Черноморска тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Черноморска тема

Мнение от TheDriver » 23 Юли 2019, 17:35

Моджо написа:Това па колко пъти съм го виждал...като се изтресе некоя групичка па даже и да си купуват да не си носят се едно са на пикник.
То са 3-4 чадъра, завивки, покривки,надуваеми матраци и кат наизвадат бирите, мезето.. и след тях потоп. На плаж ли са отишли, на разпивка ли не става ясно.
Тва преди 5 години на Ахтопол едни такива-ужас. А да кажеш някакви от Северозапда да бяха - не. Културтрегери, високоентЕлегентни. Бе личеше си , че не са от село. След тях треаше некой от ликвидаторите на Чернобил да минава. А кат и направих забележка на едната госпожа да си събира фасовете само дето не ме уби с поглед. Добре, че в Гърция където ходя плажа не е от популярните , та рядко има такива изпълнения. Ама на Тасос примерно беше същата работа.


Вместо да нося по 4 чадъра както винаги, миналата година си реших генерално проблема и замъкнах голямата шатра 6х3м :mhihi:

И ето от тази година промениха закона, вече се води преместваем обект ..... мъкааа :mhihi: Не мога да си покажа ганьовщината както трябва :mhihi:

Поне си събирам боклуците чинно в чанти, че в кочина не ми се седи, но пък компенсираме с говорене на висок тон и доволно количество надуваем инвентар :mhihi: :bchug:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Черноморска тема

Мнение от kiko » 23 Юли 2019, 19:19

кажи честно :shock:

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Черноморска тема

Мнение от K_Ilkov » 23 Юли 2019, 20:14

Тука малко по-светци от папата станахме ;)

В щатите като съм бил на плаж се носят яко хладилни чанти, не виждам драма ...

Ся за шатри не помня ама си спомням едни латиноси с килим :ok:
Чупете малко гипса ...

Сега псуванЙе, пиенЙе и дзЯенЙе по плажа и на мен не са ми ОК. ..

Та с две думи кой квото иска да си носи само да не пречи на околните и да спазва елементарна култура.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Черноморска тема

Мнение от zAcK » 23 Юли 2019, 20:56

Тука само някви потомци на английската кралица, да ви и аристократите :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Доста съм пътувал, ми навсякъде има хорица, които си носят разни хладилни чанти, чадъри, че дори шатри.
Да не говорим, че гърците, дето ревете, че сме се излагали пред тях, редовно го правят :ok: :bchug:
И не само гърците, ами и навсякъде. Дори по т.нар. Cote d’Azur това е нещо нормално по публичните плажове,
които не са малко, за разлика от тези в БГ :mhihi: :mhihi: :mhihi: А тука остана ли свободна зона,
освен там, където се изливат лайната :mhihi: :mhihi: :mhihi:

В началото на месеца на Тасос един гърци се настаниха до нас с една огромна професионална шатра с бирите и т.н.
и да ви кажа, направо си им завидях!!! Пък тука лордовете нека си мислят, че е тъпо :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Последна промяна zAcK на 23 Юли 2019, 21:03, променена общо 1 път
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Черноморска тема

Мнение от Don_Diego » 23 Юли 2019, 21:02

Всеки говори за концесиите ама хал хабер си няма от това :mhihi:
Всеки концесионер е длъжен да обособи 50% от плажната ивица като свободна зона. Няколко пъти в сезона правят замервания и глобите са тежки, та рядко има изцепки в това отношение.
Да, често се случва свободната зона да е далече от водата или да се ходи много докато се стигне, но няма пълно щастие :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Черноморска тема

Мнение от bum_bum » 23 Юли 2019, 21:20

Аз съм от тежките селтаци. Паркирам я там и 2 седмици няма мърдане. :mhihi:

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Черноморска тема

Мнение от kiko » 23 Юли 2019, 22:44

шатри,палатки....направо едно барбекю и булсатком си монтирайте на плажа :mhihi: това за мен не е ходене на плаж а къмпингуване на плаж.
аз повече от плажната чанта и макс един чадър ако съм на свободна зона посмъртно не ми се мъкне,а най ми е забавно да наблюдавам катуните и главата на фемилито респективно мъжа как почва да трамбова пътечка от заветното място на плажа до колата 5-6 пъти докато не домъкне половината покъщнина :mhihi: ае после да разпъне/надуе/ всичко това и на финала вече пред инфаркт плувнал в пот припада под чадъра :mhihi:
а в същото време предимно западняци ги гледам как пристигат с една рогозчица и макс един вестник под мишница...е няма такива противоположности на едно място :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Черноморска тема

Мнение от Superexstatic » 23 Юли 2019, 23:17

Top Gun Maverick написа:https://fakti.bg/life/396752-bai-ganyo-prevze-garcia
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Сега, няма нищо лошо в доматите, поне е истинска храна, в смисъл аз не виждам защо някой трябва да налага на друг какво да яде на плажа. Но това с многото псуване и негодуване за всичко...нали затова са се изнесли всички в Гърция и Турция. Нищо, че опашки за Турция от 50 години има защото си се връщат хората от Германия за ваканцията при роднини.


То тва Керамоти каква Гърция е? На тоя плаж освен българи друго няма. Ако видиш грък пожелай си нещо. Иначе такива татари с доматите са дразнещи, но още по-дразнещи са тия, дето ги снимат и се правят уж на нещо повече само и само да хванат някой жалкарски лайк по социалните мрежи
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Черноморска тема

Мнение от c04 » 23 Юли 2019, 23:35

kiko написа:шатри,палатки....направо едно барбекю и булсатком си монтирайте на плажа :mhihi: това за мен не е ходене на плаж а къмпингуване на плаж.
аз повече от плажната чанта и макс един чадър ако съм на свободна зона посмъртно не ми се мъкне,а най ми е забавно да наблюдавам катуните и главата на фемилито респективно мъжа как почва да трамбова пътечка от заветното място на плажа до колата 5-6 пъти докато не домъкне половината покъщнина :mhihi: ае после да разпъне/надуе/ всичко това и на финала вече пред инфаркт плувнал в пот припада под чадъра :mhihi:
а в същото време предимно западняци ги гледам как пристигат с една рогозчица и макс един вестник под мишница...е няма такива противоположности на едно място :mhihi:

+1 :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Черноморска тема

Мнение от Venelin1111 » 23 Юли 2019, 23:43

Темата е за ключ според мен защото спама я налази здраво. Защо обсъждаме кой как плажува? На 20 годишните им стига 1 хавлия и GSM, на 30 годините и нагоре ако са семейни се почва от 1,2-3 чанти , бебешка количка , плик праскови или 1/2 диня и т.н Защо тези с торбите са “селяни” , а тия с пешкирчето люпещи семки и плюещи в/у пясъка на плажа са “пичове”То темата беше за празните плажове по българското Черноморие , ама нейсе...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Черноморска тема

Мнение от Don_Diego » 24 Юли 2019, 6:19

Кой какво и колко носи на плажа и какво прави там мисля е в следствие на ненормалната тукашна политика "Ден година храни" и рязането на глави по плажната ивица. Преди 2 седмици бях по морето, по-конкретно Златни пясъци, седнах в заведение където трябва да плащам и дори аз се хванах за главата (с прилични приходи съм и не бях обременен да мисля как да изкарам целия уикенд с ХХХ пари)
Сигурен съм, че никой не иска да мъкне чадъри, шатри, хладилни чанти, манджи и покъщина ами предпочита да отиде до близкото "капанче" и да хапне на бързо ама близкото капанче е с цени като ресторант с мишлен звезди :kuku: , пък нито обслужването, нито качеството на храната е дори близко...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Черноморска тема

Мнение от Doberman_vas » 24 Юли 2019, 8:00

Don_Diego написа:Кой какво и колко носи на плажа и какво прави там мисля е в следствие на ненормалната тукашна политика "Ден година храни" и рязането на глави по плажната ивица. Преди 2 седмици бях по морето, по-конкретно Златни пясъци, седнах в заведение където трябва да плащам и дори аз се хванах за главата (с прилични приходи съм и не бях обременен да мисля как да изкарам целия уикенд с ХХХ пари)
Сигурен съм, че никой не иска да мъкне чадъри, шатри, хладилни чанти, манджи и покъщина ами предпочита да отиде до близкото "капанче" и да хапне на бързо ама близкото капанче е с цени като ресторант с мишлен звезди :kuku: , пък нито обслужването, нито качеството на храната е дори близко...

"сезона е кратък, наемите са високи" - български ресторантьор, лято 2018 :mhihi: :mhihi:
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Черноморска тема

Мнение от TheDriver » 24 Юли 2019, 8:59

Аз не мъкна шатрата или чадърите, защото съм си поставил Х лева бюджет.

Хапваме си в близкото капанче винаги и си пазаруваме напитки пак там или от магазин наоколо.


Просто съм планински човек и обичам сянката(ама истинска дебела сянка дето ме покрива целия), мразя да ме препича и мразя да изгарям на слънце(въпреки че не съм снежно бял). Жената е направо прозрачна и даже с дрехите гори .... та сянката е приоритет номер 1 в нашето семейство :mhihi: :mhihi:

И преди да кажете - "стой си в планината тогава". :mhihi: Аз обичам морето и общо взето само там мога да се потопя във вода и да си поплувам. В басейни не влизам от години, а в тоя на вилата не може да се плува.

Та ако ме видите някъде из НЕвървежните плажове да мъкна "сандъка на мъртвеца" на колелца, ще трябва да ме изтърпите една седмица :mhihi: Ако ви стане много жега заповядайте да се разхладите :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Черноморска тема

Мнение от Моджо » 24 Юли 2019, 9:06

Едно е да си пазиш сянка,пък дори и с шатра, друго е да го обърнеш на трапезария+спалня. Не знам, може на мен да са ми объркани понятията. Ама това да влачиш 3 баки манджа, 2 каси бира, посуда, кревати и да се пльоснеш като гол охлюв на пясъка да ядеш и пиеш нито го приемам, нито го разбирам.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Черноморска тема

Мнение от Binev_OuT » 24 Юли 2019, 9:44

Не че искам да давам наклон на някой , обаче като прочетох мненията на някои колеги се изморих :mhihi: , не знам каква почивка е това.
Голямото добрутро е бмв клуб България цтцтцт :mhihi:
Аз като отида на морето , ходя бос и гол до кръста , пия си биричка по цял ден , спя на плажа , после отивам в месната кръчма , пия 10 бири и отивам си лягам.Ходим за риба , ядем гюзлеми (от на бай манго) , на плажа цъкаме волейбол , футбол ....
Ааа и имам един чифт чехли за хотела , банята и плажа :mhihi: :mhihi: :mhihi:
На 10тия ден като трява да си тръгваме обикновено никой не помни къде е колата , когато я намерим половин час я метем от прахта , палим и тръгваме.
Веднъж спряхме на едно омв да пием по кафе , някой си взе бира .. и така ... натряскахме се , спахме там , три дена не можем се прибра :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook