Скрити (и не чак толкова скрити) екстри в Е46

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 430
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: х5 4.6is
Детайли за колата: трака..на 8 цилиндъра

Re: Скрити (и не чак толкова скрити) екстри в Е46

Мнение от Батман » 03 Апр 2013, 14:57

Gqbriel написа:
Kris написа:А може би има значение друго, на мойта кола е кодиран лайт модула на US за да пусне дневните светлини. Може и това да е.

Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2

Не е ...и аз съм с us дневни светлини,на фарове и халогенни както и да цъкаш дългите - халогенни не гаснат


Днес пробвах да включа дългите и халогените НЕ изгаснаха, а съм с лайт от 09.98г (не знам коя версия е!)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Скрити (и не чак толкова скрити) екстри в Е46

Мнение от Gqbriel » 04 Апр 2013, 10:29

Батман написа:
Gqbriel написа:
Kris написа:А може би има значение друго, на мойта кола е кодиран лайт модула на US за да пусне дневните светлини. Може и това да е.

Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2

Не е ...и аз съм с us дневни светлини,на фарове и халогенни както и да цъкаш дългите - халогенни не гаснат


Днес пробвах да включа дългите и халогените НЕ изгаснаха, а съм с лайт от 09.98г (не знам коя версия е!)


Това се прекодира в лайт модула - няма значение от годината.
Параметъра - показва дали да гаснат халогените при дълги - слага се неактивно и воала...така както като се примигва flash trough светлините - светват само дългите но не и ксенона...и това се преправя ..
За това в този случйа не можем да говорим за година а за кодировка на лайт модула :yes:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 5.04.2013

Re: Скрити (и не чак толкова скрити) екстри в Е46

Мнение от Rifata » 05 Апр 2013, 14:27

Здравейте колеги,имам bmw 318 2003г....искам да попитам за две лампи светещи в червено,по точно премигват през равни интервали от време,намират се до сиди-то и до копчето за фарове.....каква е тяхната цел и свързано ли е по някакъв начин с алармата на колата.....благодаря ви

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Скрити (и не чак толкова скрити) екстри в Е46

Мнение от © » 05 Апр 2013, 17:44

pazokolarov написа:
Много моля постове от типа:
" :( Ъ,при мен туй го няаа :( " и " :D А! И аз го и мам, и аз! :lalala: :bchug: "
да не се пускат, както и постове, свързани с технически проблеми по използване на споделените благинки.

Проблемите - в отделни теми!

Коментарите по тази тема - в темата "Коментари, емоции и въпроси по темата "Скрити екстри в Е46"


Предварително благодаря!


Допълнително за информация може да се ползва и подобна такава тема от форума на Е39 :
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=98020
Голяма част от тамошните екстри са налични и при Е46.

Ами да започваме!

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook