BMW E46

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

просветлен
Аватар
Мнения: 1421
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Йоханесбург, РЮА
Мечтае да кара: по празни пътища

Мнение от kay » 22 Апр 2003, 9:38

нямам впечатления от дизеловите алфи, едва тази година се появиха тук. обаче познавам 2ма собственици на Alfa 156 2.0 Twin Spark, и не съм чул никакви оплаквания, напротив. едната принадлежи на бащата на приятелката ми, не съм я карал но съм се возил и трябва да ви кажа че тази кола печели наградата за най-маниашки звук за 4-цилиндров двигател в стандартна форма ;)

подкрепям класирането на 3С, ако искаш да минеш по-евтино, алфата е вариант, освен това е адски добре изглеждаща! по качество и дълголетие обаче, БМВ бие.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 22 Апр 2003, 20:42

Абре и с Алфата няма да мина кои знае колко по ефтино...не повече от 1000-2000евро е разликата....но за тия пари и малко отгоре....може да я направя 190коня...с тунинг от novitec (air-filter, ECU, intercooler) и задно гарне на аспуха, плюс регулиращо се окачване и евентуално ГТА оптически тунинг...включваш и летите джанти и гумите като на ГТА...това излиза кам 3000-4000евро...а за още 550 могат да я направят без пролем на около 220коня...за дизел нали знаете как ще върви това. :lol:

отделно че алфата ще е почти 100% със спортни кожени седалки.

п.с: а как искам едно Е46 купе..ама...

Eto edna snimka...koyato me izkefi...ot nashia forum na yahoo.

Изображение
Последна промяна KGB на 05 Май 2003, 20:09, променена общо 2 пъти
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 05 Май 2003, 19:06

Вчера се повозих на М3ката на моят приятел...и и вратнах едно кракче на пистата за формула едно в монтреал но с около 20км/ч че беше пълно с велосепедисти и канкюри...пък и колата е само на 2 000км и на 2 седмичи почти та той още не я юрка много....но като се върне от Русия.... :lol: :lol: :lol: и като я гепна данките ще и цепна и снимки може да слоза.

Едно нещо не ми хареса в тази кола...скоростите са прекалено раздалечени една от друга...все едно каръм лада. Иначе е супер автомобил...не знам още какво да ви пиша като впечетления....има само една дума...Супер е :lol: ако се сетите нещо питайте...има само една разлика с европейското М3...с няколко коня е по-слабо тукашното заради екологичните норми..аспуха му е променен...също така на дисковете на спирачките няма "дупки"...а и новите модели идват заводски с стабилизираща греда отпред (не знам дали точна така му се вика на БГски)

п.с: направо се изкефих на Е46 купе...(М3) ще ми е трудно да се разделя с купе и да подкарам седан.... :cry:
Изображение

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook