"БМВ Северна дивизия"-съвместно пътуване-събота

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 21 Апр 2009, 22:29

Аз мисля и петък и събота да пътувам...но все още си мисля дали да избера един от двата дни ако ще е един не съм сигурен кой...
Все пак темата както се отнася за събота аз ще минавам през Беклемето...остава да кажете какъв е часът на разклона между Търново-Ябланица и Ловеч-Троян...(т.С)
Единствено ако са двата дни след като се върна късно Петък вечер ще потвърдя дали събота съм с вас!!! ;)
Това е моя маршрут
Колегите от В.Търово да кажат в колко часа тръгват за да може да си сметна в колко да тръгна и да ги чакам с 5 мин. по-рано на (т.В)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Мнение от krasy1982 » 22 Апр 2009, 0:45

dj_ennsy_1 написа:
Azidaha написа:...хайде Карловчани, организирайте се, ще ви приютим в нашето скромно стадо.

Колкото повече, толкова по-хубаво! :D


Вие кажете последно час... На изхода на Карлово има бензиностанции с кафета-там мисля е добре да се чакаме! С оглед на това, да пристигнем на време в Калояново, мисля че не трябва да тръгваме по-късно от 8:00 - 8:15. Утре-другиден трябва да са готови и плакатите.. мисля, че вече е късно за тях, ама... организторите си знаят.


Колега мястото на срещата е идеално. Ние търгваме от Троян най късно 7.15. Надявам се че за 1 час ще сме при вас. Така че чакайте ни на тази бензиностанция и като дойдем тръгваме заедно :)

Ако някой не е съгласен с това да каже до няколко дни.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Мнение от Ненко Вранков » 22 Апр 2009, 9:23

Ами ако иксте може и другаде да се чакаме... на входа на Карлово или в Сопот... както кажете, няма проблем. Аз за сега не мога да кажа колко коли ще сме. Вие колко сте за сега?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Мнение от krasy1982 » 23 Апр 2009, 0:30

Чакайте ни на бензиностанцията по безопасно ще е и няма да пречете на никой ако сте много коли :) Аз също нз колко коли ще сме :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 967
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Габрово
Кара: триста двайсе и пеш

Мнение от h4ckED » 23 Апр 2009, 15:34

cucko написа:Аз мисля и петък и събота да пътувам...но все още си мисля дали да избера един от двата дни ако ще е един не съм сигурен кой...
Все пак темата както се отнася за събота аз ще минавам през Беклемето...остава да кажете какъв е часът на разклона между Търново-Ябланица и Ловеч-Троян...(т.С)
Единствено ако са двата дни след като се върна късно Петък вечер ще потвърдя дали събота съм с вас!!! ;)
Това е моя маршрут
Колегите от В.Търово да кажат в колко часа тръгват за да може да си сметна в колко да тръгна и да ги чакам с 5 мин. по-рано на (т.В)


Ами те са направили така програмата че ако неможеш да отидеш и в 2-та дни... да отидеш само в събота -> нищо не пропускаш освен партито през нощта :) В събота са финалите на "Тайм Атак" ; М-шоуто ; дрифт състезанията и драг състезанията ... :) Нз какво се чудиш още :winky: :D
Изображение
M - The most powerful letter in the world

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 23 Апр 2009, 17:09

h4ckED написа:
cucko написа:Аз мисля и петък и събота да пътувам...но все още си мисля дали да избера един от двата дни ако ще е един не съм сигурен кой...
Все пак темата както се отнася за събота аз ще минавам през Беклемето...остава да кажете какъв е часът на разклона между Търново-Ябланица и Ловеч-Троян...(т.С)
Единствено ако са двата дни след като се върна късно Петък вечер ще потвърдя дали събота съм с вас!!! ;)
Това е моя маршрут
Колегите от В.Търово да кажат в колко часа тръгват за да може да си сметна в колко да тръгна и да ги чакам с 5 мин. по-рано на (т.В)


Ами те са направили така програмата че ако неможеш да отидеш и в 2-та дни... да отидеш само в събота -> нищо не пропускаш освен партито през нощта :) В събота са финалите на "Тайм Атак" ; М-шоуто ; дрифт състезанията и драг състезанията ... :) Нз какво се чудиш още :winky: :D

Точно за това имах предвид...
Едно че петък е откриването а събота е закриването-и в двата случая ако имам време ще отида и двата дни...ако ли не може би само събота...
като дойде времето ще се покаже...но задължително ще отида поне веднъж.. ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 768
Регистриран на: 7.09.2004
Местоположение: Bulgaria | Cyprus
Пол: Мъж
Кара: Third E36 :)
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: За тез пари...

Мнение от ///M3-E36 » 24 Апр 2009, 14:29

Имам 3 свободни места. Ако има желаещи да си делим разходите по пътуването да ми пишат на лично или 0883 35 28 58 - Лъчо ;)
Изображение

Vlados написа:Ебати гадните коли, тея и да ми ги подаряват... пак ще ги купя :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 967
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Габрово
Кара: триста двайсе и пеш

Мнение от h4ckED » 24 Апр 2009, 16:04

///M3-E36 написа:Имам 3 свободни места. Ако има желаещи да си делим разходите по пътуването да ми пишат на лично или 0883 35 28 58 - Лъчо ;)


Нали "мислеше да пропуснеш" бе :D май не е за изпускане а ? :twisted:
Изображение
M - The most powerful letter in the world

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Мнение от krasy1982 » 26 Апр 2009, 0:16

Момчетата от Търново и Габрово не казаха от къде ще минават и дали да ги чакаме или не?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Мнение от Ненко Вранков » 26 Апр 2009, 18:27

Е как от къде... през Беклемето, много ясно! :mhihi: Нали ще пътуваме заедно :driving: :bgflag:

Момчета, ще Ви чакаме на бензиностанция "Мура", на изхода на Карлово (посока Баня). Там е широко и има и кафе... мисля, че е добре. Към 8-8 без 10 ще сме там :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Мнение от krasy1982 » 27 Апр 2009, 13:45

:lalala: ще гледаме да сме там. Дай някакъв GSM номер за да имаме връзка помежду си ако нещо стане по пътя.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 27.02.2007
Местоположение: Breda, Netherland
Пол: Мъж
Кара: E30 Cabrio с M52B28
Мечтае да кара: чисто нов Х6 с двигател реактивен

Мнение от stillo » 28 Апр 2009, 20:20

krasy1982 написа:Момчетата от Търново и Габрово не казаха от къде ще минават и дали да ги чакаме или не?


И мен ме интересува...ще има ли Габровци да пътуват събота...и ако може да се разберем нещо.....да прайм колоната.... :winky:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Мнение от Ненко Вранков » 29 Апр 2009, 17:31

давайте всички през Беклемето за да сме повече :) Вярно... малко ще си удължите пътя, но мисля, че си заслужава. Лично аз даже съжалявам, че толкова малко ще пътувам в колона :confused:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 27.02.2007
Местоположение: Breda, Netherland
Пол: Мъж
Кара: E30 Cabrio с M52B28
Мечтае да кара: чисто нов Х6 с двигател реактивен

Мнение от stillo » 29 Апр 2009, 20:18

С вас сме :winky: .... и без това шипка е разбита....ша са включим в колоната от Троян...вече се разбрахме с един колега....за ся сме с кабриото и едно компактче ама ша видим може и други да намерим.... 8)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Мнение от krasy1982 » 29 Апр 2009, 23:11

Мисля че дойде момента да определим и правилата за движение в колоната. От мен има 2 предложения:
1. Забранено изпреварването
2. Спазване на 1 кола дистанция между колите след като спуснем прохода.

Давайте и вашите предложения, за да не ги оточняваме сутринта.

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook