Вътрешни (покрити) паркинги

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Вътрешни (покрити) паркинги

Мнение от BMW_POWER » 16 Окт 2023, 3:40

Колеги, случва се да сменим колата, да вземем такава на приятел, нещо под наем, да сложим нещо отгоре. Казано накратко, знайте височината на колата си. Тази кака пред мен остави доста пластмаси от покрива на земята. Не се виждат всички парчета на снимката. Многократно съм бил свидетел, как се дерат покриви, трошат Thule кутии, кривят стойки за превоз на каяци ...
Бъдете внимателни!

Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Вътрешни (покрити) паркинги

Мнение от carmanf1 » 16 Окт 2023, 9:45

Добра идея, само на 1 колега да спестим неприятностите, ще е супер.

Когато слагаш нещо на тавана, особено в началото, когато не си свикнал, стават фаловете.

На предното ми БМВ като купих кутия за тавана, изобщо не се съобразявах, ама един клон ми даде добър урок. Добре че беше малък и нямаше поражения, ама си научих урока.

Ама един колега с 2 колела на тавана си направи колата тотал щета :mrgreen:

Един приятел, сумати щети и разправии с кутия на тавана и един сенник пред малко магазинче в Гърция :mrgreen:

ПП. само дето я купих тая тъпа кутия, ся само място ми заема :evil:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 8.07.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 05, К25 06

Re: Вътрешни (покрити) паркинги

Мнение от NiksGS » 17 Окт 2023, 15:08

Преди години слагах радиолюбителска антена с голям магнит на покрива, уж колата ниска, антената в опредеен момент трябваше да се сгъне, защото имаше "коляно" за такива случаи, но се смъкна заедно с магнита и увисна на кабела от едно дърво или клон не помня, та трябва да се внимава. Колелата не мога да ги товаря/ разтоварвам в гаража, а отвън на улицата. С всякакви багажи трябва по- внимателно.
Ultimate Riding Machine

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook