Липсващи оригинални фасунги за къси светлини

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 1.12.2023

Липсващи оригинални фасунги за къси светлини

Мнение от gstaj » 01 Дек 2023, 16:09

Здравейте, колата ми е Е39 2003та и имам проблем с късите светлини - предишният собственик е премахнал оригиналните фасунги на късите светлини,за да сложи някакви ЛЕДки с фасунги към тях. Въпросът е обаче, че след като изгоряха не мога да намеря ЛЕДки с фасунги, които да могат да се сложат - нямам идея какви са били предишните. Фарове втора ръка с налични фасунги за къси светлини явно също е почти невъзможно да се намерят. Чисто нови китайски също не съм сигурен как и дали ще станат. Ако някой има идея как да процедирам, ще съм му много благодарен :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 286
Регистриран на: 25.04.2013
Местоположение: Трявна/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 540i G30, 120d F20
Мечтае да кара: 540i

Re: Липсващи оригинални фасунги за къси светлини

Мнение от AlonsoBest » 04 Дек 2023, 11:39

gstaj написа:Здравейте, колата ми е Е39 2003та и имам проблем с късите светлини - предишният собственик е премахнал оригиналните фасунги на късите светлини,за да сложи някакви ЛЕДки с фасунги към тях. Въпросът е обаче, че след като изгоряха не мога да намеря ЛЕДки с фасунги, които да могат да се сложат - нямам идея какви са били предишните. Фарове втора ръка с налични фасунги за къси светлини явно също е почти невъзможно да се намерят. Чисто нови китайски също не съм сигурен как и дали ще станат. Ако някой има идея как да процедирам, ще съм му много благодарен :)

Крушките ти трябва да са H7, ако оригинално е била на халогенни крушки (което предполагам че е било така). Фасонката трябва да може да се разглоби и да се свали от старата изгоряла крушка. Не съм виждал да се продават специално H7-ци за Е39 със фасонки. Така че купуваш си един комплект хубави ЛЕД-ове, прехвърля фасонките и си в играта.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 24.08.2019
Местоположение: варна
Пол: Мъж

Re: Липсващи оригинални фасунги за къси светлини

Мнение от psa_hdi » 04 Дек 2023, 19:38

преди фейса късите са с H7 а дългите HB3U цялата фасунга

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 286
Регистриран на: 25.04.2013
Местоположение: Трявна/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 540i G30, 120d F20
Мечтае да кара: 540i

Re: Липсващи оригинални фасунги за къси светлини

Мнение от AlonsoBest » 08 Дек 2023, 17:40

psa_hdi написа:преди фейса късите са с H7 а дългите HB3U цялата фасунга

Колегата е написал че колата му е 2003, тоест фейсова.
Изображение

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook