Пред ИКЕА

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Пред ИКЕА

Мнение от Fear » 08 Юли 2011, 13:09

Aми някакси не ми се вярва, че на Е46 328Ci са му проблем 200км/ч., така че, защо не? ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Пред ИКЕА

Мнение от djordje » 08 Юли 2011, 13:16

Fear написа:Aми някакси не ми се вярва, че на Е46 328Ci са му проблем 200км/ч., така че, защо не? ;)

не на Ц63 са му проблем за тва ми е смешно

да не си помисли случайно че пича с мерца се учудил като си го изпреварил с над 200, точно кура го боли :mhihi:

и никой тука не казва че бвм-та не вървят, напротив аз знам че вървят много, ама вашите разкази са за раздел Да си помечтаем. :)))

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Пред ИКЕА

Мнение от Fear » 08 Юли 2011, 13:21

Човекът е бил холандец и явно не е бил запознат с нашите нрави и движение по пътищата, така че всичко е възможно... :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

Re: Пред ИКЕА

Мнение от Osmicata » 09 Юли 2011, 10:31

djordje написа:кой го е карал тва Ц63 че чак му се НАЛОЖИ да мине от лява в дясна лента за да ти направи място :mhihi: и т от 200 :mhihi: хахахаха
малко прекалявате с тва вървене на БМВ-та ама айде


Сори за офтопика, но колегата явно не се сеща че и Макларън Ф1 може да се движи с 20, нали колега? Пълно е със случаи, където шофери карат супер бързи коли ама бавно. Аз имам доста такива случаи (между които друго АМГ и М3), хората просто си караха нормално и не им пукаше кво става около тях. Напълно достойна позиция, бих казал. Ако прочетеш внимателно постинга, ще разбереш, че ситуацията в началото не е била състезателна :), беше просто изненадваща за холандеца. И той, напълно културно, за разлика от много други БГ шофери (които се опитват да изстискат некви обороти от колиците си, дето никой не може да ги изстиска, като видят някой с муцуна подобна на моята отзад) си даде път на кола, каквато и да е, която има моментна! скорост по-висока от неговата. Както и се случи. После, предизвикан от моето изпреварване, той придоби моментна скорост, бих казал около 240, не повече, и ме изпревари, докато съвсем културно и аз не му пречех. Не виждам драма. Сега, ако ти мислиш, че аз не мога да вдигна 200 на права по Тракия, това е друг въпрос, ама не вярвам да си толкова наивен :). За думата "наложи". Разказът ми не беше пълен, да наложи му се, защото пред него караше друг холандски мерц, който не беше амг и който го спъваше. Реално това е повлияло на решението да се оттегли. Както се оттегли след това и другия мерц ;). Грешката е моя, другият мерц не ми беше особено интересен и затова го пропуснах. Двамата си бяха пакет явно от холандия. А иначе, колега, малко повече вяра във вървенето на колиците БМВ. Тук не е форум за монахини със ситроени пък и случвало се е некое и друго БМВ, далече по-малко като ДВГ от моето да прави шоута тук и там. Вяра, колега, вяра :).


Аватар
Мнения: 666
Регистриран на: 5.07.2011
Местоположение: с. Искрец
Кара: Фиат 126р
Мечтае да кара: Шкода Фабия

Re: Пред ИКЕА

Мнение от zlatko_baretata » 09 Юли 2011, 21:30

Osmicata написа:...Иначе; за разлика от теб (май?) аз имам 4 години на волана на една Е30-ка, и знам какво може да направи читав, съвсем заводски М40. Даже не 325 купенце, като това на Мегов или на Лендшарк. Или ис-ката на Да Волф. Не че тези имена ти говорят нещо, предполагам...

Колега разкажи малко повече за тези коли бързи ли са? Какви времена дават?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

Re: Пред ИКЕА

Мнение от Osmicata » 14 Юли 2011, 3:05

Не съм ги мерил като времена, най-добре е да ги питаш тях самите, но май само Мегофф е тук в момента. Да волф видях, че е баннат а Лендшарк почти не влиза. Просто в началото на създаването на форума и клуба при тези момчета имаше много адреналин, колите бяха велики, макар и да не струваха колкото много от днешните машини наоколо. Нещата се промениха, но Е 30 остава вечна БМВ класика.

Храбрият Свинар
Аватар
Мнения: 1060
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: London
Детайли за колата: Porsche 911 GT3 CS, Porsche 928 GTS 5spd, Porsche 928 RSR, Porsche 944 Turbo Cup, BMW540iA Touring, BMW E46 M3 SMG, Golf 3 GTI 16v, BMW Z4M Coupe (sold), BMW E61 M5 Touring (stolen),

Re: Пред ИКЕА

Мнение от Alex 320i Cabrio » 14 Юли 2011, 12:18

Osmicata написа:Не съм ги мерил като времена, най-добре е да ги питаш тях самите, но май само Мегофф е тук в момента. Да волф видях, че е баннат а Лендшарк почти не влиза. Просто в началото на създаването на форума и клуба при тези момчета имаше много адреналин, колите бяха велики, макар и да не струваха колкото много от днешните машини наоколо. Нещата се промениха, но Е 30 остава вечна БМВ класика.


Тези коли не даваха времена, а емоций! :yes:
Power is Nothing Without Insanity

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

Re: Пред ИКЕА

Мнение от Osmicata » 18 Юли 2011, 9:21

Ха, ето един герой от онези времена. Alex, подейства ми като time machine. И да, онези коли носеха преди всичко емоции, не сухи цифри.

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 6.07.2011
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: MB W210 270CDI
Мечтае да кара: USS Enterprise
Детайли за колата: Ако искаш да ти кажа къде държа и ключовете ?

Re: Пред ИКЕА

Мнение от glav4o » 20 Юли 2011, 20:16

Не си паднал на точната Алфа, хехе :mrgreen:
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook