До Австрия със странен товар

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

До Австрия със странен товар

Мнение от devent » 21 Сеп 2017, 12:15

Здравейте, колеги,

приятелката ми се занимава с популацията на лалугерите в България и е събрала проби, които трябва да изследва в някаква лаборатория във Виена. Засега единият от вариантите е с кола, защото отиваме с един фризер, който трябва да е нон-стоп включен в запалката на колата, а и тя се притеснява да го предоставя на други хора.
Аз искам да й помогна и май ще ходя с нея, обаче, нямам никаква идея мога ли да ги превозвам тези проби? Те са козина, фекални проби, някакви натривки и т.н. Тя ще извади документи от БАН и още няколко институции, че товарът е безопасен, че не е радиоактивен и т.н., но аз искам да питам и вас какво мислите за идеята? Възможно ли е някъде да ни спрат на някоя граница или магистрална полиция и като го видят този фризер(с големината на хладилна чанта) да се наядеме на хОй :lol:

Другото е, че ще пътувам със служебната кола, за нея имам пълномощно, но дейността на фирмата е съвсем друга, няма нищо свързано с животни, биоразнообразие и т.н. това дали би било проблем?

Благодаря ви предварително :)
Последна промяна devent на 21 Сеп 2017, 13:41, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: До Австрия със странен товар

Мнение от adovet » 21 Сеп 2017, 13:16

Добави няколко кенчета бира от горе върху пробите и няма да имаш ядове

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 6.03.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 320d Sport Line

Re: До Австрия със странен товар

Мнение от TurboDieselComby » 21 Сеп 2017, 15:27

по добре да не е бира :-)

коли, фанти ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: До Австрия със странен товар

Мнение от vicho » 21 Сеп 2017, 15:29

Изображение
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: До Австрия със странен товар

Мнение от Мордехай » 21 Сеп 2017, 18:37

В Сърбия и Унгария ще има голям проблем. Ще трябват разрешителни.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: До Австрия със странен товар

Мнение от alx » 21 Сеп 2017, 18:44

Мордехай написа:В Сърбия и Унгария ще има голям проблем. Ще трябват разрешителни.


реалният въпрос е- "колко му е голям хоя на лалугера?"

... защото ще имате проблеми и ще го ядете многократно... както каза мордахей- за сърбия не знам, но за унгария са ми правили много повече проблеми за много по-дребни неща... последния път се разправяхме за една чинчила... и унгарците ми се посмяха добре, а на мене ми из/в/лезе през гъ... носа де...
алекс
трабант 601с
разни други возила

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook