Черноморска тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Черноморска тема

Мнение от kiko » 07 Авг 2019, 15:41

В Балчик има единствен плаж и е пълно с латиноси.Другото са някви пясъчници.Пали към Албена и тва е.На времето от главият път имаше спускания към закътани плажчета ама ги затвориха с огромни камъни видиш ли някой да не се изтарикати и да изпуснат лапаницата.Но за последно съм ходил преди 7-8г. та може нещо да се е променило..ама едва ли

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Черноморска тема

Мнение от Jordana » 07 Авг 2019, 16:29

Албена или Русалка , Каварна и нагоре , Балчик няма нищо в общи линии ..освен ако не сте заклет голфаджия :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 7.10.2010
Местоположение: София.Божурище
Пол: Мъж
Кара: bmw 525tds
Мечтае да кара: bmw F10

Re: Черноморска тема

Мнение от mladenvv » 07 Авг 2019, 18:10

В момента съм с жена ми в село Езерец.Ако търсите спокойствие тук е идеално. Няма много хора. Хубав плаж, чисто море.На Дуранкулак плажа също е хубав.На Крапец имаше много водорасли и като цяло не ми хареса.Като минус е това че подухва повечко, но е топло.Ние ядохме в Шабла в една механа, по евтино от София и хубаво готвеха.

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 7.10.2010
Местоположение: София.Божурище
Пол: Мъж
Кара: bmw 525tds
Мечтае да кара: bmw F10

Re: Черноморска тема

Мнение от mladenvv » 07 Авг 2019, 18:15

IMG_20190807_191345.jpg

Снимка от плажа на Езерец. До плажа се кара по чакълиран път около 2 км.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Черноморска тема

Мнение от DiMIcha84 » 07 Авг 2019, 20:44

mladenvv написа:
IMG_20190807_191345.jpg

Снимка от плажа на Езерец. До плажа се кара по чакълиран път около 2 км.

В Езерец е страхотно. Преди време реставрирахме църквата в селото и често слизах до плажа, наистина е много хубава плажната ивица, и има условия за къмпингуване.
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Черноморска тема

Мнение от c04 » 07 Авг 2019, 23:39

terorero написа:Ще ползвам темата да попитам за Северното черноморие, по-конкретно Балчик, където не съм ходил от дете и смятам да ида за седмица. Препоръчайте ресторанти и особено плажове моля, чувам, че били каменисти и някви такива неща... :D

В Балчик наистина няма много за правене, но там винаги е по-спокойно някак, няма я тази лудница като другъде. На мен ми харесва честно казано, не съм оставал там много време.
пс още си нося едни кожени обувки купени от там :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Черноморска тема

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Авг 2019, 19:05

Аз съм оставал, за няколко месеца от септември до зимата и айде в другото поделение. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Черноморска тема

Мнение от Venelin1111 » 09 Авг 2019, 19:39

Преди две години бяхме в Кранево и ми се прецака кожената каишка на часовника, отидохме за 1 ден в Балчик за каишка и на разходка. В цял град нямаше часовникар кой ли не попитах даже и патрулни полицай ... няма. С това запомних Балчик , е отидохме до двореца и ботаническата градина освен това.

Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

ентусиаст
Аватар
Мнения: 902
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Черноморска тема

Мнение от SpeedyMan » 09 Авг 2019, 20:42

Добре че не си бил в Лозенец. Там няма даже къде да се наядеш. Освен ако не резервираш в "Старата Къща" :mhihi:
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Черноморска тема

Мнение от Superexstatic » 10 Авг 2019, 12:07

В момента съм в Созопол. Вечер не можеш да се разминеш от хора. Не ходете тия дни на Смокиня и Градина, че са таратор. Ha Bamboo beach обаче водата е кристал
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3332
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: Черноморска тема

Мнение от spacepl » 10 Авг 2019, 20:49

SpeedyMan написа:Добре че не си бил в Лозенец. Там няма даже къде да се наядеш. Освен ако не резервираш в "Старата Къща" :mhihi:


Сега съм там. Хапвам в хотелчето, но като обикалях преди час си имаше места ... поне където се огледах де. Иначе има повече хора отколкото ми се искаше. ... и много бенвета има, на всеки ъгъл по една Ф10-ка поне.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Черноморска тема

Мнение от Venelin1111 » 11 Авг 2019, 20:02

В Кранево тая година било супер ми се хвалят ,хотел “Белвю” на ниво ресторант“Българка” с обновена кухня. Някой ходил ли е тази г щото помня беше село някакво преди 3 г


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Черноморска тема

Мнение от Bogat-Beden » 17 Авг 2019, 9:49

Superexstatic написа:В момента съм в Созопол. Вечер не можеш да се разминеш от хора. Не ходете тия дни

Последно съм ходил там 2013та, беше точно така + че няма къде да паркираш в рамките на "града"..
Иначе наистина водата е чиста, мястото е красиво, но просто май август не е най-доброто време..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Черноморска тема

Мнение от Top Gun Maverick » 17 Авг 2019, 11:32

Аз бях на Градина миналата година и скокнах до Созопол две от вечерите. Успях да си намеря място да паркирам на южния изход само защото бях с кола за която не ми пукаше, качваше се по бордюри без проблем и впрегнах голяма част от шофьорските си умения. :mhihi: Веднъж обаче трябваше да паркирам на пристанището...еми даваш едни пари за да обикаляш търсейки място и да вървиш куп време докато излезеш дишайки ауспусите на всички влизащи и излизащи. После като се връщаш до колата пак се надишваш и с децата това вече никога. В другия случай пък чаках до началото на стария град 10 минути за място(платено пак, да не решите друго, навсякъде е пълно с някакви сополи обикалящи с тефтери)и един Ганьо дошъл в точбия момент реши, че спокойно може да ми го вземе нищо, че съм спрял до колата и дадох метър назад за да излезе. За щастие знам манталитета на Ганьо що се отнася до паркиране на ограничени като възможност места и предвидливо бях заел позиция за да позволя на наглеца да ми го вземе. Разбира се отнесох селски клаксон и тъкмо взе да образува изречения, че чакал, но не можа да каже нищо за това къде е бил през последните 10 минути. Та тоя Созопол точно...само ако на хотел с вътрешен паркинг защото колата на улицата ще бъде изложена на касапница от коли и пешеходци и само ако съм близо до местата за разходки и въртележки, иначе те трябва да ми плащат. Топ 1 е по трудно паркиране на цялото Черноморие. Слънчев бряг и Златни пясъци ряпа да ядат.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Черноморска тема

Мнение от Exclusive89 » 17 Авг 2019, 22:17

Аз па имам авер, който има няколко магазина в Созопол. Бях за няколко дни да се видим и да направим плажче, паркирането не беше никак трудно, просто си паркирам пред магазина :ok:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook