Бягството...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Бягството...

Мнение от Делян » 20 Яну 2011, 21:10

Чак страхотна не е историйката сигурно, ама е така, за прочит и убиване на времето сигурно ще стане :D
Тва лято отивам до Пловдив с един авер, да вземаме един мАтор м50б25 със служебната кола(първенецът на френската автомобилна индустрия - Рено Канго:mhihi:) . Та на връщане по магистрала Тракия, щастлив и засмян,пушейки цигарка от задоволство, точно на летището, си цепя с максималната скорост(130/140км/ч), на могъщя 1.9л. дизелов агрегат, с умопомрачителните 55 конски сили и завидно ускорение от 0-100км/ч за 26.5s :mhihi:. Да ама кой да погледне че имало ограничение 90 :kuku: Та като видях бялата изгнила астра заела стратегическа позиция между платната, вече беше късно да намалям, кошницата с буркани отгоре, седи надупена и си викам "Ааа те тия вадят лев от отсрещните :mhihi:". Да ама последния момент ушевия скокна и едвам просегна палката докато преминавам покрай него...Е можех да спра естествено след палката за към 20-30м :mhihi: , все пак спирачките са 16 бутално брембо, с двойно вентилирани, перфорирани дискове на 450мм, ама кат се сетих че ще изхабя накладки за 1000лв. :mhihi: и че съм превишил със 40-50 ограничението, карам с изтекъл акт и возя двигател без документи отзад, си казах: "Бал съм му мамата, те няма да имат бензин да тръгнат след мен". И си карам поддържайки(макар и доста трудно) доста високата максимална скорост на луксозният автомобил и гледам само в огледалото, минах сигурно 15-20км и таман се бях успокоил и в далечината видях светлини...Е пуснах в гащите, че то и да исках газ не можех да дам повече :mhihi: . Та настигнаха ме, едни сирени, мятане на палки от джама и т.н. спрях аз. Слизат и вървят към нас, ръцете им седят на култовият "Макаров" модел 1975г. се едно са спрели Митьо Комбъла след бягство от затвора деа...Викат "Ко прайш ве!" "Що бягаш ве!".."Слизай от колата!"
Аз: "Ама какво е станало, чекайте малко, не бягам, карам си спокойно..."
Те: "Не се прей на луд ве, давай документите"
Дадох аз, единия влезе в бялата кочина и почна някви сверки по телефона и т.н.
Те:" Хм, не си издирван...Ама караш с 50 над ограничението, изтекъл акт...работата сериозна...Ко возиш отзад?!"
Аз:" Ами една копирна машина ни прати шефа да земем от Пловдив" (фирмата се занимава с тва и на баничарника си го пише).Видя им се достоверно, поклатиха удобрително глава :mhihi:
Аз почнах се жалвам: "Еее стига ве пичове, не съм такъв човек, дайте да измислим нещо, да почерпя нещо, тва-онова..."
Те: "Няма такива неща, ще ти напишем един хубав акт, да ти дойде акъла"
Влязоха в колата и почнаха да пишат...Мен ми се присра отново :mhihi: Почнах се моля:" Стига ве момчета, влезте ми в положението, то не стига че шефа смъкна заплатата на 300лв, ама и банката ме дърпа, заема не моа опрая, ся ваще актове...Ся тря и без работа да остана...Дайте да почерпя, имам само 30лв. ама ко прая, ня повече, сиромашия... :mhihi: "
Пишат си те, аз само нареждам и се жалвам, едни дълги пледоарии :mhihi: , таман зеха да привършват, единия се почеса по челото и вика: " Ае ти нали спомена некви 30лв...."
Аххх, олекна ми кат на 30 годишен девственик след сефте...
Много ентусиазиран:"ООо да бе, еся , ето, ама само толкоз, ко да прая, няма повече..."
Те: "Аае ще ти простим тоя път, ама друг път да знаеш да не се ебаваш и да спираш, че става много лошо..."
Почнах да им благодаря аз, тва онова, та пуснаха ме по живо по здраво.
Размина ми се на косъм първото бягство от ушевите:mhihi:
Та извадих си поуките. По-добре е да спрете и човешката да им бутнете някой лев, че ако са някви заядливи може да стане наистина тежко...

П.С. Коментари от монаси и неопетнени самодиви с морална насоченост не са желателни !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Бягството...

Мнение от driver69 » 20 Яну 2011, 21:45

Що бягаш??? Това не се прави, освен ако не си в нарушение(не превозваш нещо, може да караш с фалшиви номера...), за едното превишаване ми се струва ненужна загуба на нерви. А от полицаите има доста точно, които изобщо не се заяждат, но има и пълната противоположност. Единия пожелава лек път и да си сложиш колана, а другия за едната липса на номера иска да те спре от движение.

П.П.: Яка история и готин двигател.
Последна промяна driver69 на 20 Яну 2011, 21:54, променена общо 1 път

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 851
Регистриран на: 11.11.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: E92 330D

Re: Бягството...

Мнение от HackeD » 20 Яну 2011, 21:47

Да наистина трябваше да си спреш.. Ама в такъв момент какво ли не му идва в главата на човек... :yes: :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Бягството...

Мнение от Делян » 20 Яну 2011, 22:39

Що бягаш??? Това не се прави, освен ако не си в нарушение(не превозваш нещо

Епа нали писах, че съм в 3-4 нарушения :mhihi:
Как да е и без тва ми беше чудно дали ще тръгнат :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Бягството...

Мнение от Boyadjiev » 21 Яну 2011, 0:08

Гледам интересна тема та да споделя и аз по тоя повод (ако ви се чете):
Една хубава вечер към 21:40 решавам след хубавата разходка и кафето в Студентски да закарам приятелката ми до тях както обикновено. Тръгвам и по неясни за мен причини на светофара на Техническия застанах в лентата за ляв завой, като знаех че ще продължавам направо (пълна простотия...не ми беше ясно тогава защо аджеба в 22:00 се пререждам :dummy: ). Както и да е. Светва зелено и аз се спускам към онкологията ( таман си бях сложил тъмните прозорци, ксенон и след автомивка... направооо :mrgreen: ) като за късмет светофара зелен, следващия и той зелен ! Завивам към 4ти километър и светофара пак зелен ( музиката на макс, кеф яко и си карам в дясно, коли никакви, като по чудо ) и таман влизам в кръговото и една патрулка на лампи ама буквално ще ми спре в бронята. Викам си аз, ех тия как бързат, чакай да им направя място и оп с малко газ отивам в средната лента. В тоя момент вече тия едва ли не ме засичат ( тогава разбрах че са за мен :oops: ), спирам аз и чакам. Приближават се, ръце на патлаците, фенерчета и бавно пристъпват. Чука ми се на прозореца:
- Документи, излезте от колата бавно, да ви виждам ръцете !!!!
Аз направо се чудя и мая:
- Направил ли съм нещо ( и излизам бавно ) ?
КАТ:
- Гоним те от Техническия, ти бягаш, не можем да те настигнем... (и аз си викам - е сега си *** мамата) е сега ти зехме книжката !!! Преди това отвори багажника !
Отварям аз, а вътре кутии с амортесьори (старите). Накараха ме бавно да ги извадя, общо взето искаха да съм много бавен :paranoid: С фенерчето открехната кутиите и като видяха че няма наркотици/автомати/базуки влязоха в Астрата и започнаха да пишат акта с който твърдяха че книжката ми е аут ( неподчинение на стоп палка, превишена скорост, престрояване в грешна лента...). Е толкова не съм се молил през живота си... То не беше "момчета и вие сте били млади", "не съм бягал! Никога не бих си помислил! Не съм ви видял...! Не съм карал бързо (е тука малко май не беше точно така... :roll: )"... Направо не знам как ме пуснаха, без да им давам пари, без нищо, ама 10 мин така съм се молил че ако се бях молил така на Джизъс сигурно щеше да слезе от небето :mhihi:
Иии така... излишно е да казвам колко голямо беше желанието ми да има тоалетна наблизо... просто няма такова преживяване и до сега твърдя че не ги бях видял, до сега твърдя че тогава съм извадил дивашкия късмет да случа на полицаи...
Та така с моето :dummy:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 19.05.2008
Местоположение: София
Кара: Е24 М6, Е31 850i

Re: Бягството...

Мнение от maikooo » 21 Яну 2011, 9:35

Dpy написа:.......

Ааа човек номер 1 си :mhihi: Бързо канго с два двигатела и пак не си могъл да им избягаш :mhihi: Важното е, че всичко е приключило благополучно :yes:
Изображение

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Бягството...

Мнение от ryan83 » 21 Яну 2011, 12:22

Браво хубава история и добре че са те пуснали :yes: ей оправи ми настроението бе ЕВАЛА много се смях на копирната машина...
На пича в студенски град историята тва наистина голям късмет..ей ко нещо е да имаш късмет и колко е важен!!!!!
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 5.02.2011
Местоположение: Долна Баня
Пол: Мъж
Кара: E36 320 VANUS

Re: Бягството...

Мнение от dileata2 » 09 Фев 2011, 16:32

колега така като чета историята от студентски град искам да те питам, ти случаино да не си вечерял с господ предишната вечер бе човек, егати касмета, пожелавам го на всички!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Бягството...

Мнение от Boyadjiev » 10 Фев 2011, 20:50

dileata2 написа:колега така като чета историята от студентски град искам да те питам, ти случаино да не си вечерял с господ предишната вечер бе човек, егати касмета, пожелавам го на всички!!!

От тогава много често ме спират патрулки на лампи за проверка на документи и си тръгват :shock:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Бягството...

Мнение от Делян » 10 Фев 2011, 21:12

Най-вероятно не сте вечеряли, а го държиш за мъдята :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Бягството...

Мнение от bmw325tds » 11 Фев 2011, 16:49

Правиш е***** нарушението и се измъкваш с 30лв.
Това е нашата мила родина.
Трябвало е един акт да ти пишат да знаеш за напред.
Но то полицаите действат така, защото са п****.
И някои хора казват "браво, как си се измъкнал". Важното е да минеш тънко...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Бягството...

Мнение от Делян » 11 Фев 2011, 18:03

Абе трябва и кат ми откраднат м бронята или колата да ми я намеря или да направят така че да не ми я откраднат и да не изреждам още 1000 неща, ама на, съдба :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 691
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: ше 325tds
Мечтае да кара: e46 330xd

Re: Бягството...

Мнение от Coulthard » 12 Фев 2011, 1:03

е последното го подкрепям на 1000%, а не разследващият полицай да ми каже - пий една студена вода и бегай да си оправяш колата :ranting:
тия данъци за ко се плащат или тия 700лв + служебни дрехи и некви други придобивки не стигат (те че не стигат не стигат, ама кой за каквото учил), интересно що полицаите хем реват че са им ниски заплатите хем не напускат да го еба....
Изображение

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 968
Регистриран на: 20.03.2004
Пол: Мъж
Кара: си

Re: Бягството...

Мнение от txe » 13 Фев 2011, 11:58

аа разцепих се, много добре разказано :yes:
оправи ми сутрешното настроение, сетих се за една моя бивша - 1.9д на пежо и страховитите 90 коня :mhihi:
морал няма да чета- тука е страхотни истории :D
what a helluva ride

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 24.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E30 324d

Re: Бягството...

Мнение от djudjko » 07 Мар 2011, 13:03

весело :lalala: ама тогава вярно ви се е акало...
ЗАВИСИИзображение

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook