Новото 525i ..... оххххх :)

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Новото 525i ..... оххххх :)

Мнение от CheGevara » 23 Ное 2003, 17:58

Здравейте манияци ....

Хвърлил съм око на една от най-красивите коли в света - BMW 525!!!Днес се разходих из BMW за да видя дали всичко с нея е наред :lol: пък и с жената се замисляме за нова кола ... така че ей тука имам малко снимки, ако искате кефете се и вие ....


повече снимки от новото BMW 3,5,7, Z4 и старота 5 (alt+w)
Изображение

повече снимки от новото BMW 3,5,7, Z4 и старота 5 (alt+w)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 11.11.2003

Мнение от Slavi_m » 23 Ное 2003, 19:31

CheGevara какво зна4и "разходих се из БМВ" :?: :D Каде е това :?: Ако е в сф дай някакъв то4ен адрес да взема и аз да се разходя :D (аз и без това нямам представа къде е салона на BMW :oops: )

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 23 Ное 2003, 20:06

здрасти Slavi_m

в София и аз незнам къде е автосалона на BMW.... :roll:
но ако ходиш към Мюнхен се обади и ще те заведя в най-големия център на BMW в света ... 10 000 BMW-a стари и нови чакат някой да ги подкара ....

между другото взех един много здрав проспект на новото BMW 5 Touring. Всичките снимки са А3 формат на луксозна гланцирана хартия. Ако някой е фен може да му го донеса и подаря за Нова година..


Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 23 Ное 2003, 21:33

CheGevara написа:между другото взех един много здрав проспект на новото BMW 5 Touring. Всичките снимки са А3 формат на луксозна гланцирана хартия. Ако някой е фен може да му го донеса и подаря за Нова година..

Аз искам,ама нали няма да подаряваш проспекта,а петичката.Да не съм прочел грешно?Щото си обичкам комбитата,а това не е никак лошо,ако да е подарък. :D

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 23 Ное 2003, 22:31

CheGevara написа:здрасти Slavi_m

между другото взех един много здрав проспект на новото BMW 5 Touring. Всичките снимки са А3 формат на луксозна гланцирана хартия. Ако някой е фен може да му го донеса и подаря за Нова година..

Пичага много се радвам за тебе че живееш в Мюнхен , ама все па не ни обиждай нас, скромните бугарски фенове :x Верно че живеем в средновековието ама нали и ти от тука си изпълзял :arrow: ще помоля за малко повече уважение :wink:
Изображение

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 23 Ное 2003, 23:37

bawareca написа:Пичага много се радвам за тебе че живееш в Мюнхен , ама все па не ни обиждай нас, скромните бугарски фенове :x Верно че живеем в средновековието ама нали и ти от тука си изпълзял :arrow: ще помоля за малко повече уважение :wink:


хич не искам да обидя некой брато .... аз си обичам БГ каквото и да е положението там. Предложих нещо, което и тук не се намира във всяка автокъща ... не ми е за проспекта .... просто гледам че има здрави фенове в БГ и го предлагам ... иначе отива за племенника ми ... :lol:

както виждаш аз съм засега само BMW фен :) освен ако AUDI не искара нещо повече от новата петица :dunno:

карай със здраве BMW-то и се обади да пием по една в София :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 11.11.2003

Мнение от Slavi_m » 23 Ное 2003, 23:38

CheGevara мерси много :!: :D Аз ще сам доволен и на проспекта само се обади като наближи Коледа :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 82
Регистриран на: 6.08.2003
Местоположение: PК 9999 **

Мнение от Injector » 24 Ное 2003, 13:40

Amiii 4e Gewara на мен ми беше интересно ,разгледах целият ви семеен албум !!! :D

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 29 Ное 2003, 20:45

Пич таз петица от вече доста време не е нова,Е60 я замести.Просто така за инфо ти казвам :wink:

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 02 Дек 2003, 0:15

BMW///M-ma6inata написа:Пич таз петица от вече доста време не е нова,Е60 я замести.Просто така за инфо ти казвам :wink:


sorry пич че требва да ти кажа ... ама май ти като BMW фен незнаеш кое е ново и кое не ... остави на мене, който черпи информация от извора да ти каже ... а пък нали ти сигурно по гръб не падаш те съветвам да посетиш страницата на BMW http://www.bmw.de и сам да се убедиш .....

там можеш да видиш и рекламата на новата 5 Touring ... ама за да не търсиш ти пращам URL-то:

Der faszinierendste BMW 5er Touring

хайде сега се обади да почерпиш :lol:

а и Slavi_m да почерпи ама преди това един телефон да прати да го потърся за да му дам проспекта ... 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 20.04.2002
Местоположение: USA & BG
Кара: BMW/ Mercedes
Мечтае да кара: Porsche

Мнение от 3C » 02 Дек 2003, 5:52

CheGevara написа: .....ама май ти като BMW фен незнаеш кое е ново и кое не .....остави на мене, който черпи информация от извора да ти каже ...


хехехе :lol: .........LOL............. ОK

хмммм снимките както и линкът :
http://www.bmw.de/bmw-live/5erhighline_ ... ntent.html от по-горните постове за 5 серия са найстина от така да се каже "старото" Е39 комби което е със аеродинамик и индивидуал пакет :shock:
Както и да е, ето няколко spy pix от НОВАТА 5ца (Е60 или пък Е61) комби, ... но какво ли знаем ние БМВ феновете като си нямаме такъв " извор " ........ :lol:


http://bilder.autobild.de/bilder/1/35213.jpg

http://bilder.autobild.de/bilder/1/35212.jpg

http://bilder.autobild.de/bilder/1/29464.jpg



:bchug:

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 02 Дек 2003, 9:19

аре да не се заяждаме сега ... говорим за модели, които са в продажба.

новата 5 Touring още не е излязла по автокъщите ... доколкото знам това ще стане към февруари 2004.

а пък ако си чел нещо в БГ вестниците мога да ти кажа, че или предия ден е излязло в някой AutoBild или друг вестник или е измислено :) гледам че снимките са от AutoBild ами прочети какво пише там, че това са моделите, които се очаква да излязат скоро, даже не пише кога точно ...

но иначе сте прави - не е най-новата 5 !!!!! :bowdown:

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook