Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Chemtrails

Мнение от doomy525 » 24 Окт 2014, 16:19

Да бе, то самолет така се изпарява :lol: че и два :D доколкото си спомням се говореше нещо за холограми и като че ли вярвам на тая версия.. Путин говореше, че ще разкрие истината за 9/11 ако САЩ продължават така..много ми се иска да го направи.
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Chemtrails

Мнение от _galio_ » 24 Окт 2014, 16:32

doomy525 написа:Да бе, то самолет така се изпарява :lol: че и два :D доколкото си спомням се говореше нещо за холограми и като че ли вярвам на тая версия.. Путин говореше, че ще разкрие истината за 9/11 ако САЩ продължават така..много ми се иска да го направи.


Аз холограмите ги споменах като крайна конспирация :) Но ако няма намерени останки от самолет само това остава. Както и да са се изпарили.

Между другото 9/11 го има на едни карти, пуснати 15-ина години преди инцидента:

http://www.illuminatiagenda.com/ominous ... -and-more/

Както и в комикс за Доналд Дък:

Изображение

И на още доста места:

http://wausaunewsmatters.wordpress.com/ ... and-games/

А във филма "Mario Bro's" ги изпариха в друго измерение.
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Chemtrails

Мнение от Сондьора » 24 Окт 2014, 20:06

А колко клипа има с първия самолет?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Chemtrails

Мнение от ивчо » 24 Окт 2014, 20:43

По-интересното е, че Дж. Буш по това време е бил на посещение в някакво училище ..
Нямало е изтекла информация, а той вече е знаел кой и какво е направил :mhihi:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Chemtrails

Мнение от _galio_ » 24 Окт 2014, 21:58

Сондьора написа:А колко клипа има с първия самолет?


Три, доколкото видях. А първите интервюта и репортажи свободно си говорят за трета експлозия, която е смъкнала всичко.
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Chemtrails

Мнение от Jordana » 25 Окт 2014, 4:36

Това с Путин че знаел за WTC ама няма да каже , е малко несериозно като аргумент за каквото и да било .Че е вътрешна афера не е нищо ново , аз също мисля че е точно това .Но мисля че също това не е доказуемо така лесно защото службите на САЩ не са пряк извършител .При такива акции няма директна намеса .Просто е дадена зелена светлина на група атентатори да могат безпрепятствено да си свършат работата и са държани под похлупак с цел евентуално да се намесят службите в определена крайна фаза на операцията като се раздуха огромен скандал .Ефекта за службите е ясен - увеличено финансиране и разширен щат , нарастване на влиянието им в обществото ,нови програми за борба с тероризма на широк фронт.Вероятно на определен етап са ги изтървали поради мърлявщина или некадърност а вероятноста самите терористи да са имитирали подготовка за отвличане на самолет като крайна цел е много голяма .За 12 години нищо смислено не излезе в общественото пространство , въпросите даже са повече от колкото бяха в началото .Аз лично не мисля че има някаква дилема със технологията на падането на самите кули .Въпросителните са защо и как се стигна до там и кой , в действителност го планира и изпълни ?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Chemtrails

Мнение от drago_pavlov » 27 Окт 2014, 12:00

_galio_ написа:...

Стига си ми копирал простотии от конспираторски форуми...
Дай някакви реални аргументи.

Оборвайки твоите "факти", мога да ти цитирам друг всеизвестен източник на "факти":
http://en.wikipedia.org/wiki/Jet_fuel
Open Air Burn temperature: 1,030 °C

Като си толкова отворен конспиратор, извади $50, купи си стандарта, на който трябва да отговаря горивото и го сложи тук, да докажеш че наистина гори с 350 градуса.

П.П.: Дървесината гори с 300-400 градуса температура, в зависимост от вида :winky: Какво остава за керосин...

П.П.1: Ти чувал ли си понятието "желязо-въглеродна диаграма"? Изобщо знаеш ли що е то стомана, как си променя характерстиките в зависимост от температурата? Или си чеша пръстите да споря с радиото?
Тая работа не е като оная работа, с ножките...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Chemtrails

Мнение от _galio_ » 27 Окт 2014, 12:24

drago_pavlov написа:
Оборвайки твоите "факти", мога да ти цитирам друг всеизвестен източник на "факти":
http://en.wikipedia.org/wiki/Jet_fuel
Open Air Burn temperature: 1,030 °C


Max adiabatic burn temperature - Open Air Burn temperature: 1,030 °C

An adiabatic process is a process that occurs without the transfer of heat or matter between a system and its surroundings.

Adiabatic processes are primarily and exactly defined for a system contained by walls that are completely thermally insulating and impermeable to matter; such walls are said to be adiabatic

The adiabatic flame temperature is a virtual quantity. It is the temperature that would be achieved by a flame in the absence of heat loss to the surroundings.

For an adiabatic transfer of energy as work, the notation Q = 0 indicates that no energy is transferred as heat across the adiabatic boundary or wall.

Adiabatic changes in temperature occur due to changes in pressure of a gas while not adding or subtracting any heat.

Т.е. ситуацията керосин да гори с температура 1030 градуса по Целзий 40 минути и да отдава тази температура на стомана, която да се разтопи не е възможна в реалния свят.

Отделно, че за да се нагрее стоманата до 1000 градуса, трябва по-висока температура заради другите загуби на топлина.

Отделно, че стоманата на WTC е държала до 2000 градуса.

Друго?
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Chemtrails

Мнение от KoolyO » 27 Окт 2014, 13:25

_galio_ написа:
drago_pavlov написа:
Оборвайки твоите "факти", мога да ти цитирам друг всеизвестен източник на "факти":
http://en.wikipedia.org/wiki/Jet_fuel
Open Air Burn temperature: 1,030 °C


Max adiabatic burn temperature - Open Air Burn temperature: 1,030 °C

An adiabatic process is a process that occurs without the transfer of heat or matter between a system and its surroundings.

Adiabatic processes are primarily and exactly defined for a system contained by walls that are completely thermally insulating and impermeable to matter; such walls are said to be adiabatic

The adiabatic flame temperature is a virtual quantity. It is the temperature that would be achieved by a flame in the absence of heat loss to the surroundings.

For an adiabatic transfer of energy as work, the notation Q = 0 indicates that no energy is transferred as heat across the adiabatic boundary or wall.

Adiabatic changes in temperature occur due to changes in pressure of a gas while not adding or subtracting any heat.

Т.е. ситуацията керосин да гори с температура 1030 градуса по Целзий 40 минути и да отдава тази температура на стомана, която да се разтопи не е възможна в реалния свят.

Отделно, че за да се нагрее стоманата до 1000 градуса, трябва по-висока температура заради другите загуби на топлина.

Отделно, че стоманата на WTC е държала до 2000 градуса.

Друго?

Няма друго! Керосина си гори спокойно с над 1000 градуса целзии, при наличие на кислород. Да не говорим това колко тона керосин са и как добре са се разпределили в следствие на сблъсъка.
И да, за желязо-въглеродната диаграма чувал ли си, или и това са глупости, спуснати от илюминатите, за да повярваме на официалната версия за WTC? :mhihi:
Никой не е казал, че са се стопили колоните. ~710 градуса е температурата при която въглеродната стомана преминава от състояние циментит/перлит в остенит, като без да се е стопила, се отслабва изключително много. Става на солети с кашкавал. Много е просто след това да се срине цялата сграда, като горната половина падне върху долната...
Ама и аз защо ли се занимавам. По-добре да видя по конспираторските форуми да ми отворят очите, че нещо и аз съм кон с капаци и не мога да мисля "Out of the Box" :mhihi:
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от KPETEH » 27 Окт 2014, 13:55

Това дето го твърдиш, ако не си го копирал от друг сайт не важи... Да си знаеш, що нема те земат на сериозно сърфистите.
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Chemtrails

Мнение от _galio_ » 27 Окт 2014, 14:04

KoolyO написа: Става на солети с кашкавал. Много е просто след това да се срине цялата сграда, като горната половина падне върху долната...

Ама и аз защо ли се занимавам. По-добре да видя по конспираторските форуми да ми отворят очите, че нещо и аз съм кон с капаци и не мога да мисля "Out of the Box" :mhihi:


Има коментари и по предните страници.

Керосинът е бил към 90 тона, повечето от които са изгорели в началото, след което горят килими и каквото има вътре.

Ползваната стомана е била А36 и А242, които се топят къде 1200-1400 градуса.

За това дали са се топили се разберете помежду си - мнгоо версии, много нещо. Топили се, гънали се, сривали се. Свидетелите говорят за взривове.

Я кажи за WTC 7 - там не гори нищо, пък пак се срива.

Или за Пентагона - следи от самолет няма, разрушения има.

Пусни линкове със снимки на останки от самолетите. Има ли?
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Chemtrails

Мнение от drago_pavlov » 27 Окт 2014, 15:08

_galio_ написа:Max adiabatic burn temperature - Open Air Burn temperature: 1,030 °C
....
Друго?

Няма друго... Освен да си свалиш конспираторските очила, да сложиш тези с диоптър и пак да прочетеш това, което си копирал:
Max adiabatic burn temperature 2,500 K (2,230 °C) (4,040 °F) Open Air Burn temperature: 1,030 °C (1,890 °F)
Малко си поизпуснал цифрички...
Та, това което не е възможно в реалния свят е да постигнеш 2230 грaдуса от изгаряне на керосин. Но спокойно можеш да постигнеш 1000.

_galio_ написа:Отделно, че стоманата на WTC е държала до 2000 градуса.

Бах таа стомана...
Щом през '73-та са имали такава стомана Хамериканците, значи днес вече са кацнали на Слънцето. От 2000 до 5500 градуса не е голяма разликата - все някакси са я осъваршенствали тая стомана за 40 години.
Това вече придава логика на теориите за хаарп и обяснява как контролират климата тия мръсни, долни рептили :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 27 Окт 2014, 15:15

Само кинетичната енергия на самолета като твърдо тяло е достатъчна да срине кулата та камо ли придружен с керосин .Ако е имало и вода от пожарната инсталация става още по красиво в такова огнище на пожар .
Стоманената конструкция е била защитена от пожар със термосустойчиво покритие върху колоните .Слагат го точно защото стоманата не е устойчива на високи температури от пожар .Проектантите със сигурност не са имали задача да предпазят конструкцията от боинг пълен с керосин а от обикновен пожар в който горят мебели и офис оборудване .Тази защита на колоните е издухана механично от експлозията при удара и стоманата остава незащитена .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 29.06.2006

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от MatriX_Fucked » 27 Окт 2014, 15:42

Хайде-хайде...Проектантите на 100% са заложили в проекта вероятност от сблъсък на самолет. Да не забравяме, че 45-та бомбардировач Б-25 се удря Емпайъра...

Изображение

Сградата е отворена за бизнес следващата седмица :D

Сега ще кажете, че пътническия самолет тежи 10 пъти повече, че носи 10 пъти повече гориво, но аз ще кажа, че сградата е строена 40 години по-рано от СТЦ, и, виж за нея не съм сигурен, че е проектирана да издържа сблъсък с бомбардировач, пълен с гориво...
Без страх, без спирачка!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Chemtrails

Мнение от _galio_ » 27 Окт 2014, 16:12

drago_pavlov написа: ...


Докладът на FEMA, втора страничка:

"The heat produced by burning jet fuel does not by itself appear to have been sufficient to initiate the structural collapse."

http://www.fema.gov/pdf/library/fema403_execsum.pdf
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook