Масова покупка на ламарини за акулчетата

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от VesoPesa » 15 Май 2011, 23:23

Така, както във една друга тема споменах, за акулчетата все още се намират нови ламарини.
Интерес не е като да няма и реших да пусна тази тема, защото при по-голяма поръчка може да вземем 10-15% отстъпка.
Това са нещата които можем да поръчаме, като за всичко си има цени без отстъпка.
Изображение
Задни бомбета за е21 има, но нямам цена за момента! :!:

Ако имате някакви въпроси ги задавайте тук в темата. :idea:
Който е 100% сигурен че иска нещо и ще го поръча, нека ми прати лично. :idea:

След като видя какъв интерес има към офертата ще дам и крайния срок за набиране на желаещи :)

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от alpina-ma6inata » 16 Май 2011, 21:05

Аз имам интерес към предната престилка за Е10. Все още не знам, кога ще имам възможност за поръчка и съответно за плащане, но ако се определи някакъв срок ще направя всичко възможно да го спазя.

Обаче с това възникват и следните въпроси:
Това оферти за масова покупка ли са и евентуално, ако не мога да се включа сега ще важи ли офертата извън масовата покупка, която се замисля?
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от VesoPesa » 16 Май 2011, 22:27

Значи, всичко може да се поръча и по отделно, може и само една вежда да си поръчаш, дори и след като направим общата поръчка.
Идеята й е че ще има 10-15% отстъкпа от цените които виждаш :)

Иначе под престилка, цялата маска ли имаш в предвид?

Иначе, забелязвам че има интерес и ще видя до края на седмицата какво ще се събере и ще го реша за срока на масовата.
Пък и да я изпуснеш предполагам ще има желаещи и за още една, може и повече по-натам ;)

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от krika » 16 Май 2011, 22:35

alpina-ma6inata написа:Аз имам интерес към предната престилка за Е10. Все още не знам, кога ще имам възможност за поръчка и съответно за плащане, но ако се определи някакъв срок ще направя всичко възможно да го спазя.

Обаче с това възникват и следните въпроси:
Това оферти за масова покупка ли са и евентуално, ако не мога да се включа сега ще важи ли офертата извън масовата покупка, която се замисля?

Адаш, ние само двамата можем да я направим масова поръчката, ако се ядосаме, кво се стягаш :mhihi: Майтапа на страна, тия ламарини читави ли са :?: Някой има ли пряко впечатление от реалните детайли, ползвал ли ги е :?: Дали са качествени и дали пасват както трябва :?:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от VesoPesa » 16 Май 2011, 23:52

Значи производителя твърди че са 1:1 с оригинала, колко е така мога само да гадая :|
Но производството е в Европа, и е ориентирано към Европейския пазар, което ме кара да мисля че са читави нещата. :roll:

Ще направя всичко възможно до края на седмицата да изнеса максимална яснота ясното по въпроса, както и за самата поръчка. :!:

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от alpina-ma6inata » 17 Май 2011, 0:35

krika написа:
alpina-ma6inata написа:Аз имам интерес към предната престилка за Е10. Все още не знам, кога ще имам възможност за поръчка и съответно за плащане, но ако се определи някакъв срок ще направя всичко възможно да го спазя.

Обаче с това възникват и следните въпроси:
Това оферти за масова покупка ли са и евентуално, ако не мога да се включа сега ще важи ли офертата извън масовата покупка, която се замисля?

Адаш, ние само двамата можем да я направим масова поръчката, ако се ядосаме, кво се стягаш :mhihi: Майтапа на страна, тия ламарини читави ли са :?: Някой има ли пряко впечатление от реалните детайли, ползвал ли ги е :?: Дали са качествени и дали пасват както трябва :?:

Ами аз съм ползвал такива копия на оригиналните ламарини. Предполагам качеството им е същото, като това, което съм ползвал. Ако са същите си е ок. Копията са си точни, всичко е супер. А цените са супер, имайки предвид, че много ламарини ги няма оригинални, а тези, които ги има са много по-скъпи... :)


Иначе имам предвид целия преден панел. Това, което е изобразено като "Маска" 560 лв. :)
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от krika » 17 Май 2011, 10:40

alpina-ma6inata написа:
krika написа:
alpina-ma6inata написа:Аз имам интерес към предната престилка за Е10. Все още не знам, кога ще имам възможност за поръчка и съответно за плащане, но ако се определи някакъв срок ще направя всичко възможно да го спазя.

Обаче с това възникват и следните въпроси:
Това оферти за масова покупка ли са и евентуално, ако не мога да се включа сега ще важи ли офертата извън масовата покупка, която се замисля?

Адаш, ние само двамата можем да я направим масова поръчката, ако се ядосаме, кво се стягаш :mhihi: Майтапа на страна, тия ламарини читави ли са :?: Някой има ли пряко впечатление от реалните детайли, ползвал ли ги е :?: Дали са качествени и дали пасват както трябва :?:

Ами аз съм ползвал такива копия на оригиналните ламарини. Предполагам качеството им е същото, като това, което съм ползвал. Ако са същите си е ок. Копията са си точни, всичко е супер. А цените са супер, имайки предвид, че много ламарини ги няма оригинални, а тези, които ги има са много по-скъпи... :)


Иначе имам предвид целия преден панел. Това, което е изобразено като "Маска" 560 лв. :)

Да бе ясно, но тоя туч "маската" е най-сложният детайл от ламарините, състои се от доста части и трябва да е струна :paranoid:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 3.04.2011
Местоположение: София
Кара: каквото набара:)

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от taran » 19 Май 2011, 20:34

А,кой производителя?Днес ми пристигна поръчката за две вежди и един праг за Е 21-производство на накакъв Ван Везел или нищо такова-цените бяха с около 10 лв по-ниски от тези горе,ма ги чаках около месец и половина частите.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от VesoPesa » 19 Май 2011, 21:35

Да, точно Ван Везел! Сподели как са като качество на изработка и въобще има ли нещо вярно в думите "1:1 с оригиналните"?
Колкото до цените, ще видя какво мога да направя. :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 3.04.2011
Местоположение: София
Кара: каквото набара:)

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от taran » 20 Май 2011, 5:32

Прага е много читав,преди време купих от Интеркар другия праг-интеркарския е определено по-скапан.От веждите има още какво да се иска,но като няма други и тези са добре :) .След празниците ще докарат колата и ще видя как ще и паснат нещата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от VesoPesa » 05 Юни 2011, 11:27

Значи, имаме малко раздвижване - едни приятели преди 2 дни се прибраха от Германия и ми донесоха информация че там масово използват Ван Везел и са много доволни.
В понеделник ще видя точно как седи въпроса с поръчката, дали ще трябва някакво капаро и т.н. и ще редактирам първото мнение със крайния срок за тази поръчка и ще направя списък от кои елементи по колко броя са поръчани :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 3.04.2011
Местоположение: София
Кара: каквото набара:)

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от taran » 05 Юни 2011, 16:14

Ми, и аз мога да кажа,че ги бива частите-особенно прага е много добър,веждите имат един недостатък-отзад не стигат до долу,а само до бронятя.
Нещо немога да се оправя с качването на снимки,да се видидят детаилите как застават на колата.Иначе са от алуминизирана ламарина.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 3.04.2011
Местоположение: София
Кара: каквото набара:)

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от taran » 08 Юни 2011, 21:01


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 12.12.2007
Кара: E21; Е28; E30; Е34; E39; Z3
Мечтае да кара: M-Пауър пакет, брат направо самолет

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от TheStorm » 13 Юни 2011, 13:28

Имам следния въпрос :

защо на сайта на Евро07 има по-ниски цени за частите ?

пример за Е21 - http://www.euro07.bg/catalog/catalog.php?action=results&searchType=searchByCar&id=17424

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: Масова покупка на ламарини за акулчетата

Мнение от VesoPesa » 13 Юни 2011, 13:38

На тоя въпрос може да ти отговорят само евраците :roll:
Принципно найстина цените които имам аз са 5-10 лева по високи от някой магазини, но пък с 10-15% отстъпка цените стават съвсем други ;)

Интересното в случая е че при евраците калник за 21-та е на близо 1/2-ра от цената която имам аз :shock:
Те дори и интеркарските боклуци излизат по-скъпи :conf:

Следваща

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook