вицове

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

вицове

Мнение от ati » 09 Фев 2003, 17:37

какво ще кажете за една малка обмяна на анекдоти :D :D
аз лично много се хилих,когато приятел,чийто братовчед кара маршрутка(не,не е аватар,човека наистина кара),но поради повреда в своята взима тази на свой приятел,на която обаче спирачките едвам работели.когато една жена посикала да слезе и казала:"ето тук моля",нашия започнал да натиска педала на спирачката докъдето може,но си продължил все едно е върнал газта.тогава жената се развикала:"ама ето тук искам да сляза",а нашия спокойно й отговаря:"момент,ей сега ще спре" :D
и се сетих за майстора,който казва на собственика на колата:"нещо не можах да донатъмъня спирачките,но поне усилих клаксона" :D

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1188
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Миксер. BMW i4 M50

Мнение от Един » 12 Фев 2003, 10:53

Не е виц, но е интересно. Прочетох го в един руски сайт за яйца.

Произошел этот случай со мною вчера - еще чуть-чуть и попал бы я в
Darwin"s Awards.

Пришло время заменить масло. Купил я масла, промывку, подождал очереди
на эстакаде у нас в гаражах - после чего аккуратно туда заехал.
Снизу у меня довольно кустарно прикреплена пластмассовая защита под
двигателем - я ее открепил с одной стороны и оставил висеть в яму (под
эстакаду), по дыркой подвесил на веревке ведро - эти подробности нужны
чтобы вы себе представили то, что потом произошло.
Открыл я капот, открыл крышку двигателя и налил туда десятиминутку.
После этого, как водится, нужно 10 минут проработать на холостом ходу.
Эстакада у нас узкая и высокая, поэтому двери открывать у авто лишний
раз неудобно - краску можно отбить. А окно водителя у меня было открыто
полностью. Машинка - ауди 80, бочка - представляйте себе все размеры...
Решил я чтобы не париться и влезать-вылезать - всунулся в окно и
повернул ключ зажигания :))) Далее - я сначала не понял что произошло :)
- машина поехала назад (заводится хорошо, сука...) - я понял - %ля!!
забыл снять с задней передачи, на которую многие и я в том числе обычно
ставлят вместо ручника!.. - при этом от толчка руки мои соскочили с
ключа! Следующий мой полный изумления вгляд был брошен на ручник... - он
был поднят - но, видимо, недостаточно (8-() Надо добавить, что эстакада
у нас стоит не в чистом поле, а среди гаражей - там и люди ходят, и
машины стоят ( 8-(~)!!!) - я понял Б%Я!!!!! , что любой ценой машину
надо остановить! - все это время часть меня находилась снаружи, а часть
внутри - через окно... Помогая себе ногами, как Волк в "ну погоди",
зажатый в троллейбусе, я ринулся к замку зажигания и повернул ключ назад
- УВЫ! Это не остановило автомобиль - я уже сказал, что эстакада высокая
и съезд с нее крутой! В этот момент уже половина меня находилась внутри,
а задница и ноги еще торчали снаружи - и тут, как в кино жанра "action"
- я повернул голову по направлению движения и с ужасом увидел что вся
эта конструкция вместе со мною приближается к воротам, приваренным к
съезду эстакады (где то в середине съезда) - не знаю на кой х$й они там
нужны - может, чтобы большие машины не заезжали? - в общем, сначала я
стреманулся что мою жопу сейчас счистит об эти ворота, но увидел, что
прохожу, причем видел я только их верх (голова была снизу в салоне) -
приготовившись ко всему я поджал ноги - и не зря, снизу ворота, как
выяснилось потом при осмотре, расширялись укрепояющими балками...
Проскочив это место я изо всех сил дернул за ручник, находясь уже по
пояс в машине. Конструкция, наконец, остановилась... Все это произошло
примерно за 3 секунды и сопровождалось разрываемой об эстакаду защитой
двигателя и отрывающимся ведром...

Если бы эту картину кто увидел - с высокой эстакады съезжает задом авто
- капот и багажник открыты, из окна по пояс торчит ж%па водителя, за
рулем никого, а снизу висит ведро и защита движка... Пиз%ец...

Стоит ли говорить как мне повезло, что 1) сзади никого не было 2) Машина
стояла ровно посередине (иначе через ворота я бы не проскочил) 3) Колеса
стояли ровно - иначе зад машины мог съехать с эстакады и тогда я не
берусь предсказывать последствия...
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 12 Фев 2003, 15:49

iasno :shock:

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Мнение от alpina-ma6inata » 12 Фев 2003, 19:05

''ei sega 6te spre'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: basi pi4a :lol: :lol: naistina e zdravo interesno
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1188
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Миксер. BMW i4 M50

Мнение от Един » 26 Фев 2003, 15:57

Мъж си купил ново БМВ и го подкарал с висока скорост. След малко обаче забелязал преследващата го полицейска кола с включена червена лампа. Шофьорът си казал "Аз съм с БМВ, няма начин да ме стигне" и ускорил още повече. След няколко минути преследване обаче решил, че така си влошава положението, отбил встрани и спрял. Полицаят приближил и казал:
- Добрее. Днес имах тежък ден, края на смяната ми е, освен това е петък, 13-ти. Не ми се пишат разни актове и фишове, така че ако ми дадеш за превишената ти скорост добро обяснение, каквото не съм чувал досега, те пускам да си ходиш.
Шофьорът помислил и казал:
- Предната седмица жена ми избяга с един полицай. Уплаших се да не би да ме гони, за да ми я върне.
Полицаят казал:
- Приятна събота и неделя!
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 26 Фев 2003, 16:04

Хахахахаааааааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

Мнение от Breyton » 26 Фев 2003, 20:19

Slagat edin BMW entusiast,edin MB entusiast i edin Opel entusiast
na detektora na lujata.
MB entusiasta kazva:Moiata kola e nai-luksoznata!
Detektora:beep(luja)
BMW entusiasta:Moiata e nai-burzata!
Detektora:beep(luja)
Opel entusiasta zapo4va"Moiata kola........" i v tozi moment BEEP BEEP BEEP BEEP :lol:

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 26 Фев 2003, 20:34

голфаджия и БМВ-ентусиаст седят един до друг в самолета.по едно време:авария.всички скачат с парашутите.е да обаче за зла беда на БМВ-ентусиаста не му се отваря парашута и прехвърча с 200 покрай голфаджията,който вече си е отворил неговия.като вижда това,голфаджията си вика:ооооо,състезание,добре, и откопчава своя парашут......

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Ето един от най-ГОЛЕМИТЕ

Мнение от madpetio » 06 Мар 2003, 11:25

Президентът на БФС и шеф на БОК Иван Славков се обяви в защита на Ирак на специална пресконференция. Висшият спортен функционер, който е Председател на дружеството за приятелство между народите на България и Ирак, говори за актуалните международни събития, свързани с кризата в Близкия Изток.

"Това, което става е истинско безумие. Не може една държава, претендираща, че е правова, съблюдаваща всички закони и международни догорености, да напада друга държава. Е, къде тук е правдата?", риторично попита Батето.

Той се обяви категорично против войната, като подчерта в същото време, че не ангажира със своята позиция БОК и БФС. Зетят на Тодор Живков нападна членове на правителството и директно министър Николай Свинаров.
"На този човек му дадох един много ценен съвет - цитирах му една от най-верните и важни народни поговорки: "Всяка жаба да си знае кочината, пардон гьола".

Речта на Славков пред препълнената зала бе продължителна и изпълнена със словестни бисери. Често избухваха ръкопляскания, смях и бурни овации, под акомпанимента на личности от антуража на Батето.

"Не ми говорете за САЩ. Такава държава за мен не съществува. Аз закрих САЩ, те вече са само военен полигон и производствено предприятие. Както знаете, преди време не ми разрешиха виза за Америка. Надигна се голям вой и вече получих 2 извинителни писма от посолството и от друго място. Не ме удолетворява! Сложили сега бариери пред посолството на САЩ. А, бе, кои сте вие, бе? Разхождат се някакви негри - смели командоси... Абе, те убиха българче на стълбите на нашата легация във Вашингтон, седнали да ми обсъждат кой е Иван Славков. Иван Славков е голям, голям... Не умеем да ценим родното. Знаете ли, че има един паметник в Трън, войнишки паметник на загиналите през Междусъюзническата война. Ето, избивали сме се родни братя - сърби, българи, македонци...", даде пример от историята Славков.

Той заяви, че наистина е подал молба за доброволец за Ирак. "Понеже съм от плуването, отивам в банята и не мърдам (нашият контингент там е санитарна рота). Да не съм луд да бъхтам в пустинята?"

Славков цитира някои цифри за контингента войски, струпан на границата с Ирак. "Според мои данни там в момента има 260 000 американци и 60 000 британци. И ако някои други малоумници се присъединят, ще се събере 1 млн. армия, за да цапардосат една държава, ще стане война, която не дай боже, ще стане унищожителна.

Вие знаете, че Щатите приеха закон разходите по войната да бъдат платени с петрола на Ирак. Те търсят Осама. Ирак им бил виновен за тероризма по света. Вие, знаете, че не е спряла тръбата към Турция от Ирак.

6-7 милиарда ако не се лъжа годишно печелят турците от това ембарго. Йордания - абсолютно същата история - петрол нонстоп. Второ- парите на Ирак са блокирани в американски и френски банки. Ние бяхме сред първите 30 по изплащане на външния дълг, после минахме към вторите 60, сега сме след първата стотица. Ако янките са толкова загрижени за България, да бръкнат в техните банки и да ни дадат парите. Нашата армия става 40 000, a беше 160 000.

Когато имахме 160 000 армия и с тези ракети, които отгърмяха в полето, генералите ходеха и се бореха за мир. А сега, когато армията е по-малко от полицията - отиваме да се бием с Ирак. От какъв зор, бе? И тия двамата министри, които аз ги уволнявам днес - Паси и Свинаров. Вие помните - когото съм уволнил е уволнен. Свинаров се подиграва с мен и казва:

"Да ходи той да се бие, ама, не знае, че в Ирак режимът бил сух". Глупости! Значи ВКР-то, неговото разузнаване не му е донесло, че там се пие. Някакъв вестник написал, че съм бил изненадан на приема на Кувейт, че не сервирали алкохол. Ами, аз на тези арабски приеми - ооп (показва бутилка "Джони", скрита в сакото)...

Аз съм бил на арабски банкети много пъти. Никой не ме дръпна да ми каже колко мрази Саддам Хюсеин. Нито един. Нито един. Ние, българите не сме губили нито една битка, нито една! Всички войни сме ги загубили. И сега ще стане така.

Не може тия двамата министри да изтърчат и тази наша млада кръв на нашите момчета да бъде предложена в услуга на американците. Ние няма да направим нищо. Ще видите! Защото нашата армия няма какво да яде. Пускат ги от петък до понеделник да си ядат вкъщи.

Нека спрата тези плачливи Обединени медии да ме молят за 100 или 200 лева за някакво си дете, ( не че не ги заслужава тези пари), а да се обърнат и да направят един митинг пред парламента, пред Министерски съвет и тези милиони, които са намерени вече за решаване на кризата да отидат за здравеопазването.

А то какво стана? Скарахме се със сърбите, скарахме се за един век напред с тоя кретенизъм да бомбардират бивша Югославия през наша територия. Сега в Бургас има призив войната да привърши до април - май, за да има къде да кацат чартърите. Еми, да ми кацнат на това, как се казва ... на желязото, да, на самолетоносача. Пълен кретенизъм! Знаете оня хубав виц за Горна Баня - пусна един обява, че продава къща в Горна Баня. Текстът бил : "Продавам къща на три етажа (засега)". Ха-ха-ха.

В Левчево взели да се раждат уроди. Как няма да се раждат? Това е от обеднения уран. А ние какво ще правим - ще продаваме дънки в Ямбол. Или говеда...Ама говеда вече няма!

Когато тръгна лудата крава, аз съм на една конференция и ме питат: "При вас има ли вирус "луда крава"? Аз им отговарям "Няма!". А те: "Ама как така?". Викам "Защо у нас има 6 говеда и аз ги знам поименно."

Славков се обяви и против безхаберието на депутатите. "Не може, не може в тоя парламент 140 мухи да се въздържат. Първо - ние не сме въздържатели! Дайте да не се лъжем! Как един не гласува против, бе? Как така, бе? Един поне? какво значи - въздържал се?". Последва и закана да стане президент.

"Като стана президент парламентът ще се състои само от мен и още един. Няма да харчим пари. Ще бъде само един стол и той ще бъде с дистанционно управление. Я, какво гласува лявото пространство - "За". Какво гласува дясното - "За". Средата - "За". Така се работи!".

Славков се застрахова и срещу неправилни тълкувания на неговата акция. "Не искам да ангажирам никой, най-малко тези политически армии със спорни намерения. Аз говоря като Иван с извинение Славков. Надявам се, нашият протест срещу дивотията да намери отзвук. Не може този народ да бъде малтритиран. Който дойде - да го обира. За Свинаров, който се опита да е иронизира, има още една хубава поговорка - "Всяка коза, за свой крак."

Вижте, след всяка война България е губела територии. Сега връщаме имоти на 350 000 души. Оня ден бях ошашавен, ощуроглавен. 350 000 наши сънародници, които сега живеят в Турция, взимат български паспорти. Тук са oколо 800 000 друговерците. И ако сега дойдат още 350 000 да гласуват, при 2 милиона имащи право на глас, аз си взимам пушката и напускам.

Айде, чао!"
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 14.02.2003
Местоположение: София

Мнение от TurboDizelKombi » 06 Мар 2003, 15:15

Един малко позабравен стар виц:

Една мутра катастрофира сериозно с BMW, слиза от колата и почва да се вайка:
- леле леле баварецо отиде, леле
В това време покрай него минава друг човек и му вика:
- остави колата бе, виж че ръката ти я няма
Мутрата поглежда към ръката си и:
- леле и ролексо отиде....

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 06 Мар 2003, 19:25

dve mutri dvijat s edno BMW,i 6ofiora ne6to se zaplesva i pras v edin stulb.4udi se mutrata kvo da pravi,i zvuni na 6efa si i vika:
-kvo da prava be 6efe,blusnah bavareca?
6efa otgovaria:
-ne me interesuva ,ako trebe i prez auspuha duhai za da ia izpravi6!!!
I po4vat vratletata zdravo duhane,celite po4erveniavay,no bez rezultat.
Sled malko minava druga mutra s BMW ot sa6tata grupirovka i vika:
-Kvo praite we mom4eta?
-Awe 6efa kaza da izpraviame kolata prez auspuha!
- E kak 6e ia izpravite kato vi e otvoren 6ibidaha!

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook