Отстранен проблем с радиото на андроид мултимедия

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 2.11.2019
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW 520i E39 1998
Мечтае да кара: Audi A5

Отстранен проблем с радиото на андроид мултимедия

Мнение от nukeproof » 23 Фев 2020, 20:27

Колеги пак благодарение на форума (чета всички теми които ме интересуват в разделе е39 подред, стигнал съм до 89 стр.) днес отсраних един проблем, който мира не ми даваше. Когато за първи път инсталирах мултимедията, само докато натисна бутона за автоматично търсене и запаметяване на станциите, всичко което беше в ефира беше открито подредено и запаметено автоматично с кристално качество. След което се заиграх с рамките за медията и се наложи няколко пъти да я свалям в резултат на което забелязах че вече запаметява все по малко станции автоматично докато престана съвсем да открива станции, откриваше ги единствено и то с лошо качество когато ги търсех ръчно, да не говорим какво ставаше като потеглех с колата. Днес слязах извадих медията и погледнах оригиналната букса на антенатасредното тънко кабелче беше прекъснато, отрязах буксата и директно запоих кабелчето с новия стандарт на антенните букси. Включих навигацията и воала, не може да смогне да запаметява станции, а качеството направо върхът! Дано съм помогнал на някой! Страхотни тунери имат тези китайски мултимедии, а саунда с оригиналните говорители е невероятен!

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook