Случки на пътя

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Случки на пътя

Мнение от vicho » 29 Май 2014, 12:56

boksioraE39 написа:Оле,Оле........ :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Тая, мойта бивша кола да вървяла наравно с м3... и аз да не съм знаел... хмм :roll:

п.с. добър чип съм турил :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Случки на пътя

Мнение от boksioraE39 » 29 Май 2014, 14:06

vicho написа:
boksioraE39 написа:Оле,Оле........ :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Тая, мойта бивша кола да вървяла наравно с м3... и аз да не съм знаел... хмм :roll:

п.с. добър чип съм турил :mhihi:


Карал съм я още преди да смени дифа и колицата си вървеше приятно но щом е почнала да върви и с М3 значи явно не съм и дал всичката газ.. :yes:
П.П Ужасно много мъка има в този луд,луд свят... :!:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Случки на пътя

Мнение от uricatoli » 29 Май 2014, 16:16

JOGI написа:на първия пример, по същия начин и ти можеш да мръднеш вдясно и да го минеш. никой не ти е длъжен да ти освобождава точно лявата лента в града, защото си решил да бързаш.
а на втория, тва вече си е до култура и ако блокират трафика би трябвало някой от двамата да направи нещо, но пак никой не е длъжен.
аз на околовръстното ако бързам, винаги задминавам всички от най-дясна лента, защото почти винаги е най-свободна.


Добре де.. преди няколко месеца седим в едно заведение с приятелски семейства.. Децата им си играят на катерушките и по едно време едното дете пищи.. Паднало от люлката и люлката засилена му разбива лицето.. Цялата му физиономия в кръв.. Счупено зъбче, размазана вежда.. Понеже съм само аз шофьор, който не е пил скачам в колата и тръгваме към болницата.. Тогава ми направи огромно впечатление как дори и да свириш и да му святкаш, че трябва да се дръпне.. То най-нагло ти бият спирачки или се влачат нарочно.. Българина няма култура на шофиране! Никаква..
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 843
Регистриран на: 21.10.2007
Кара: 320i 1999г.

Re: Случки на пътя

Мнение от Сладур1 » 29 Май 2014, 18:41

Ама ние пък ако тръгнем на всеки дето святка да му правим кефа.... То затуй линейките не бързат. Няма кой да им звънне. А да стане ПТП, да те питам какво ще обясняваш на полицаите...

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Случки на пътя

Мнение от Dirty M5 driveR » 29 Май 2014, 20:18

Той човекът си е направил сметката. Щом бърза значи при евентуално произшествие ще си понесе отговорността. И все пак според мен масово се говори не за крайности, ами просто сигнализация за другите, че очевидно ти се налага да бързаш за някъде. Обаче българинът е комплексар и е над тия неща. Ама като е потърпевш отваря уста като никой друг. Според мен оправия няма, то си е до индивида. Като си разумно мислещ и имаш отношения със други такива хора всичко минава по мед и масло. Аз тук за 2-3 дни ей така пуснах на няколко пъти идваща зад мен кола, и то не с голяма разлика в скоростта. Не е трудно, нищо не ми стана, егото си ми е цяло :mhihi: Просто въпрос на един мигач и престрояване.


Аватар
Мнения: 627
Регистриран на: 4.03.2005
Местоположение: София-Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E90 330xd
Детайли за колата: Черен фолиран седан.

Re: Случки на пътя

Мнение от body » 29 Май 2014, 20:25

Днес по маршрут София-Бургас,Фокуса СТ,разбра какво е 3.0 дизел.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Случки на пътя

Мнение от ylaine » 29 Май 2014, 21:48

днес по маршрут "кварталните улички" един гълъб разбра що е то 1.6 на газ


Аватар
Мнения: 627
Регистриран на: 4.03.2005
Местоположение: София-Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E90 330xd
Детайли за колата: Черен фолиран седан.

Re: Случки на пътя

Мнение от body » 29 Май 2014, 21:58

И пак от днес обратно от Бургас за София на около 25-километър около 18.00,Е92 черно много добро купе се беше забило б мантинелата предполагам заради несъобразена скорост в пороя.Аз лично от 180 намалих на 80.Иначе движението беше спряло нацяло.
290520141990.jpg
290520141991.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Случки на пътя

Мнение от Fear » 30 Май 2014, 7:43

body написа:Днес по маршрут София-Бургас,Фокуса СТ,разбра какво е 3.0 дизел.

Мани, мани...
Добре, че на болидите от F1 им сложиха турбо от тази година, че да вдигнат малко въртящия момент, иначе с тоя 3.0 дизел ако хванеш някой от миналогодишните атмосферни скопеняци, направо ще го скъсаш.
Все пак, те имаха по-малко от 300Nm въртящ момент. :mhihi:
Последна промяна Fear на 30 Май 2014, 8:03, променена общо 1 път


Аватар
Мнения: 627
Регистриран на: 4.03.2005
Местоположение: София-Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E90 330xd
Детайли за колата: Черен фолиран седан.

Re: Случки на пътя

Мнение от body » 30 Май 2014, 7:51

Алфисте,много ги разбираш,забелязвам. :mhihi: Смени доставчика си на автомобили.Обрал си най куците и непродаваеми модели на Алфа,предполагам си го разбрал вече.Към момента няма кой да ти извади 2000лв за 166-цата и 1000 за GTV-то.Голям автопарк изкара,ама иначе драскаш неподготвен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Случки на пътя

Мнение от Fear » 30 Май 2014, 8:00

body написа:Алфисте,много ги разбираш,забелязвам. :mhihi: Смени доставчика си на автомобили.Обрал си най куците и непродаваеми модели на Алфа,предполагам си го разбрал вече.Към момента няма кой да ти извади 2000лв за 166-цата и 1000 за GTV-то.Голям автопарк изкара,ама иначе драскаш неподготвен.

Разбирам достатъчно, за да знам кога някой говори глупости. И колегите с BMW-та ти го казаха, ама карай.
Продължавай да си вЕрваш, колко върви великия дизел.
И да, сигурно ако карах други коли, мнението ми щеше да има повече тежест. :mhihi:

П.П.
Жалка работа, колко ми били стрували колите.
Лошото е, че на теб колкото и да ти струват и колкото и да продадеш, мозък няма как да си купиш, ако ще и милиардер да си, нали се сещаш. ;)


Аватар
Мнения: 627
Регистриран на: 4.03.2005
Местоположение: София-Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E90 330xd
Детайли за колата: Черен фолиран седан.

Re: Случки на пътя

Мнение от body » 30 Май 2014, 8:19

Не колега,не са колите.На мен първата ми кола купена с мои пари беше през 1995-та Москвич Алеко.Втората Фиат Типо 1.4,Третата Фиат Типо 2.0,После Фиат Браво 1.8,После Враво 2.0 HGT,После Алфа GTV,После Алфа 156 2.0Селеспийд,После Ланчиа Либра 2.4jtd.И през 2003-та приключих с италианците.Италианската кола е красива,но дотам.Най ме дразнеше при първите капки дъжд как всичко вътре се запотява.Съветвам те да продаваш (но ще ти трябва около година за да ги разкараш кошерите) да добавиш някой лев и да си купиш Е46.Купи си Ц-клас,Купи си Ауди.Ако си фен на големите кораби.БМВ740,МБ S500 А8 4.2.Но не дизел.И ще разбереш защо хората говорят от опит и защо се хвалят.
Ти към момента с какво би се похвалил?Освен да пускаш теми за ремонти на Алфите и дребни,гадни,шибани проблеми друго не се сещам. :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Случки на пътя

Мнение от Fear » 30 Май 2014, 8:36

Moга да се похваля с това, че имам страхотно семейство, прекрасно дете, добра работа и си живея ОК.
Автомобилите, които имам си ми вършат работа, даже ми харесват и съм щастлив.
Хвалбите с материални придобивки ги оставям на теб, щом те радват. ;)
Лек ден.

П.П.
Не си си купил италианка с правилния двигател, купувал си разни Fiat-ски недомислици. ;)


Аватар
Мнения: 627
Регистриран на: 4.03.2005
Местоположение: София-Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E90 330xd
Детайли за колата: Черен фолиран седан.

Re: Случки на пътя

Мнение от body » 30 Май 2014, 9:12

Колега,най важното е да ти харесват на теб.Тук спор няма.GTV-то е тотален скраб,вече не е и актуално.166-цата ми харесва,честно казано и то с този двигател.В квартал Илинден стои една такава от почти година и никой не я купува.А е с табели,на тротоара.Цената стартира тогава от 3800.Сега гледам е на 2200.Има шансове да се продаде скоро за 2000лв.Ето ти линк http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=6m3ysq
Иначе за семейството и материалното ми става смешно,като знам как моята скромна жена мразеща материалното преди години и с мотото "колата е за да ти върши работа",(тогава караше Пежо 206 1.9д,и аз я подигравах)сега се изучи много.Иска да ходи на работа с Lexus,А8,МБ S500,740d не иска и да стъпи в Е46-ца.Та пред мен жена ми се промени.Все пак е и топ мениджър и още повече си е повярвала.Та питай и ти твоята. И от опит знам-когато човек няма пари гледа към нематериалното и лозунга е "парите не са всичко",когато има някак си забравя за лозунга. Пак с пример с жена ми.Все по често и припомням какво казваше като се запознахме през 2006-та докъм 2009-та.За нея тогаба аз бях материалист.Сега май е обратно.Аз мога,дори и искам да карам CL500 W140 от 1996-та например.Но за нея това е дърта кола.
Та лозунга с материалното не е истински. И не случайно хората са казали "парите променят" и "апетита идва с яденето" Аз не съм се променил тъй като от малък семейството ми разполага с пари,а и аз работя от 11 годишен.Първо събота и неделя и ваканциите.От 11 годишен карам сам и кола.От тогава колите са ми страст.Дано това обяснява,че не съм Автотърговец,просто следвам хобито си.Жена ми е от скромно семейство и като се видя с пари и се попромени.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: Случки на пътя

Мнение от stocky » 30 Май 2014, 9:17

body написа:
stocky написа:Секнаха му темичката, в която постваше номерата на "премиум" автомобилите си и сега иска да изпъкне с друго!

Колега,как ти личи,че се напъваш да си "премиум" :mhihi:


Някой много се напъва, ама май не съм точно аз?

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook