Носачи - от къде и колко $$

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 16.08.2004

Носачи - от къде и колко $$

Мнение от alibaba » 03 Юли 2005, 18:31

Днес много готино ме изненадаха "предните носачи са ти за смяна!"

Ако някой е сменял наскоро да помогне за ориентир на цени и разбира се да сподели ако може да препоръчи добър сервиз за целта.

Ако някой продава такива части да драсне оферта.

Тва от калпавите пътища ли се е получило???

А МЕРСИ!!

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 16.08.2004

предни носачи

Мнение от alibaba » 03 Юли 2005, 18:34

Предни носачи!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 13.02.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от WestSide » 04 Юли 2005, 8:51

Здравей първо:) За носачите,какво да ти кажа...аз смених моите преди 3 седмици!И то за 1 година ми се скапаха,беше нов внос колата,ама тия пътища....особено София...
Та за цените - нови носачи(Дару Кар,Камор Ауто) - 600лв парчето:) Проверявах и в други магазини...има и по 320-350лв. немски,имаше и по 280лв. италиански(не знам колко са читави).За смяната,аз ги смених в един сервиз в квартала,ама предполагам че навсякъде могат да я правят тая процедура...за работата ми взеха 60лв!
Надявам се да съм бил полезен!:):)

П.С. Предполагам че на самите ти носачи нишо им няма,просто са се скапали шарнирните болтове и тампоните!
Killing Ain't Fair,But Somebody Got To Do It!

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 22.06.2005
Местоположение: Варна

Мнение от exerciser » 05 Юли 2005, 12:50

Според мен ...кажи на някой които носи коли от DE да влезе както е омарлушен в сервиз на BMW там и да попита колко струват носачите и да ти купи от там, не от дару кар на 2-на цена!! и така ...аз често патувам натам /на годината веднаъж... / и честно да ти кажа много по вярвам на геманец отколкото на балгарин в сервиз!!!
Аз не знам повече от професорите си, но не повтарям едно и също по 40 години!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 1.03.2005
Местоположение: София

Мнение от Aurora » 05 Юли 2005, 13:01

За какво ви искат да сменете носачи, да не би заради шарнирите, щот другото не се сещам какво може да се изхаби там.
Ако така е има доста по евтин начин да се оправи проблема, купуват се шарнири от Е36 и се вграждат в носачите, има сервис който това го прави, дават и гаранция.
миналата година постъпих така, след като ми казаха в магазина една прилична от порядъка на 400 лв сума за новите, нямам оплаквания за сега.
някъде тука намира се до морга на долния етаж на една двуетажна къща с балконче от пред
Изображение

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 05 Юли 2005, 22:51

Те затва от България кола не се купува :mhihi:
Изображение

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook