоположение: www.srautobg.com
Пол: Мъж
Кара: X5 F15 m50d,E30 TURBO
Мечтае да кара: Това което си карам

Мнение от Cobra » 06 Яну 2005, 0:13

Нека имат хората бе теб кво те бърка? :mhihi:
Кат не искаме да е така да не им даваме,а?
Аз щото съм им спонсор се гордея с тях? :mhihi:

Гадни :gay:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 28.03.2004
Местоположение: България-София

Мнение от pepy » 06 Яну 2005, 0:18

Не бе нека имат.Не ме разбирай погрешно :!:
Ама що го правят толкова видно :?: :arrow: специално в случая.
Силата е нищо без контрол.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Мнение от BadAngel » 06 Яну 2005, 0:21

Все някой трябва да кара тия хубави коли - освен да се радваме, че не всички полицаи са с голф 2ка друго не виждам:)
No bling at the Ring

Кой кашля?
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.04.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: D779676

Мнение от Nikolay1 » 07 Яну 2005, 10:37

pepy пробвай и ти другия път като те спрат да нацелуваш катаджията, може и да ти се размине :mhihi:
Be poZer, ride HoreX, drink 4oreX!
Oня русия

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 07 Яну 2005, 14:21

Какъв е извода, ако искате 760ЛИ, станете полицай, ако не поне митничар :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 9.01.2005
Местоположение: vvvvvvv

otnosno katachii

Мнение от BMW M5 super » 09 Яну 2005, 9:44

Abe prijatelju ti ne znaesh li che na nai zapalenite Fenove i sobstevichi na BMW nai golemija PROBLEM i nai golemija VRAG sa tezi mrasni mrasni svine tapite mu katachii.AAZ lichno na puk ne sam im spiral mnogo pati - i nikoga ne sa me goneli .A i da tragnat ste me hvanat za HUJA .
vvvvv

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1088
Регистриран на: 28.02.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 Touring 330xi
Мечтае да кара: F10 M5

Re: otnosno katachii

Мнение от dr-who » 09 Яну 2005, 11:49

BMW M5 super написа:Abe prijatelju ti ne znaesh li che na nai zapalenite Fenove i sobstevichi na BMW nai golemija PROBLEM i nai golemija VRAG sa tezi mrasni mrasni svine tapite mu katachii.AAZ lichno na puk ne sam im spiral mnogo pati - i nikoga ne sa me goneli .A i da tragnat ste me hvanat za HUJA .


тъпо изказване и то не на кирилица дори. а и защо не използваш цензура...
а и да те питам ако те подгонят и те пуснат по станцията знаеш ли за колко време ще те хванат? за по малко от 10-15 минути ;)
бил съм свидетел как слагат шипове на цариградско на точно такива умници като теб дето са решили да им бягат, и като те хванат кво правиш? пак им даваш пари, пак става тяхното и пак ти ставаш кукапоклонник хаха ;) ;) ;)
няма смисъл да говорим 8)

П.С а по темата, защо си мислите че полицаите не са го направили нарочно като са видели колко хора ги слушат и гледат, просто нарочно да са го казали за да се базикат с вас и да видят реакцията ви??
:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
--
Powered by: Miller Performance
Revolutionary BMW Performance chips
--

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 28.03.2004
Местоположение: България-София

Мнение от pepy » 11 Яну 2005, 17:06

Честно да ти кажа незнам дали на базик тая мацка/уникална беше :bcry: / ще се целува с катаджия толкова страстно. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
А пък и така да е лошо няма ;)
Силата е нищо без контрол.

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 11 Яну 2005, 17:47

Избирай - или спонсор на каката, или спонсор на полицая. В първия случай, каката ще целува И ТЕБ, а във втория ще ти е горчиво в устата, щото за пореден път са те изтръскали.
И в двата случая паричките отиват къде > > > > при КАКАТА-а-а. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Аре дерзайте :!:

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook