Какво да правим, когато започне война?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 6.12.2010
Местоположение: Софето баце
Пол: Мъж
Кара: е34 516i с 19ки
Мечтае да кара: ЗиЛ
Детайли за колата: Много върви, чак ме е страх сутрин да я паля!

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от alex_th » 28 Окт 2016, 18:28

steeN написа:
alex_th написа:https://www.youtube.com/watch?v=AGXmabgswC8


не спря да ни заливаш с американска пропаганда...

Ще видим докога... като Хилърито се възкачи на престола, лека-полека ще им изземат пушкалата на братята американци...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от steeN » 28 Окт 2016, 20:15

Е ми тва е щото е много прогресивна и за тва. Конституцията била остаряла според нея.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от cod-cdbp » 28 Окт 2016, 22:44

Jordana написа:Русия , с разум не ще разберете и с аршин не ще измерите .


Не искам да се заяждам, но преводът ти е неточен. :winky:

Умом Россию не понять,
Аршином общим не измерить:
У ней особенная стать —
В Россию можно только верить.

Ф. Тютчев

Benord написа:Май това ще охлади мераците на мнозина мераклии за лесно разграбване на руските ресурси. Войната се отлага за неопределено време. Поне засега.
https://news.bg/world/rusiya-razkri-sup ... aketa.html


Бих желал само да допълня, че от тук от там чувам слухове, че там тестват хиперзвукови ракети. Колко е вярно, се надявам да не разберем.

ПС Слухове са, защото няма официално потвърждение.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от BMW_POWER » 29 Окт 2016, 1:04

klintan66 написа:
N.Mihaylovski написа:
BMW_POWER написа:С кого ще се биеш? Планират да настанят 700 000 талибани в бг. Тия 700 000 ще докарат жени, братя, чавета и т.н. и ще се окажат 4 000 000. Въпроси?

Тук не броим тези, дето прииждат отделно.

Това къде го прочете ?


wra`ka.jpg


Не е лошо преди да се правиш на интересен, да попрочетеш малко. Вече го има дори на български:

Службите за сигурност на Турция и ЦРУ подготвят въвеждането на исляма в България чрез заселването и с бежанци

Хиджра е концепция в исляма, която означава въвеждането на исляма чрез инвазия на мигранти, преселване и асимилация на други народи.

Няколко седмици в България не престават спонтанните демонстрации срещу приемането на мигранти в страната и миграционната политика на ЕС. Според най-новата информация, ЕС вече е решил, че повече мигранти няма да се насочват вече към Западна Европа, а за България, която е близо до Турция, е определена квота – страната трябва да приеме 700 000 (седемстотин хиляди) „бежанци“, т.е. над 10% от населението на България.
13 годишни деца в германия са принуждавани да посещават джамии, а родителите, отказали да пуснат децата си, са заплашени с глоба от 300 евро и насилствено посещение…

Българският народ е разтревожен и започна с всички налични средства да сигнализира международната общност, фотографирайки така наречените бежански центрове, „молитвени домове“, бежанци, като и да предупреждава за опасността, тъй като информацията в официалните медии умишлено се потулва.

В джамиите са забелязани мигранти, които влизат в страната и остават там цяла нощ, което поражда опасения, че тези хора могат да внасят опасна литература, указания и оръжия на територията на България, както и да провеждат подготовка за бъдещи бойци.

Маршрутът през България отдавна се счита за по-кратък и по-удобен, поради близостта с Турция.

Превод: The Bulgarian Times
Източник: news-front.info


http://www.budnaera.com/201604f/16040276.html

На други езици има информация из нета.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от Bogat-Beden » 29 Окт 2016, 10:51

Важното е източниците да са сериозни :mhihi: :mhihi: :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от klintan66 » 29 Окт 2016, 15:33

BMW_POWER написа:
klintan66 написа:
N.Mihaylovski написа:
BMW_POWER написа:С кого ще се биеш? Планират да настанят 700 000 талибани в бг. Тия 700 000 ще докарат жени, братя, чавета и т.н. и ще се окажат 4 000 000. Въпроси?

Тук не броим тези, дето прииждат отделно.

Това къде го прочете ?


wra`ka.jpg


Не е лошо преди да се правиш на интересен, да попрочетеш малко. Вече го има дори на български:

Службите за сигурност на Турция и ЦРУ подготвят въвеждането на исляма в България чрез заселването и с бежанци

Хиджра е концепция в исляма, която означава въвеждането на исляма чрез инвазия на мигранти, преселване и асимилация на други народи.

Няколко седмици в България не престават спонтанните демонстрации срещу приемането на мигранти в страната и миграционната политика на ЕС. Според най-новата информация, ЕС вече е решил, че повече мигранти няма да се насочват вече към Западна Европа, а за България, която е близо до Турция, е определена квота – страната трябва да приеме 700 000 (седемстотин хиляди) „бежанци“, т.е. над 10% от населението на България.
13 годишни деца в германия са принуждавани да посещават джамии, а родителите, отказали да пуснат децата си, са заплашени с глоба от 300 евро и насилствено посещение…

Българският народ е разтревожен и започна с всички налични средства да сигнализира международната общност, фотографирайки така наречените бежански центрове, „молитвени домове“, бежанци, като и да предупреждава за опасността, тъй като информацията в официалните медии умишлено се потулва.

В джамиите са забелязани мигранти, които влизат в страната и остават там цяла нощ, което поражда опасения, че тези хора могат да внасят опасна литература, указания и оръжия на територията на България, както и да провеждат подготовка за бъдещи бойци.

Маршрутът през България отдавна се счита за по-кратък и по-удобен, поради близостта с Турция.

Превод: The Bulgarian Times
Източник: news-front.info


http://www.budnaera.com/201604f/16040276.html

На други езици има информация из нета.


Аз СЪМ интересен!
На интересен се правиш ти , като публикуваш фантасмагории.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от BMW_POWER » 29 Окт 2016, 16:23

klintan66 написа:
BMW_POWER написа:
klintan66 написа:
N.Mihaylovski написа:
BMW_POWER написа:С кого ще се биеш? Планират да настанят 700 000 талибани в бг. Тия 700 000 ще докарат жени, братя, чавета и т.н. и ще се окажат 4 000 000. Въпроси?

Тук не броим тези, дето прииждат отделно.

Това къде го прочете ?


wra`ka.jpg


Не е лошо преди да се правиш на интересен, да попрочетеш малко. Вече го има дори на български:

Службите за сигурност на Турция и ЦРУ подготвят въвеждането на исляма в България чрез заселването и с бежанци

Хиджра е концепция в исляма, която означава въвеждането на исляма чрез инвазия на мигранти, преселване и асимилация на други народи.

Няколко седмици в България не престават спонтанните демонстрации срещу приемането на мигранти в страната и миграционната политика на ЕС. Според най-новата информация, ЕС вече е решил, че повече мигранти няма да се насочват вече към Западна Европа, а за България, която е близо до Турция, е определена квота – страната трябва да приеме 700 000 (седемстотин хиляди) „бежанци“, т.е. над 10% от населението на България.
13 годишни деца в германия са принуждавани да посещават джамии, а родителите, отказали да пуснат децата си, са заплашени с глоба от 300 евро и насилствено посещение…

Българският народ е разтревожен и започна с всички налични средства да сигнализира международната общност, фотографирайки така наречените бежански центрове, „молитвени домове“, бежанци, като и да предупреждава за опасността, тъй като информацията в официалните медии умишлено се потулва.

В джамиите са забелязани мигранти, които влизат в страната и остават там цяла нощ, което поражда опасения, че тези хора могат да внасят опасна литература, указания и оръжия на територията на България, както и да провеждат подготовка за бъдещи бойци.

Маршрутът през България отдавна се счита за по-кратък и по-удобен, поради близостта с Турция.

Превод: The Bulgarian Times
Източник: news-front.info


http://www.budnaera.com/201604f/16040276.html

На други езици има информация из нета.


Аз СЪМ интересен!
На интересен се правиш ти , като публикуваш фантасмагории.


Прав си :yes: то и малкия Бейрут допреди 1 година беше фантасмагория. Допреди година и една куха лейка (бивша колежка) носеше дрехи на бежанците в Овча купел и ме обвиняваше, че съм безсърдечен. Сега нещо не иска да ходи пак натам. Да сме живи и здрави, ще говорим пак.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от klintan66 » 29 Окт 2016, 17:02

:mhihi: :no:
Там където си как живеете заедно с индианци , мексиканци, китайци и негри?
Чувам , че негърчета в детските градини били повече от белите.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от Nickelback » 29 Окт 2016, 17:21

klintan66 написа::mhihi: :no:
Там където си как живеете заедно с индианци , мексиканци, китайци и негри?
Чувам , че негърчета в детските градини били повече от белите.


Колега, не го дразни, че скоро не се похвалил да е ходил при неговия доктор да си пипат кайсиите, и се е напрегнАл нещо пак :ok: Ше ни залее тука с помия от буднаера.цом и сърбимепадката.хахо.нет и ше чудим к'во да правим :mhihi:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от N.Mihaylovski » 29 Окт 2016, 18:05

Дръжте се възпитано, моля !
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 6.12.2010
Местоположение: Софето баце
Пол: Мъж
Кара: е34 516i с 19ки
Мечтае да кара: ЗиЛ
Детайли за колата: Много върви, чак ме е страх сутрин да я паля!

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от alex_th » 29 Окт 2016, 20:06

steeN написа:Е ми тва е щото е много прогресивна и за тва. Конституцията била остаряла според нея.

В Калифорния нещо са ги подпукали...

https://www.youtube.com/watch?v=TZTpl0MxVM8

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от TNT » 29 Окт 2016, 20:06

:OT: Потребителя подтиква към такова отношение във всички теми. Всяко второ мнение му е за бисерите.


Обсъдиха се начини за въоръжаване, но мисля се пропуснаха няколко неща. Бронежилетка ? Доколкото знам са доста скъпи, някакви по-достъпни или "хоум-мейд" варианти ?

Друго ми се върти в главата - експлозиви. Някаква самоделна бомба може да неутрализира спокойно няколко човека (че и доста).
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от BMW_POWER » 29 Окт 2016, 20:18

klintan66 написа::mhihi: :no:
Там където си как живеете заедно с индианци , мексиканци, китайци и негри?
Чувам , че негърчета в детските градини били повече от белите.



"Там, където съм" тъпият ни премиер докара 25 000 (те са повече де, ама ...) сирийци. Градът се напълни с поредната порция лапачи, дошли единствено да седят на социал и да се размножават. Както и циганите в бг. Тук на този етап нещата са доста по-назад отколкото в бг. Проблемът не е междуетнически, проблемът е религиозен. Влизащите в бг са си 100% талибани, прочели една единствена книга в живота си и знаещи я наизуст. Те нямат никакъв проблем да резнат главата на когото и да е.


Чернилки има навсякъде и зависи в какъв квартал си. Има места, където бели няма. На други места пък черните са единици. Послушай "ходилият в Торонто". Той най-добре знае нещата :bowdown:

TNT написа::OT: Потребителя подтиква към такова отношение във всички теми. Всяко второ мнение му е за бисерите.


Прав си! Когато нямаш доводи, започваш да обсъждаш този, който е писал. Вместо да напишеш:

"Не си прав, защото ...."

много е по-лесно да започнеш за даваш определения кой какъв е. Но това си е все пак въпрос на определен брой години, които обикновено са преди началото на пубертета :dunno:

Когато разказвам на канади за бг, не ми вярват и казват, че е невъзможно (и за социализма, и за демокрацията). Тук написах, че на улицата са ми предложили помощ и това се определи като "Приказки от 1001 нощ". Да, и за местните са приказки от 1001 нищ, как може да биеш някого, защото те е засякъл, да биеш учител и да го качиш в тубата, да дават $120-130 месечна пенсия и т.н. и т.н. Не вярват, че това е възможно. Или и това е за "бисерите"? Ето, Колегата "ходил в Торонто" да каже, колко пъти е бил полицай на улицата (тези дни излязоха видеа с мангали и полицаи), или да размахваш бухалка и пр. бг битовизми. Битовизми, за които междувпрочем има теми тук във форума.

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 6.12.2010
Местоположение: Софето баце
Пол: Мъж
Кара: е34 516i с 19ки
Мечтае да кара: ЗиЛ
Детайли за колата: Много върви, чак ме е страх сутрин да я паля!

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от alex_th » 29 Окт 2016, 20:27

TNT написа::OT: Потребителя подтиква към такова отношение във всички теми. Всяко второ мнение му е за бисерите.


Обсъдиха се начини за въоръжаване, но мисля се пропуснаха няколко неща. Бронежилетка ? Доколкото знам са доста скъпи, някакви по-достъпни или "хоум-мейд" варианти ?

Друго ми се върти в главата - експлозиви. Някаква самоделна бомба може да неутрализира спокойно няколко човека (че и доста).

Потребителят си е много в час.

А ттова последното повече не го пиши по форумите, да не нахълтат баретите рано сутрин у вас. :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 6.12.2010
Местоположение: Софето баце
Пол: Мъж
Кара: е34 516i с 19ки
Мечтае да кара: ЗиЛ
Детайли за колата: Много върви, чак ме е страх сутрин да я паля!

Re: Какво да правим, ако започне война?

Мнение от alex_th » 29 Окт 2016, 20:33

BMW_POWER написа:
klintan66 написа::mhihi: :no:
Там където си как живеете заедно с индианци , мексиканци, китайци и негри?
Чувам , че негърчета в детските градини били повече от белите.



"Там, където съм" тъпият ни премиер докара 25 000 (те са повече де, ама ...) сирийци. Градът се напълни с поредната порция лапачи, дошли единствено да седят на социал и да се размножават. Както и циганите в бг. Тук на този етап нещата са доста по-назад отколкото в бг. Проблемът не е междуетнически, проблемът е религиозен. Влизащите в бг са си 100% талибани, прочели една единствена книга в живота си и знаещи я наизуст. Те нямат никакъв проблем да резнат главата на когото и да е.


Чернилки има навсякъде и зависи в какъв квартал си. Има места, където бели няма. На други места пък черните са единици. Послушай "ходилият в Торонто". Той най-добре знае нещата :bowdown:

Колега, не се хаби... опонираш на хора с розови очила (но с диоптър) и фиешън дрешки, които редовно посещават маникюр, педикюр и епилация. Те са "сериозно" информирани от мейн-стрийм медиите и "официалните" сайтове. Те са фиешън отвсякъде. Губиш си времето.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook